Premiéry
Zprávy
Kalendář premiér
Tipy redakce
Anketa 2022/23 - divácké hlasování
Anketa 2022/23 - redakční volba
Již 20 let s vámi!
Již 20 let s vámi!
Divadla
Menu
...Vaše online divadelní databáze...aktuálně evidujeme 3 580 uváděných inscenací...
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
PRAHA
3D Company
420PEOPLE
A studio Rubín
Alfred ve dvoře
Buchty a loutky
Cabaret Calembour
Činoherní klub
Cirk La Putyka
Dejvické divadlo
Depresivní děti touží po penězích
Divadelní spolek JEDL
Divadelní spolek Kašpar
Divadlo Archa
Divadlo Bez zábradlí
Divadlo BRAVO!
Divadlo Broadway
Divadlo D21
Divadlo DISK
Divadlo Gong
Divadlo Hybernia
Divadlo Kalich
Divadlo Kampa
Divadlo Letí
Divadlo Lucie Bílé
Divadlo MA
Divadlo Metro
Divadlo Minor
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo Na Maninách
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
Divadlo NaHraně
Divadlo NoD
Divadlo Palace
Divadlo pod Palmovkou
Divadlo Radka Brzobohatého
Divadlo Semafor
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Ungelt
Divadlo v Celetné
Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Řeznické
Divadlo Verze
Divadlo VILA Štvanice
Divadlo Viola
Divadlo Vosto5
Divadlo X10
Geisslers Hofcomoedianten
Goja Music Hall
Hudební divadlo Karlín
Jatka78
Komorní činohra
Komorní divadlo Kalich
La Fabrika
Letní scéna Harfa
Letní shakespearovské slavnosti
Masopust
MeetFactory
Městská divadla pražská
Národní divadlo
OLDstars
Palác Akropolis
Pomezí
PONEC - divadlo pro tanec
RockOpera Praha
Spitfire Company
SpoluHra
Studio ALTA
Studio DVA divadlo
Studio Hrdinů
Studio Ypsilon
Švandovo divadlo
Tygr v tísni
Venuše ve Švehlovce
Vršovické divadlo MANA
Vzlet
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
...další...
Divadelní loď Tajemství
Divadlo AHA!
Divadlo Apropo
Divadlo Aqualung
Divadlo Artur
Divadlo Bez Hranic
Divadlo bratří Formanů
Divadlo Debut
Divadlo Dobeška
Divadlo Františka Troníčka
Divadlo Horní Počernice
Divadlo Jana Kašky
Divadlo Kámen
Divadlo Karla Hackera
Divadlo Kolowrat
Divadlo kouzel
Divadlo Lávka
Divadlo Minaret
Divadlo Na Prádle
Divadlo Na Rejdišti
Divadlo Orfeus
Divadlo Radar
Divadlo Sklep
Divadlo U Hasičů
Divadlo U Valšů
Divadlo U22
DOX+
Jaroslav Dušek
Kongresové centrum
Letní scéna Grébovka
Letní scéna Musea Kampa
Malostranská beseda
Mime Prague
Petrohradská kolektiv z.s.
Pixa-pro
Prague Shakespeare Company
Říše loutek
Rock Café
Spielraum Kollektiv
Strašnické divadlo
Studio Citadela
Studio Damúza
Taneční studio Light
Vodárenská věž Letná
Werichova vila
BRNO
Co.Labs
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Feste
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
HaDivadlo
JAMU Brno
Městské divadlo Brno
Národní divadlo Brno
Terén
...další...
Bobycentrum
Cabaret des Péches
CED
Divadelní spolek Frída
Divadelní studio Paradox
Divadlo 3+KK
Divadlo Aldente
Divadlo Druhý Pád
Divadlo D’Epog
Divadlo Komediograf
Divadlo Koráb
Divadlo Líšeň
Divadlo MALÉhRY
Divadlo poq
Industra STAGE
Kam jdeš?
Malé Divadlo Komedie
Mikro-teatro
Spolek sešlých
StageArtCz
OSTRAVA
Divadlo loutek
Divadlo Mír
Divadlo Petra Bezruče
Komorní scéna Aréna
Národní divadlo moravskoslezské
Stará aréna
Studio G
...další...
Divadlo Koktejl
Komorní divadlo Arté
PLZEŇ
Divadelní léto pod plzeňským nebem
Divadlo Alfa
Divadlo Dialog
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Divadlo Pluto
Moving Station
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Divadlo SUD
Hudební divadlo Ze:Mě
Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Výměník1
ČESKÝ TĚŠÍN
Těšínské divadlo
HRADEC KRÁLOVÉ
Divadlo DNO
Divadlo Drak
Klicperovo divadlo Hradec Králové
CHEB
Západočeské divadlo v Chebu
JIHLAVA
DIOD Jihlava
Horácké divadlo Jihlava
KARLOVY VARY
Karlovarské městské divadlo
KLADNO
Městské divadlo Kladno
LIBEREC
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Naivní divadlo Liberec
LITVÍNOV
Docela velké divadlo
MALOVICE
Divadlo Continuo
Švestkový Dvůr
MLADÁ BOLESLAV
Městské divadlo Mladá Boleslav
MOST
Městské divadlo v Mostě
OLOMOUC
Divadlo na cucky
Divadlo Tramtarie
Moravské divadlo Olomouc
OPAVA
Slezské divadlo Opava
OSEČANY
Osečanské divadelní léto
PARDUBICE
Divadlo Exil
Východočeské divadlo Pardubice
PŘÍBRAM
Divadlo A. Dvořáka Příbram
ŠUMPERK
Divadlo Šumperk
TRUTNOV
UFFO
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
ÚSTÍ NAD LABEM
Činoherní studio Ústí nad Labem
Kult
Severočeské divadlo
ZLÍN
Divadlo Mandragora
Divadlo Scéna
Malá scéna Zlín
Městské divadlo Zlín
Volné divadlo
...další z regionů...
Divadlo Dokola
Divadlo Karlštejn
Divadlo Malé Čarodějnice
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Hálkovo městské divadlo Nymburk
Městské divadlo Děčín
Městské divadlo Kolín
Vrchlického divadlo v Lounech
agenturní a zájezdová
agentura ADF
agentura Divinus
agentura Familie
agentura Harlekýn
agentura Point
Činoherní studio Bouře
Divadélko Romaneto
Divadelní společnost Háta
Divadelní společnost J.Dvořáka
Divadelní společnost J.Jurištové
Divadelní Uskupení F-M
Divadlo Adverte
Divadlo Pavla Trávníčka
Divadlo S.K.L.O.
Divadlo Titans
Divadlo U staré herečky
Fanny agentura
Fénix Film
Golden Archer Productions
GP-art
JT Promotion
Kulturní portál.cz
Next Picture
Nordproduction
ostatní činoherní produkce
ostatní muzikálové projekty
Pantheon production
ProART Company
SemTamFór
Sophia Art
VIP Art Company
ostatní soubory
+- VeDvou
11:55
AirGym Art Company
Alfréd&Doris
Averze_
bazmek entertainment
Boca Loca Lab
BodyVoiceBand
Bratři v tricku
Burki&com
Chemické divadlo
Činohra 16-20
Cirkus Mlejn
Cirkus TeTy
CO2kolektiv
Crossroads
Décalages
Dekkadancers
Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadelní spolek Dotečky
Divadelní spolek Posun
Divadelní spolek Šprajc
Divadlo 100 opic
Divadlo Anfas
Divadlo Anička a letadýlko
Divadlo BlaMa
Divadlo Bufet
Divadlo Elf
Divadlo Hysterie
Divadlo Karma
Divadlo KoMa
Divadlo NAVĚTVI
Divadlo Neklid
Divadlo NeoM - Neomezené Možnosti
Divadlo oProti
Divadlo Pod kloboukem
Divadlo Pohádka Praha, z.s.
Divadlo Procity
Divadlo Projekt 2
Divadlo Puls
Divadlo RePublika
Divadlo Různých Jmen
Divadlo Spektákl
Divadlo Športniki
Divadlo Teenager
DOT504
Ductus Deferens
Farma v jeskyni
Handa Gote research & development
Holektiv
HUDILAS Production
Indigo Company
jednou, z.s.
Kočovné divadlo Ad Hoc
Kolonie, z.s.
Lachende Bestien
Lenka Vagnerová & Company
Lindo, hop!
LiStOVáNí
LokVar
Losers Cirque Company
Loutky bez hranic
M.B.A. Company
Maso krůtí
ME-SA
Mime Fatale
ProDivadlo
ProFitArt
Pulsar
Sacra Circus
Sektor pro hosty
Spolek LEK
Spolek Mezery
Spolek R312
Squadra Sua
STK Theatre Concept
Studio Rote
Tabula rasa
Tantehorse - physical mime theatre
Teatr Novogo Fronta
Teatritis
Temporary Collective
The Divadlo
tYhle
Ufftenživot
VerTeDance
vi.TVOR
Wariot Ideal
Ztracená existence
"dejavu"
art4rent, z.s.
Baráčnická rychta
Bouda ND
Branické divadlo
BuranTeatr
Café teatr Černá labuť
CD 2002
Díra na trhu
Divadélko Beze Jména
Divadelní společnost Ansámbl
Divadelní společnost On Stage!
Divadelní studio Továrna
Divadlo 6-16
Divadlo DÍVADLO
Divadlo Komedie
Divadlo Komorní Svět
Divadlo La'My
Divadlo Litera
Divadlo Milenium
Divadlo Na Perštýně
Divadlo Perštýn
Divadlo Ta Fantastika
Divadlo Terminus
Divadlo U stolu
Forum Karlín
Intimní divadlo Bláhové Dáši
Lyra Pragensis
Multižánrové centrum Cooltour
Nablízko
NaDřeň production
NANOHACH
Státní opera
Studio mladých
Studio Saint Germain
TEĎ! Divadlo
Veselé skoky
Zbrojovkapůl
aktuální festivaly
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Rozšířené hledání inscenací
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Úvod
»
Ankety
» Anketa 2016
Anketa 2016
Jiný umělecký počin roku 2016
Zobrazit výsledky pro kategorii:
Nejlepší inscenace
Nejlepší ženský herecký výkon
Nejlepší mužský herecký výkon
Jiný umělecký počin
Nejoblíbenější divadlo
„Propadák“
všechna divadla
Praha
Brno
Ostrava
Plzeň
regiony
komplexní výsledky
obor činohra
obor muzikál
obor alternativa
všechny hlasy
hlasy redakce
Celkový počet hlasujících: 576
pořadí
jméno - typ počinu
hlasy
1.
Jakub Kopecký
- scéna k inscenaci
Pěna dní
(
Klicperovo divadlo Hradec Králové
)
40
2.
Simona Rybáková
- kostýmy k inscenaci
Pěna dní
(
Klicperovo divadlo Hradec Králové
)
34
3.
David Smečka
- hudba k inscenaci
Pěna dní
(
Klicperovo divadlo Hradec Králové
)
33
3.
Petra Parvoničová
- choreografie k inscenaci
Srdcový král
(
Divadlo Kalich
)
33
5.
Marek Cpin
- výprava k inscenaci
Posedlost
(
Divadlo Na zábradlí
)
30
6.
Petr Hloušek
&
Christoph Weyers
- scéna k inscenaci
TITANIC
(
Městské divadlo Brno
)
28
7.
Jaroslav Milfajt
- scéna k inscenaci
Strýček Váňa
(
Městská divadla pražská
)
25
7.
Pavla Kamanová
- výprava k inscenaci
Olga (Horrory z Hrádečku)
(
Divadlo Letí
)
25
9.
Igor Orozovič
- hudba k inscenaci
Kvidoule 3+KK
(
Cabaret Calembour
)
24
10.
Marek Cpin
- kostýmy k inscenaci
Manon Lescaut
(
Národní divadlo
)
21
10.
Lucia Škandíková
- scéna k inscenaci
Manon Lescaut
(
Národní divadlo
)
21
12.
Aleš Valášek
- výprava k inscenaci
Ray Bradbury’s ‘2116’
(
Divadlo Semafor
)
19
13.
Tereza Gsöllhoferová
&
Štěpán Tretiag
&
Natálie Rajnišová
&
Lukáš Brychta
&
Eva Justichová
- scéna k inscenaci
Pomezí
(
Pomezí
)
18
14.
Jiří Vyšohlíd
- hudba k inscenaci
O bílé lani
(
Divadlo Drak
)
16
15.
Nikos Engonidis
- hudba k inscenaci
Její pastorkyňa
(
Divadlo na Vinohradech
)
15
15.
Eva Jiřikovská
- kostýmy k inscenaci
Tři sestry
(
Národní divadlo
)
15
15.
Christoph Weyers
,
Petr Hloušek
,
Dalibor Černák
- scéna k inscenaci
Prodaný smích
(
Městské divadlo Brno
)
15
15.
Henrich Boráros
- scéna k inscenaci
Sen čarovné noci
(
Národní divadlo
)
15
19.
Emil Viklický
&
Martin Dohnal
- hudba k inscenaci
Miluji tě jak po smrti
(
Divadelní spolek JEDL
)
14
19.
Pavol Andraško
- scéna k inscenaci
Vzkříšení
(
Dejvické divadlo
)
14
21.
Aleš Březina
- hudba k inscenaci
Liduschka (Baarová)
(
Divadlo J.K.Tyla Plzeň
)
13
21.
Michal Syrový
- scéna k inscenaci
Evžen Oněgin
(
Městská divadla pražská
)
13
21.
Jana Preková
&
Jan Nebeský
- scéna k inscenaci
Heda Gablerová
(
Divadlo v Dlouhé
)
13
24.
Lenka Vagnerová
- choreografie k inscenaci
Lešanské jesličky
(
Lenka Vagnerová & Company
)
12
24.
Eva Jiřikovská
- kostýmy k inscenaci
Konec masopustu
(
Východočeské divadlo Pardubice
)
12
24.
Jaroslav Milfajt
- scéna k inscenaci
Zamilovaný Shakespeare
(
Městské divadlo Brno
)
12
24.
Marek Cpin
- výprava k inscenaci
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka
(
Národní divadlo Brno
)
12
28.
Gabriela Vermelho
- hudba k inscenaci
Krysař
(
Švandovo divadlo
)
11
28.
Darek Král
- hudba k inscenaci
Tři mušketýři
(
Klicperovo divadlo Hradec Králové
)
11
28.
Andrea Kučerová
- kostýmy k inscenaci
Zamilovaný Shakespeare
(
Městské divadlo Brno
)
11
28.
Andrea Kučerová
&
Adéla Kučerová
- kostýmy k inscenaci
Radúz a Mahulena
(
Městské divadlo Brno
)
11
28.
Nikola Tempír
- scéna k inscenaci
Dotkni se vesmíru a pokračuj
(
Národní divadlo
)
11
28.
Eva Jiřikovská
- výprava k inscenaci
Vojnarka
(
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
)
11
28.
Eva Jiřikovská
- výprava k inscenaci
Krysař
(
Švandovo divadlo
)
11
35.
David Hlaváč
- hudba k inscenaci
Magdalena lascivní a kajícná
(
Geisslers Hofcomoedianten
)
10
35.
Linda Boráros
- kostýmy k inscenaci
Sen čarovné noci
(
Národní divadlo
)
10
35.
Jana Špalová
&
Jiří Rouš
- výprava k inscenaci
Tajemná záře nad Vilou
(
Divadlo Letí
)
10
38.
Jiří Konvalinka
- hudba k inscenaci
Láska a informace
(
Národní divadlo
)
9
38.
Michal Matěj
- choreografie k inscenaci
Radúz a Mahulena
(
Městské divadlo Brno
)
9
38.
Jan Růžička
- kostýmy k inscenaci
Mefisto
(
Divadlo Hybernia
)
9
38.
Jaroslav Milfajt
- scéna k inscenaci
August August, august
(
Městská divadla pražská
)
9
38.
Dragan Stojčevski
- výprava k inscenaci
Oresteia
(
Tygr v tísni
)
9
43.
Steve Josephson
- choreografie k inscenaci
Ray Bradbury’s ‘2116’
(
Divadlo Semafor
)
8
43.
Leona Qaša Kvasnicová
- choreografie k inscenaci
Mefisto
(
Divadlo Hybernia
)
8
43.
David Bazika
- scéna k inscenaci
Jesus Christ Superstar
(
Národní divadlo moravskoslezské
)
8
43.
Eva Jiřikovská
- výprava k inscenaci
Betonová zahrada
(
Švandovo divadlo
)
8
43.
Marek Cpin
- výprava k inscenaci
Její pastorkyňa
(
Divadlo na Vinohradech
)
8
43.
Dragan Stojčevski
- výprava k inscenaci
Experiment myší ráj
(
Národní divadlo
)
8
49.
Ondřej Brousek
- hudba k inscenaci
Poprask na laguně
(
Studio DVA divadlo
)
7
49.
Ondřej Gášek
- hudba k inscenaci
Sen čarovné noci
(
Národní divadlo
)
7
49.
Ondřej Švandrlík
- hudba k inscenaci
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
(
Divadlo pod Palmovkou
)
7
49.
Petr Hromádka
- hudba k inscenaci
Konec masopustu
(
Východočeské divadlo Pardubice
)
7
49.
Karel Čapek
- scéna k inscenaci
Úklady a láska
(
Divadlo Petra Bezruče
)
7
49.
Karel Čapek
- scéna k inscenaci
Kdyby 1000 klarinetů
(
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
)
7
55.
Zdeněk Dočekal
- hudba k inscenaci
Ptáci
(
Komorní činohra
)
6
55.
Ivan Acher
- hudba k inscenaci
Lešanské jesličky
(
Lenka Vagnerová & Company
)
6
55.
Ivan Acher
- hudba k inscenaci
Úklady a láska
(
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
)
6
55.
Jozef Fruček
&
Linda Kapetanea
- choreografie k inscenaci
Black Black Woods
(
Cirk La Putyka
)
6
55.
Martin Talaga
&
Matěj Matějka
- choreografie k inscenaci
BOI
(
ProFitArt
)
6
55.
Agnieszka Pátá-Oldak
- kostýmy k inscenaci
Jak je důležité míti Filipa
(
Městské divadlo Mladá Boleslav
)
6
55.
Simona Rybáková
- kostýmy k inscenaci
Tři mušketýři
(
Klicperovo divadlo Hradec Králové
)
6
55.
Josef Jelínek
- kostýmy k inscenaci
Sibyla, královna ze Sáby
(
Divadlo Hybernia
)
6
55.
Štěpán Pěnka
- loutky k inscenaci
Lipany
(
Divadlo Minor
)
6
55.
Jan Kříž
- scéna k inscenaci
Noc na Karlštějně
(
Divadlo Karlštejn
)
6
55.
Juraj Kuchárek
- scéna k inscenaci
Úklady a láska
(
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
)
6
55.
Barbora Jakůbková
- výprava k inscenaci
Čechy leží u moře
(
Naivní divadlo Liberec
)
6
67.
Robin Schenk
- hudba k inscenaci
Jak je důležité býti (s) Filipem
(
Indigo Company
)
5
67.
Zuzana Straková
&
Radek Fišer
- kostýmy k inscenaci
Srdcový král
(
Divadlo Kalich
)
5
67.
Agnieszka Pátá-Oldak
- kostýmy k inscenaci
Evžen Oněgin
(
Městská divadla pražská
)
5
67.
Dana Hávová
- kostýmy k inscenaci
August August, august
(
Městská divadla pražská
)
5
67.
Petr Christov
- překlad k inscenaci
Začínáme končit
(
Divadlo Kalich
)
5
67.
Šimon Caban
- scéna k inscenaci
Srdcový král
(
Divadlo Kalich
)
5
67.
Jaroslav Milfajt
- scéna k inscenaci
Radúz a Mahulena
(
Městské divadlo Brno
)
5
Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.
ePrivacy and GPDR Cookie Consent by
TermsFeed Generator