Divadlo Bez Hranic

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  online rezervace, eVstupenka zvýhodněné předplatné stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: Křesomyslova 14, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[tram 6-7-11-13-14-18-24 Otakarova / Nám. bratří Synků / Divadlo Na Fidlovačce]
Pokladna: út, st, čt 14-19
Začátky: 19.30
Ceny vstupenek:
240-150 Kč

Repertoár

Mandragora - Niccolò Machiavelli
Premiéra: 23.2.2017. Scéna: Petr Míka. Kostýmy: Lucie Albrecht. Režie: Rita Jasinská.
Když mladý muž zaplane vášní pro ženu, je schopen všeho. Když starší muž zaplane touhou po získání potomka a dědice, je schopen rovněž všeho. A je-li objektem jejich tužeb stejná žena, začíná strhující řetězec podvodů, intrik a groteskních situací, jimž se meze nekladou...
Na Vánoce budu gay! - Pino Ammendola
Premiéra: 31.12.2016. Překlad: Karina I. Havlů. Scéna: Petr Míka. Kostýmy: Lucie Albrecht. Režie: Petr Míka.
Zdědit výnosný řetězec pizzerií v hodnotě 16 milionů dolarů? Jedinečná šance zajistit si skvělou budoucnost! A stačí tak málo... stát se na Vánoce gayem!
inscenace není vhodná pro děti
Ani o den dýl! - Clément Michel  (Divadlo Miraon)
Premiéra: 16.9.2016. Režie: Petr Míka.
Svižné francouzská komedie. Jak se zbavit přehnaně milující přítelkyně, když nejste dostatečně odvážný muž? Jednoduše... za pomoci dobrého přítele.
Hokejky - M. Lichtenberg  (The Divadlo)
Premiéra: 27.1.2016.
Komedie z hokejového prostředí
Svatoušek - Norbert Silberbauer  (1:20x)
Premiéra: 11.11.2015. Překlad: Michal Kotrouš. Výprava: Otmar Brancuzský, Světlana Lazarová, Inka Delevová. Dramaturgie a režie: Světlana Lazarová.
Tragikomedie o tom, kam vede život bez hříchu. Čestnému kostelníku Svatouškovi, který pracuje přes den v tiskárně, se přihodí jedné neděle v kostele nehoda. Spadne na něj dvousetkilový pískovcový anděl a zabije ho. Svatoušek žil celý život podle Desatera a na hřích prostě nebyl čas. Teď je Svatoušek mrtvý a čeká na zmrtvýchvstání, na nanebevstoupení, ale nic se neděje. Rekapituluje si svůj zbožný život, přičemž se začínají vynořovat jeho hříchy. Ani si nevšimne, že se nachází v pekle, svém soukromém pekle. On, který věnoval celý život církvi, se ocitá ve slepé uličce. Možná si měl život více užít...
Prachy dělaj nevěstu -  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 31.12.2014. Kostýmy: Lucie Albrecht. Hudba: Jakub Pospíšil. Scéna a režie: Petr Míka. Poslední uvedení: leden 2017.
Crazy komedie o tom, kdo s kým se může potkat a co vše se může stát v jednom bytě, který je vypůjčený za jediným účelem-spáchat podvod a oženit se.
Racajda (Tonka Šibenice) - Miloš Macourek
Scéna a režie: Petr Míka.
Příběh prostitutky která stanula u Posledního Soudu, kde se rozhoduje o jejím životě a její cestě do ráje, nebo do věčného zatracení...
1 + 1 = 3 - Ray Cooney
Překlad: Břetislav Hodek. Scéna: Martin Janžura, Jan Novák. Kostýmy: Lucie Albrecht. Režie: Václav Luks.
Anglická konverzační komedie o tom, co se může stát, když jindy dochvilný londýnský taxikář John, přesný jak hodinky, nedorazí včas domů ke své manželce a do pátrání po něm se zapojí londýnská policie hned ve dvou různých okrscích najednou.
Sluha dvou pánů - Carlo Goldoni
Dramaturgie: Rita Jasinská, Petr Míka. Výprava: Petr Míka. Kostýmy a choreografie: Lucie Albrecht. Hudba a texty písní: Jakub Pospíšil. Režie: Rita Jasinská.
Slavná komedie vycházející z principů komedie del´arte.
Martin Eden - Jack London, František Kreuzmann
Dramatizace románového příběhu, který vypráví o prostém námořníkovi, jenž nesmírnou houževnatostí dosáhne vzdělání a začne tvořivě pracovat, aby nakonec získal bohatství a uznání svého talentu. Současně se však dočká krutého rozčarování, když zjistí, že příslušníci tzv. vyšší společnosti – včetně dívky, kterou miluje – jsou malicherní, plní přetvářky a klamu…
Hra o Hvězdě Betlémské - Jan Kopecký
Kostýmy: Františka Pospíšilová. Scéna a režie: Petr Míka.
Lidová činoherní komedie podle motivů bible a her starých kočovných hereckých společností nese poselství svátků.
Dva muži v šachu - Miroslav Horníček
Výprava a režie: Petr Míka.
Úsměvná konverzačka o válce a lásce, situovaná do malé italské vesničky 18. století. Zápas dvou mužů s velkou ctí, tajemstvím i pýchou, přátelstvím i nepřátelstvím. U tunelu a provazového žebříku však stojí dvě osamělé ženy, toužící po lásce. Kdo nakonec bitvu vyhraje?

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 29.3.2017