Kongresové centrum

divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence
Adresa: 5. května 65, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[metro C Vyšehrad]
Začátky: 19.00, so-ne i 15.00
Aktuální repertoár:
Ať žijí duchové! | Rocky
Ceny vstupenek:
1190-390 Kč (Ať žijí duchové!)
1495-445 Kč (Rocky)
Poznámky a upozornění:

Repertoár

Mamma Mia! - libreto: Catherine Johnson; hudba: Benny Andersson, Björn Ulvaeus; texty písní: Benny Andersson, Björn Ulvaeus, Stig Andreson  (2:45) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 12.12.2014. Překlad a české texty písní: Adam Novák. Scéna: Radek Havlíček. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Ivana Hannichová. Dirigenti: Dalibor Kapras, Kryštof Marek, Miloš Krejčí. Režie: Antonín Procházka. Poslední uvedení: prosinec 2016 (v Kongresovém centru), rok 2017 (na zájezdech a jiných scénách).
Muzikál s písněmi legendární skupiny Abba. Donna vlastní a provozuje penzion na řeckém ostrově Kalokairi. Její dospělá dcera Sophie je zasnoubena, ale dodnes neví, kdo je jejím otcem. Donna o své minulosti nechce mluvit, a tak se Sophie pustí do pátrání. Objeví matčin starý deník a na základě zápisků dojde k přesvědčení, že jejím otcem musí být jeden ze tří mužů, o nichž se v deníku píše. A tak všem třem pošle pozvánku na svou svatbu, aniž by o tom mamince řekla...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 2.5.2017