Premiéry
Zprávy
Kalendář premiér
Tipy redakce
Anketa 2022/23 - divácké hlasování
Anketa 2022/23 - redakční volba
Již 20 let s vámi!
Již 20 let s vámi!
Divadla
Menu
...Vaše online divadelní databáze...aktuálně evidujeme 93 173 uživatelských hodnocení...
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
PRAHA
3D Company
420PEOPLE
A studio Rubín
Alfred ve dvoře
Buchty a loutky
Cabaret Calembour
Činoherní klub
Cirk La Putyka
Dejvické divadlo
Depresivní děti touží po penězích
Divadelní spolek JEDL
Divadelní spolek Kašpar
Divadlo Archa
Divadlo Bez zábradlí
Divadlo BRAVO!
Divadlo Broadway
Divadlo D21
Divadlo DISK
Divadlo Gong
Divadlo Hybernia
Divadlo Kalich
Divadlo Kampa
Divadlo Letí
Divadlo Lucie Bílé
Divadlo MA
Divadlo Metro
Divadlo Minor
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo Na Maninách
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
Divadlo NaHraně
Divadlo NoD
Divadlo Palace
Divadlo pod Palmovkou
Divadlo Radka Brzobohatého
Divadlo Semafor
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Ungelt
Divadlo v Celetné
Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Řeznické
Divadlo Verze
Divadlo VILA Štvanice
Divadlo Viola
Divadlo Vosto5
Divadlo X10
Geisslers Hofcomoedianten
Goja Music Hall
Hudební divadlo Karlín
Jatka78
Komorní činohra
Komorní divadlo Kalich
La Fabrika
Letní scéna Harfa
Letní shakespearovské slavnosti
Masopust
MeetFactory
Městská divadla pražská
Národní divadlo
OLDstars
Palác Akropolis
Pomezí
PONEC - divadlo pro tanec
RockOpera Praha
Spitfire Company
SpoluHra
Studio ALTA
Studio DVA divadlo
Studio Hrdinů
Studio Ypsilon
Švandovo divadlo
Tygr v tísni
Venuše ve Švehlovce
Vršovické divadlo MANA
Vzlet
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
...další...
Divadelní loď Tajemství
Divadlo AHA!
Divadlo Apropo
Divadlo Aqualung
Divadlo Artur
Divadlo Bez Hranic
Divadlo bratří Formanů
Divadlo Debut
Divadlo Dobeška
Divadlo Františka Troníčka
Divadlo Horní Počernice
Divadlo Jana Kašky
Divadlo Kámen
Divadlo Karla Hackera
Divadlo Kolowrat
Divadlo kouzel
Divadlo Lávka
Divadlo Minaret
Divadlo Na Prádle
Divadlo Na Rejdišti
Divadlo Orfeus
Divadlo Radar
Divadlo Sklep
Divadlo U Hasičů
Divadlo U Valšů
Divadlo U22
DOX+
Jaroslav Dušek
Kongresové centrum
Letní scéna Grébovka
Letní scéna Musea Kampa
Malostranská beseda
Mime Prague
Petrohradská kolektiv z.s.
Pixa-pro
Prague Shakespeare Company
Říše loutek
Rock Café
Spielraum Kollektiv
Strašnické divadlo
Studio Citadela
Studio Damúza
Taneční studio Light
Vodárenská věž Letná
Werichova vila
BRNO
Co.Labs
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Feste
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
HaDivadlo
JAMU Brno
Městské divadlo Brno
Národní divadlo Brno
Terén
...další...
Bobycentrum
Cabaret des Péches
CED
Divadelní spolek Frída
Divadelní studio Paradox
Divadlo 3+KK
Divadlo Aldente
Divadlo Druhý Pád
Divadlo D’Epog
Divadlo Komediograf
Divadlo Koráb
Divadlo Líšeň
Divadlo MALÉhRY
Divadlo poq
Industra STAGE
Kam jdeš?
Malé Divadlo Komedie
Mikro-teatro
Spolek sešlých
StageArtCz
OSTRAVA
Divadlo loutek
Divadlo Mír
Divadlo Petra Bezruče
Komorní scéna Aréna
Národní divadlo moravskoslezské
Stará aréna
Studio G
...další...
Divadlo Koktejl
Komorní divadlo Arté
PLZEŇ
Divadelní léto pod plzeňským nebem
Divadlo Alfa
Divadlo Dialog
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Divadlo Pluto
Moving Station
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Divadlo SUD
Hudební divadlo Ze:Mě
Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Výměník1
ČESKÝ TĚŠÍN
Těšínské divadlo
HRADEC KRÁLOVÉ
Divadlo DNO
Divadlo Drak
Klicperovo divadlo Hradec Králové
CHEB
Západočeské divadlo v Chebu
JIHLAVA
DIOD Jihlava
Horácké divadlo Jihlava
KARLOVY VARY
Karlovarské městské divadlo
KLADNO
Městské divadlo Kladno
LIBEREC
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Naivní divadlo Liberec
LITVÍNOV
Docela velké divadlo
MALOVICE
Divadlo Continuo
Švestkový Dvůr
MLADÁ BOLESLAV
Městské divadlo Mladá Boleslav
MOST
Městské divadlo v Mostě
OLOMOUC
Divadlo na cucky
Divadlo Tramtarie
Moravské divadlo Olomouc
OPAVA
Slezské divadlo Opava
OSEČANY
Osečanské divadelní léto
PARDUBICE
Divadlo Exil
Východočeské divadlo Pardubice
PŘÍBRAM
Divadlo A. Dvořáka Příbram
ŠUMPERK
Divadlo Šumperk
TRUTNOV
UFFO
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
ÚSTÍ NAD LABEM
Činoherní studio Ústí nad Labem
Kult
Severočeské divadlo
ZLÍN
Divadlo Mandragora
Divadlo Scéna
Malá scéna Zlín
Městské divadlo Zlín
Volné divadlo
...další z regionů...
Divadlo Dokola
Divadlo Karlštejn
Divadlo Malé Čarodějnice
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Hálkovo městské divadlo Nymburk
Městské divadlo Děčín
Městské divadlo Kolín
Vrchlického divadlo v Lounech
agenturní a zájezdová
agentura ADF
agentura Divinus
agentura Familie
agentura Harlekýn
agentura Point
Činoherní studio Bouře
Divadélko Romaneto
Divadelní společnost Háta
Divadelní společnost J.Dvořáka
Divadelní společnost J.Jurištové
Divadelní Uskupení F-M
Divadlo Adverte
Divadlo Pavla Trávníčka
Divadlo S.K.L.O.
Divadlo Titans
Divadlo U staré herečky
Fanny agentura
Fénix Film
Golden Archer Productions
GP-art
JT Promotion
Kulturní portál.cz
Next Picture
Nordproduction
ostatní činoherní produkce
ostatní muzikálové projekty
Pantheon production
ProART Company
SemTamFór
Sophia Art
VIP Art Company
ostatní soubory
+- VeDvou
11:55
AirGym Art Company
Alfréd&Doris
Averze_
bazmek entertainment
Boca Loca Lab
BodyVoiceBand
Bratři v tricku
Burki&com
Chemické divadlo
Činohra 16-20
Cirkus Mlejn
Cirkus TeTy
CO2kolektiv
Crossroads
Décalages
Dekkadancers
Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadelní spolek Dotečky
Divadelní spolek Posun
Divadelní spolek Šprajc
Divadlo 100 opic
Divadlo Anfas
Divadlo Anička a letadýlko
Divadlo BlaMa
Divadlo Bufet
Divadlo Elf
Divadlo Hysterie
Divadlo Karma
Divadlo KoMa
Divadlo NAVĚTVI
Divadlo Neklid
Divadlo NeoM - Neomezené Možnosti
Divadlo oProti
Divadlo Pod kloboukem
Divadlo Pohádka Praha, z.s.
Divadlo Procity
Divadlo Projekt 2
Divadlo Puls
Divadlo RePublika
Divadlo Různých Jmen
Divadlo Spektákl
Divadlo Športniki
Divadlo Teenager
DOT504
Ductus Deferens
Farma v jeskyni
Handa Gote research & development
Holektiv
HUDILAS Production
Indigo Company
jednou, z.s.
Kočovné divadlo Ad Hoc
Kolonie, z.s.
Lachende Bestien
Lenka Vagnerová & Company
Lindo, hop!
LiStOVáNí
LokVar
Losers Cirque Company
Loutky bez hranic
M.B.A. Company
Maso krůtí
ME-SA
Mime Fatale
ProDivadlo
ProFitArt
Pulsar
Sacra Circus
Sektor pro hosty
Spolek LEK
Spolek Mezery
Spolek R312
Squadra Sua
STK Theatre Concept
Studio Rote
Tabula rasa
Tantehorse - physical mime theatre
Teatr Novogo Fronta
Teatritis
Temporary Collective
The Divadlo
tYhle
Ufftenživot
VerTeDance
vi.TVOR
Wariot Ideal
Ztracená existence
"dejavu"
art4rent, z.s.
Baráčnická rychta
Bouda ND
Branické divadlo
BuranTeatr
Café teatr Černá labuť
CD 2002
Díra na trhu
Divadélko Beze Jména
Divadelní společnost Ansámbl
Divadelní společnost On Stage!
Divadelní studio Továrna
Divadlo 6-16
Divadlo DÍVADLO
Divadlo Komedie
Divadlo Komorní Svět
Divadlo La'My
Divadlo Litera
Divadlo Milenium
Divadlo Na Perštýně
Divadlo Perštýn
Divadlo Ta Fantastika
Divadlo Terminus
Divadlo U stolu
Forum Karlín
Intimní divadlo Bláhové Dáši
Lyra Pragensis
Multižánrové centrum Cooltour
Nablízko
NaDřeň production
NANOHACH
Státní opera
Studio mladých
Studio Saint Germain
TEĎ! Divadlo
Veselé skoky
Zbrojovkapůl
aktuální festivaly
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Rozšířené hledání inscenací
Švandovo divadlo
Umělci
Účinkující
jméno
inscenace
Matěj Anděl
1984
|
Adamova jablka
|
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
Denisa Barešová
Hadry, kosti, kůže
*
|
Hamlet
*
Marek Bečka
Anča a Pepík
|
Andělíček Toníček
*
|
Benjamín a vlk
*
|
Candide
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Kocour v botách
*
|
Malý pán prstenů
|
Neposlušná kůzlátka
*
|
Paleček
|
Psycho Reloaded
|
Punch a Judy
|
R.U.R
|
Skřítek
|
Tři malá prasátka
*
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Vánoční raketa
*
|
Vítězné svině
|
Žabák Valentýn
*
|
Zlatá husa
Nataša Bednářová
Anna Karenina
|
Dějiny násilí
*
František Beleš
Táto?
*
Nikola Bendová
Honzlová
Radek Beran
Anča a Pepík
|
Andělíček Toníček
*
|
Benjamín a vlk
*
|
Candide
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Kocour v botách
*
|
Malý pán prstenů
|
Neposlušná kůzlátka
*
|
Paleček
|
Psycho Reloaded
|
Punch a Judy
|
R.U.R
|
Tři malá prasátka
*
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Vánoční raketa
*
|
Vítězné svině
|
Žabák Valentýn
*
|
Zlatá husa
Lukas Blaha
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Barbora Blažková
Honzlová
Mário Boa
Lordi /The Lords/
*
Sabina Bočková
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Jiří Böhm
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Otakar Bosman
Ductus Deferens²
Hana Briešťanská
Anna Karenina
Antonín Brukner
Táto?
Zuzana Bruknerová
Anča a Pepík
|
Andělíček Toníček
|
Benjamín a vlk
*
|
Candide
|
Kocour v botách
*
|
Malý pán prstenů
|
Neposlušná kůzlátka
|
Paleček
|
R.U.R
|
Skřítek
|
Tři malá prasátka
|
Vánoční raketa
*
|
Žabák Valentýn
|
Zlatá husa
Vít Brukner
Anča a Pepík
|
Andělíček Toníček
*
|
Benjamín a vlk
*
|
Candide
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Kocour v botách
*
|
Malý pán prstenů
|
Neposlušná kůzlátka
*
|
Paleček
|
Psycho Reloaded
|
Punch a Judy
|
R.U.R
|
Skřítek
|
Tři malá prasátka
*
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Vánoční raketa
*
|
Vítězné svině
|
Žabák Valentýn
*
|
Zlatá husa
Andrea Buršová
1984
|
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
|
Pankrác ´45
Peter Serge Butko
Lordi /The Lords/
Tomáš Čapek
10 m²
|
Cestopissing
*
|
Drým Džurny
|
Ductus Deferens²
*
|
Karameloun
*
Jiří Čapka
Adamova jablka
Eliška Čeňková
Honzlová
Tomáš Červinek
Adamova jablka
|
Hamlet
|
Kabaret Winton
Petr Matyáš Cibulka
Cestopissing
|
Drým Džurny
|
Ductus Deferens²
|
Karameloun
*
|
Táto?
*
Klára Cibulková
Hamlet
*
|
Pankrác ´45
Marta Dancingerová
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
*
Patrik Děrgel
Hamlet
Réka Derzsi
Pankrác ´45
Michal Dlouhý
Smrt mu sluší
Zdeněk Dočekal
Kabaret Winton
*
Ondřej Dolanský
Honzlová
Markéta Dvořáková-Ptáčníková
Na první pohled
Natálie Eliášová
Honzlová
Nikos Engonidis
Adamova jablka
Jacob Erftemeijer
1984
|
Adamova jablka
|
Anna Karenina
|
Chlast
|
Hamlet
|
Kabaret Winton
|
Štyrský/Toyen/Heisler
Marek Frňka
1984
*
|
Adamova jablka
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Hamlet
|
Kabaret Winton
|
10 m²
|
Cestopissing
*
|
Drým Džurny
|
Ductus Deferens²
|
Karameloun
*
|
Tablers
|
Táto?
Marek Gaj
Ductus Deferens²
*
Jan Grundman
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dějiny násilí
|
Hadry, kosti, kůže
|
Klec bláznů
|
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
|
Trójanky
Anna Grundmanová
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Kabaret Winton
|
Trójanky
Milan Hajn
Malý pán prstenů
Kamil Halbich
Anna Karenina
|
Hamlet
|
Smrt mu sluší
Miroslav Hanuš
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
Tereza Hasserová
Honzlová
Josef Bobeš Havelka
Táto?
*
Oskar Hes
Dějiny násilí
|
Klec bláznů
|
Karameloun
*
Iveta Hlubučková
Pešková
Martin Hofmann
Lordi /The Lords/
Mark Kristián Hochman
Anna Karenina
|
Štyrský/Toyen/Heisler
Tomáš Holomeček
Honzlová
Michal Horák
Karameloun
*
Petra Hřebíčková
Hamlet
*
Miroslav Hruška
1984
|
Adamova jablka
|
Anna Karenina
|
Hamlet
|
Smrt mu sluší
|
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
Tomáš Jarkovský
Malý pán prstenů
Filip Jáša
Cestopissing
*
|
Karameloun
*
Robert Jašków
Adamova jablka
|
Chlast
|
Cyrano z Bergeracu
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
|
Smrt mu sluší
Eliáš Jeřábek
Cyrano z Bergeracu
*
Martina Jindrová
Cestopissing
|
Karameloun
*
|
Táto?
Adam Joura
Cyrano z Bergeracu
*
Karolína Knězů
Táto?
*
Bor Kos
Malý pán prstenů
Martin Kotecký
Lordi /The Lords/
*
Michal Kraus
Klec bláznů
Štěpán Krtička
Táto?
Martin Krupa
Adamova jablka
Adam Kubišta
Malý pán prstenů
Petr Kult
1984
*
|
Cyrano z Bergeracu
*
|
Cestopissing
|
Drým Džurny
|
Karameloun
|
Táto?
*
Radek Lajfr
Táto?
*
Dominik Linka
Malý pán prstenů
Sára Lutovská
Kabaret Winton
*
Mário Mačičák
Ductus Deferens²
*
|
Táto?
*
Jan Mansfeld
1984
|
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Klec bláznů
Tomáš Matušinec
Karameloun
*
Lucie Michálková
Táto?
Katarína Mišejková
Kabaret Winton
*
|
Klec bláznů
Klára Müllerová
Honzlová
Pavel Novák
Cyrano z Bergeracu
*
Bohdana Pavlíková
Adamova jablka
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Happy End
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
|
Pankrác ´45
*
Matěj Petrák
10 m²
|
Ductus Deferens²
*
Tomáš Petřík
1984
|
Chlast
|
Cyrano z Bergeracu
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
Miroslava Pleštilová
Pešková
Eva Podzimková
Pankrác ´45
*
Jaroslava Pokorná
Kabaret Winton
*
Matěj Polák
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Karameloun
*
|
Táto?
*
Marek Pospíchal
Hamlet
Pavel Prais
Karameloun
*
|
Táto?
Isobel Pravda
The Good and the True
Tomáš Procházka
Andělíček Toníček
*
|
Neposlušná kůzlátka
*
|
Tři malá prasátka
*
|
Žabák Valentýn
*
|
Zlatá husa
Kryštof Pšenička
Honzlová
David Punčochář
1984
|
Adamova jablka
|
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Dějiny násilí
|
Klec bláznů
|
Smrt mu sluší
Martin Rada
Kabaret Winton
*
Filip Rajmont
Klec bláznů
|
Lordi /The Lords/
Natálie Řehořová
Cyrano z Bergeracu
|
Dějiny násilí
*
|
Smrt mu sluší
Saul Reichlin
The Good and the True
Michaela Růžičková
Honzlová
Filip Šebšajevič
Dějiny násilí
*
Ivo Sedláček
Dějiny násilí
*
Viktor Sekanina
Anna Karenina
*
Jan-Jakub Šenkeřík
Honzlová
Petr Šindler
Tablers
Petr Stach
Chlast
Jan Staněk
Cestopissing
*
|
Drým Džurny
|
Ductus Deferens²
|
Karameloun
*
|
Tablers
|
Táto?
Anežka Šťastná
1984
|
Anna Karenina
|
Hadry, kosti, kůže
*
|
Kabaret Winton
|
Štyrský/Toyen/Heisler
|
Trójanky
|
Karameloun
*
Julie Stejskalová
Karameloun
*
|
Táto?
*
Marie Štípková
Dějiny násilí
|
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
|
Na první pohled
|
Pankrác ´45
*
|
Trójanky
Alena Štréblová
Anna Karenina
Dana Syslová
Kabaret Winton
*
Dominik Teleky
Cyrano z Bergeracu
*
Samuel Toman
Cestopissing
|
Karameloun
*
Josef Trojan
Drým Džurny
Klára Tůmová
Honzlová
Jakub Tvrdík
Anna Karenina
|
Klec bláznů
Filip Týc
Táto?
*
Štěpán Uhlíř
Anna Karenina
*
Petr Urban
Karameloun
*
Barbora Vágnerová
Cestopissing
|
Ductus Deferens²
|
Karameloun
*
|
Tablers
|
Táto?
Barbora Váchová
Pankrác ´45
*
Lukáš Valiska
Candide
|
Kocour v botách
*
|
Malý pán prstenů
|
R.U.R
|
Vítězné svině
|
Zlatá husa
Jakub Vašíček
Malý pán prstenů
Johana Vavřínová
Malý pán prstenů
Marta Veselá
Honzlová
Luboš Veselý
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Happy End
Radim Vizváry
Mime on the Moon
|
Sólo
Elena Volpi
Malý pán prstenů
Petr Vrla
Honzlová
Romana Widenková
Karameloun
*
Jolana Zachová
Honzlová
Zuzana Zlatohlávková
Hamlet
*
|
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
*
* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.
Tvůrci
jméno
oblast
inscenace
Ivan Acher
Hudba
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
Ruslana Basenko
Scéna
Trójanky
Marek Bečka
Režie
Candide
|
Kocour v botách
|
Norská pohádka
|
Paleček
|
Skřítek
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Žabák Valentýn
|
Zlatá husa
Radek Beran
Režie
Psycho Reloaded
|
R.U.R
|
Sůl nad zlato
|
Vítězné svině
Paulína Bočková
Kostýmy
Smrt mu sluší
Petr Boháč
Režie
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Vojtěch Bor
Hudba
10 m²
Otakar Bosman
Hudba
Ductus Deferens²
Jan Brejcha
Scéna
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán
Zuzana Bruknerová
Režie
Výprava
Benjamín a vlk
|
O Doktoru Johannesi Faustovi
Vít Brukner
Hudba
Režie
Výprava
Anča a Pepík
|
Andělíček Toníček
|
Bludný Holanďan, zamrzlý oceán
|
Candide
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Don Šajn
|
Kocour v botách
|
Neposlušná kůzlátka
|
Norská pohádka
|
O Doktoru Johannesi Faustovi
|
Paleček
|
R.U.R
|
Skřítek
|
Sůl nad zlato
|
Tři malá prasátka
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Vánoční raketa
|
Vítězné svině
|
Žabák Valentýn
Vítr Brukner
Hudba
Benjamín a vlk
Jana Burkiewiczová
Pohybová spolupráce
Chlast
Peter Serge Butko
Režie
Lordi /The Lords/
Jozef Hugo Čačko
Výprava
Štyrský/Toyen/Heisler
|
Sólo
Tomáš Čapek
Hudba
Režie
Cestopissing
|
Drým Džurny
|
Ductus Deferens²
|
Karameloun
|
Smrdíš ty!
|
Tablers
|
Táto?
Barbora Čechová
Loutky
Scéna
Výprava
Anča a Pepík
|
Benjamín a vlk
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Don Šajn
|
Neposlušná kůzlátka
|
Norská pohádka
|
Psycho Reloaded
|
R.U.R
|
Vítězné svině
|
Žabák Valentýn
Miřenka Čechová
Režie
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Vladimír Čepek
Dramaturgie
Pankrác ´45
Marek Cpin
Kostýmy
Výprava
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
Zdeněk Dočekal
Hudba
Pankrác ´45
Tereza Doležalová
Hudba
Cestopissing
|
Karameloun
Markéta Dvořáková-Ptáčníková
Hudba
Na první pohled
Nikos Engonidis
Hudba
Adamova jablka
Lucie Ferenzová
Režie
Na první pohled
Martin Františák
Dramaturgie
Režie
Anna Karenina
|
Cyrano z Bergeracu
|
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
|
Klec bláznů
Eliáš Gaydečka
Dramaturgie
10 m²
Karolina Gilová
Choreografie
Tablers
Dodo Gombár
Režie
1984
Adam Gottlieb
Scéna
Zlatá husa
Jaromír Gottlieb
Scéna
Zlatá husa
Jana Hanušová
Pohybová spolupráce
Kabaret Winton
Jana Hauskrechtová
Kostýmy
Scéna
Adamova jablka
|
Na první pohled
Anna Havelková
Výprava
Cestopissing
|
Karameloun
|
Smrdíš ty!
|
Táto?
Linda Holubová
Výprava
Pešková
Daniel Hrbek
Hudba
Režie
Úprava
Výprava
Happy End
|
Klec bláznů
|
Smrt mu sluší
|
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
|
The Good and the True
Martin Chocholoušek
Kostýmy
Dějiny násilí
Barbora Jakůbková
Výprava
Andělíček Toníček
David Janošek
Výprava
Mime on the Moon
Marcela Jeřábková
Výprava
Vánoční raketa
Eva Jiřikovská
Výprava
Hadry, kosti, kůže
Jiří Josek
Překlad
Hamlet
Jacques Joseph
Překlad
Klec bláznů
Zuzana Josková
Překlad
Na první pohled
Matěj Kačírek
Výprava
Tablers
Josef Kačmarčík
Režie
Výprava
Honzlová
|
Pešková
Pavla Kamanová
Scéna
Cyrano z Bergeracu
Erik Von Kežmarok
Texty písní
Cestopissing
Aid Kid (Ondřej Mikula)
Hudba
Anna Karenina
Martina Kinská
Dramaturgie
Režie
1984
|
Adamova jablka
|
Chlast
|
Hadry, kosti, kůže
|
Kabaret Winton
|
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
|
Pankrác ´45
|
Smrt mu sluší
|
Štyrský/Toyen/Heisler
Šimon Kočí
Světelný design
Klec bláznů
Lucie Kolouchová
Dramaturgie
Hamlet
|
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
|
The Good and the True
Tereza Komárková
Loutky
Výprava
Paleček
|
Punch a Judy
|
Skřítek
David Košťák
Dramaturgie
Úprava
Cyrano z Bergeracu
|
Dějiny násilí
|
Happy End
|
Klec bláznů
|
Na první pohled
|
Smrt mu sluší
|
Trójanky
Adéla Kostkanová
Výprava
Štyrský/Toyen/Heisler
Daniel Král
Hudba
Cestopissing
|
Karameloun
Andrea Králová
Kostýmy
Chlast
Radovan Krátký
Překlad
Candide
Štěpán Krtička
Hudba
Táto?
Jan Kučera
Hudba
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Lukáš Kuchinka
Scéna
Chlast
Tomáš Loužný
Režie
Dějiny násilí
Petr Masopust
Scéna
Smrt mu sluší
Kristína Matějíčková
Kostýmy
Lordi /The Lords/
Zoja Mikotová
Pohybová spolupráce
Hadry, kosti, kůže
Jaroslav Milfajt
Výprava
1984
Radka Mizerová
Kostýmy
Výprava
Don Šajn
|
Kocour v botách
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
Denisa Musilová
Pohybová spolupráce
Kabaret Winton
Vojtěch Nejedlý
Dramaturgie
Pešková
Michal Nejtek
Hudba
Kabaret Winton
Iva Němcová
Scéna
Hamlet
Marie Nováková
Dramaturgie
Anna Karenina
Olesya Ochepovskaya
Hudba
Karameloun
Martin Pacek
Pohybová spolupráce
Cyrano z Bergeracu
Matěj Petrák
Režie
10 m²
Jiří Pokorný
Režie
Adamova jablka
Tomáš Procházka
Hudba
Psycho Reloaded
|
Zlatá husa
Helena Rejžková
Překlad
Adamova jablka
Ivan Remiaš
Dramaturgie
Překlad
Lordi /The Lords/
Tomáš Rychetský
Pohybová spolupráce
Kabaret Winton
Zuzana Sceranková
Kostýmy
Na první pohled
Ivo Sedláček
Hudba
Dějiny násilí
|
Mime on the Moon
Daniel Schenk
Dramaturgie
R.U.R
Kateřina Schwarzová
Dramaturgie
Kocour v botách
|
Norská pohádka
|
O Doktoru Johannesi Faustovi
|
Vánoční raketa
Eva Šimečková
Překlad
1984
Karel Šimek
Světelný design
Mime on the Moon
Martin Šimek
Hudba
Výprava
Happy End
|
Trójanky
|
Tablers
František Antonín Skála
Loutky
Sůl nad zlato
Lucia Škandíková
Kostýmy
Výprava
Hamlet
|
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Robert Smolík
Loutky
Scéna
Výprava
Kocour v botách
|
Sůl nad zlato
|
Zlatá husa
Johana Součková-Němcová
Dramaturgie
Štyrský/Toyen/Heisler
Daniela Špinar
Režie
Úprava
Hamlet
Jan Staněk
Dramaturgie
Ductus Deferens²
Jan Štěpánek
Scéna
Adamova jablka
Hana Strejčková
Dramaturgie
Mime on the Moon
Kateřina Studená
Dramaturgie
Cestopissing
Julie Sztogrýnová
Výprava
10 m²
|
Cestopissing
|
Ductus Deferens²
|
Smrdíš ty!
|
Tablers
|
Táto?
Martin Talaga
Choreografie
Klec bláznů
Miroslav Trejtnar
Loutky
Don Šajn
Anna Turlo
Režie
Trójanky
Pavel Čeněk Vaculík
Hudba
Pešková
Gabriela Vermelho
Hudba
1984
|
Štyrský/Toyen/Heisler
Jonáš Verner
Hudba
Cestopissing
|
Karameloun
František Krištof Veselý
Hudba
Lordi /The Lords/
Petr Vítek
Scéna
Dějiny násilí
Radim Vizváry
Choreografie
Režie
Mime on the Moon
|
Sólo
Sára Vybíralová
Překlad
Dějiny násilí
Petr Wajsar
Hudba
Hamlet
Trygve Wakenshaw
Režie
Mime on the Moon
Michaela Weberová
Překlad
Chlast
Mathias Westerdijk
Hudba
Tablers
Romana Widenková
Dramaturgie
Táto?
Olena Zahrebina
Kostýmy
Trójanky
Ester Žantovská
Překlad
Cyrano z Bergeracu
Thomas Zielinski
Režie
Chlast
Lucie Žilák Labajová
Výprava
Pankrác ´45
Autoři
jméno
inscenace
Marek Bečka
Kocour v botách
|
Paleček
|
Skřítek
|
Tři zlaté vlasy děda Vševěda
|
Žabák Valentýn
|
Zlatá husa
Radek Beran
Psycho Reloaded
|
R.U.R
|
Vítězné svině
Petr Boháč
Muž vlastní penis, vagina vlastní ženu
Zuzana Bruknerová
Benjamín a vlk
Vít Brukner
Andělíček Toníček
|
Detektiv Emil a králík s velkýma ušima
|
Don Šajn
|
Kocour v botách
|
Neposlušná kůzlátka
|
O Doktoru Johannesi Faustovi
|
Tři malá prasátka
|
Vánoční raketa
Herman Čolek
Drým Džurny
|
Tablers
Martin Crimp
Cyrano z Bergeracu
Claus Flygare
Chlast
Martin Františák
Anna Karenina
|
Kabaret Winton
Dodo Gombár
1984
Daniel Hrbek
Happy End
|
Smrt mu sluší
|
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
|
The Good and the True
Tomáš Hrbek
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
|
The Good and the True
Anders Thomas Jensen
Adamova jablka
Pavel Jurda
Hadry, kosti, kůže
Josef Kačmarčík
Honzlová
|
Pešková
Martina Kinská
Adamova jablka
|
Pankrác ´45
|
Štyrský/Toyen/Heisler
Lucie Kolouchová
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)
|
The Good and the True
David Košťák
Trójanky
Petr Kult
Cestopissing
|
Karameloun
Tobias Lindholm
Chlast
Lucie Lomová
Anča a Pepík
Édouard Louis
Dějiny násilí
Tomáš Loužný
Dějiny násilí
Suzie Miller
Na první pohled
Markéta Nekolová
Kabaret Winton
George Orwell
1984
Jean Poiret
Klec bláznů
Jiří Pokorný
Adamova jablka
Robbie Ross
Lordi /The Lords/
Edmond Rostand
Cyrano z Bergeracu
Zdena Salivarová
Honzlová
William Shakespeare
Hamlet
Kateřina Schwarzová
Benjamín a vlk
|
Kocour v botách
|
O Doktoru Johannesi Faustovi
Lev Nikolajevič Tolstoj
Anna Karenina
Kateřina Tučková
Kabaret Winton
Thomas Vinterberg
Chlast
Radim Vizváry
Mime on the Moon
|
Sólo
Romana Widenková
Táto?
Oscar Wilde
Lordi /The Lords/
ePrivacy and GPDR Cookie Consent by
TermsFeed Generator