Kalendář hostovaček

Duben 2017

Regiony

Praha

DatumHostující inscenaceKde se hostujeZačátek
1.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO bílé lani - Divadlo Drak Divadlo v Dlouhé17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIluzionisté - Divadlo Dialog Divadlo Karla Hackera15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincezna Koloběžka - Liduščino divadloDivadlo Horní Počernice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak šel Honza do světa - Divadlo Na cestě LiberecJatka7815:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
2.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŽivá voda - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Divadlo v Dlouhé15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
2.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
2.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAť žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePS: ...odepiš! - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
3.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMoravské pašije - Divadlo Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři zlaté vlasy děda Vševěda - Teátr Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
3.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTři zlaté vlasy děda Vševěda - Teátr Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
4.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSpalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
5.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČekání na Godota - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné19:30
5.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVšetko o ženách - Divadlo v podpalubíStudio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.4. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePodhorský penzion - Divadelní spolek OUDIV, ÚvalyDivadlo Horní Počernice19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
7.4. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleProspero - Naïve Man CompanyJatka7818:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePrincové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleProspero - Naïve Man CompanyJatka7815:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
8.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleParolapolea - Viktor ČernickýDivadlo Ponec17:00
9.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePivo - Teatar GavranDivadlo Palace17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
10.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŽenitba - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
10.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZmrzlina (Sladoled) - Teatar GavranStudio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
11.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDas Fremde / ALIENIdentitätDivadlo Ponec20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
16.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBalada pro banditu - Divadlo A.Dvořáka Příbram Městská divadla pražská19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
18.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleL.I.A.R. - LIAR CollectiveJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   Náš tip!Divadlo Bez zábradlí19:00
19.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRusalka - Eva SitteováDivadlo Karla Hackera10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRusalka - Eva SitteováDivadlo Karla Hackera09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
19.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleL.I.A.R. - LIAR CollectiveJatka7819:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
21.4. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePohádky do kapsy - SemTamFór Divadlo U2209:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele„Písně na indiánskou notu“ - Kabaret Tomsona HighwayeDivadlo Kampa19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
23.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJak šlo vejce na vandr - Divadlo KOŇMODivadlo Horní Počernice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
24.4. PoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMonstera Deliciosa - Squadra SuaPalác Akropolis20:00
25.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŽena Vlčí mák - Studio Saint Germain Branické divadlo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTouché / Vlčpanna - Divadlo na Pomezí při MKZ Horšovský TýnČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
25.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBoj černocha se psy - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
25.4. ÚtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSTEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLidojedi - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné19:30
26.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMaryša - Slovanský tyátr, OlomoucČinoherní klub19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
26.4. StPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSTEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.4. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNa první pohled - LiStOVáNíDivadlo Minor20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.4. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.4. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO devíti měsíčkách - Divadlo Piki PezinokDivadlo Karla Hackera09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
27.4. ČtPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO devíti měsíčkách - Divadlo Piki PezinokDivadlo Karla Hackera10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.4. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
28.4. Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Městská divadla pražská20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
29.4. SoPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSkřítek Skříňáček - Divadlo ŠUSDivadlo U2210:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
30.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠeherezáda - Bellydance EvolutionMěstská divadla pražská13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
30.4. NePřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleŠeherezáda - Bellydance EvolutionMěstská divadla pražská19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
1.4.So17:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O bílé lani - Divadlo Drak Divadlo v Dlouhé
1.4.So15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Iluzionisté - Divadlo Dialog Divadlo Karla Hackera
1.4.So15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Princezna Koloběžka - Liduščino divadloDivadlo Horní Počernice
1.4.So15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jak šel Honza do světa - Divadlo Na cestě LiberecJatka78
2.4.Ne15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Živá voda - Divadlo J.K.Tyla Plzeň Divadlo v Dlouhé
2.4.Ne11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
2.4.Ne14:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ať žijí duchové - Městské divadlo v Mostě Divadlo Bez zábradlí
3.4.Po19:30 
PS: ...odepiš! - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
3.4.Po19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Moravské pašije - Divadlo Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera
3.4.Po09:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Teátr Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera
3.4.Po10:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Tři zlaté vlasy děda Vševěda - Teátr Víti MarčíkaDivadlo Karla Hackera
4.4.Út19:30 
Spalovač mrtvol - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
5.4.St19:30 
Čekání na Godota - Divadlo Petra Bezruče Divadlo v Celetné
5.4.St19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Všetko o ženách - Divadlo v podpalubíStudio DVA divadlo
7.4.19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Podhorský penzion - Divadelní spolek OUDIV, ÚvalyDivadlo Horní Počernice
7.4.18:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Prospero - Naïve Man CompanyJatka78
8.4.So11:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Princové jsou na draka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Divadlo Bez zábradlí
8.4.So15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Prospero - Naïve Man CompanyJatka78
8.4.So17:00 
Parolapolea - Viktor ČernickýDivadlo Ponec
9.4.Ne17:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pivo - Teatar GavranDivadlo Palace
10.4.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Ženitba - Divadlo A.Dvořáka Příbram Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
10.4.Po19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Zmrzlina (Sladoled) - Teatar GavranStudio DVA divadlo
11.4.Út20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Das Fremde / ALIENIdentitätDivadlo Ponec
16.4.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Balada pro banditu - Divadlo A.Dvořáka Příbram Městská divadla pražská
18.4.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
L.I.A.R. - LIAR CollectiveJatka78
19.4.St19:00 
Hrdý Budžes - Divadlo A.Dvořáka Příbram   Náš tip!Divadlo Bez zábradlí
19.4.St10:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Rusalka - Eva SitteováDivadlo Karla Hackera
19.4.St09:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Rusalka - Eva SitteováDivadlo Karla Hackera
19.4.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
L.I.A.R. - LIAR CollectiveJatka78
21.4.09:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pohádky do kapsy - SemTamFór Divadlo U22
23.4.Ne19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
„Písně na indiánskou notu“ - Kabaret Tomsona HighwayeDivadlo Kampa
23.4.Ne15:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jak šlo vejce na vandr - Divadlo KOŇMODivadlo Horní Počernice
24.4.Po20:00 
Monstera Deliciosa - Squadra SuaPalác Akropolis
25.4.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Žena Vlčí mák - Studio Saint Germain Branické divadlo
25.4.Út19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Touché / Vlčpanna - Divadlo na Pomezí při MKZ Horšovský TýnČinoherní klub
25.4.Út19:30 
Boj černocha se psy - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
25.4.Út20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
STEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře
26.4.St19:30 
Lidojedi - Činoherní studio Ústí nad Labem Divadlo v Celetné
26.4.St19:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Maryša - Slovanský tyátr, OlomoucČinoherní klub
26.4.St19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
26.4.St20:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
STEREOPRESENCE - Cristina Maldonado (MEX)Alfred ve dvoře
27.4.Čt20:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Na první pohled - LiStOVáNíDivadlo Minor
27.4.Čt19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Šašek a syn - Divadlo Bolka Polívky Studio DVA divadlo
27.4.Čt09:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O devíti měsíčkách - Divadlo Piki PezinokDivadlo Karla Hackera
27.4.Čt10:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
O devíti měsíčkách - Divadlo Piki PezinokDivadlo Karla Hackera
28.4.09:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera
28.4.10:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera
29.4.So20:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Kolega Mela Gibsona - Divadelní spolek Frída Městská divadla pražská
29.4.So10:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pipi Dlouhá punčocha - Divadlo PIKI PezinokDivadlo Karla Hackera
29.4.So10:30 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Skřítek Skříňáček - Divadlo ŠUSDivadlo U22
30.4.Ne13:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Šeherezáda - Bellydance EvolutionMěstská divadla pražská
30.4.Ne19:00 vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Šeherezáda - Bellydance EvolutionMěstská divadla pražská


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.