Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 1. června 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLet Me Freeze Your Head (Nechte mě, ať vám zmrazím hlavu) - Neil McArthur (CAN)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínEdison - Static Assembly (USA)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínWhales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínHonky Bonk House of Horror (Honky Bonk a dům hrůzy) - Honky Bonk Presents (GB)23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeAnatomie těla v tanci   Carlo Locatelli & SE.S.TA20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadlo Běž za svou ženou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Urna na prázdném jevišti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Ostravě]Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaVeřejná prezentace Ateliérů Archa.lab / jaro 2017   VSTUP ZDARMA; Archa.lab17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Afterparty   English-friendly20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Každý rok ve stejnou dobu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Dobrý člověk ze Sečuanu   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Ani spolu, ani bez sebe19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKontra Alt   FRINGE16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAngel by Henry Naylor (Anděl od Henryho Naylora)   FRINGE18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHess   FRINGE19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHamletelia   FRINGE21:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaZach Zucker: Human Person (Zach Zucker: Lidská bytost)   FRINGE22:45vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPohádka z budíku - Teátr Pavla Šmída09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVečer improvizace - Meandry19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Palace Ostrava]Olga (Horrory z Hrádečku)  Náš tip!16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Školka]Autobus   pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Famílie  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce [Komorní Fidlovačka]Nejlepší kamarádky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Závišův kříž19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí AnderSen   VEŘEJNÁ GENERÁLKA / V DIVADLE KOMEDIE11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Miláček Anna19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Don Juan19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Nad hladinu!   DS Ucho18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy prázdniny18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Mnoho povyku pro nic   Zadáno pro Klub mladých diváků14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Úhlavní přátelé19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [DOT504]Najděte ostatní!   premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Věštkyně, vraždy a jasnovidci   Derniéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Dětský den I. Lékařské fakulty UK]Pohádky z lesa16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk   vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Peníze   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 17:00
Let Me Freeze Your Head (Nechte mě, ať vám zmrazím hlavu) - Neil McArthur (CAN)
A studio Rubín 20:00
Edison - Static Assembly (USA)
A studio Rubín 21:30
Whales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)
A studio Rubín 23:00
Honky Bonk House of Horror (Honky Bonk a dům hrůzy) - Honky Bonk Presents (GB)
Alfred ve dvoře 20:00
Anatomie těla v tanci   Carlo Locatelli & SE.S.TAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Branické divadlo  19:30
Běž za svou ženouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Urna na prázdném jevištivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Ostravě] 19:00
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!
Divadlo Archa 17:00
Veřejná prezentace Ateliérů Archa.lab / jaro 2017   VSTUP ZDARMA; Archa.lab
Divadlo Archa  20:00
Afterparty   English-friendlyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Každý rok ve stejnou dobuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Dobrý člověk ze Sečuanu   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Ani spolu, ani bez sebevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 16:30
Kontra Alt   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:00
Angel by Henry Naylor (Anděl od Henryho Naylora)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Hess   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 21:15
Hamletelia   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 22:45
Zach Zucker: Human Person (Zach Zucker: Lidská bytost)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 09:00
Pohádka z budíku - Teátr Pavla Šmídavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 19:30
Večer improvizace - Meandryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Letí [Palace Ostrava] 16:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)   pro školy
Divadlo Minor [Školka] 10:00
Autobus   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Famílie  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce [Komorní Fidlovačka] 19:30
Nejlepší kamarádkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Závišův křížvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  11:00
AnderSen   VEŘEJNÁ GENERÁLKA / V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Palace  19:00
Miláček Annavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Don Juanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo U22 18:30
Nad hladinu!   DS Uchovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti
Divadlo v Dlouhé  14:00
Mnoho povyku pro nic   Zadáno pro Klub mladých diváků
Divadlo v Rytířské  19:00
Úhlavní přátelévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [DOT504] 19:00
Najděte ostatní!   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Čapek   VEŘEJNÁ GENERÁLKAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hitsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Věštkyně, vraždy a jasnovidci   Derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cubevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Dětský den I. Lékařské fakulty UK] 16:00
Pohádky z lesa
Studio DVA divadlo  19:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružstvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Vratká prknavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 15:00
Slušný člověk   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Peníze   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho