Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 2. června 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLet Me Freeze Your Head (Nechte mě, ať vám zmrazím hlavu) - Neil McArthur (CAN)17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínEdison - Static Assembly (USA)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínWhales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio RubínHonky Bonk House of Horror (Honky Bonk a dům hrůzy) - Honky Bonk Presents (GB)23:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadlo [Studio Saint Germain]Žena Vlčí mák19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Olomouci]Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]S tvojí dcerou ne19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Téměř TŘI SESTRY   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Atlantida19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kámen Přibližně dvaatřicet zubů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBubble Show With Milkshake/Bublinová show s Milkshakem   FRINGE16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaAngel by Henry Naylor (Anděl od Henryho Naylora)   FRINGE18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHess   FRINGE19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHamletelia   FRINGE21:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaViggo Venn: The Life of Pepito (Viggo Venn: Pepitův život)   FRINGE22:45vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Sugar (Někdo to rád horké)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce [Komorní Fidlovačka]Třetí prst na levé ruce  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti V Římě na place byla legrace aneb Chudák Pseudolus19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí AnderSen   I. premiéra / V DIVADLE KOMEDIE19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Rodina je základ státu19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecVěra Ondrašíková: Čáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk   workshop; Dětem15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekRomeo a Julie, aneb ten, co v baru hraje na piáno   Le Spolek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem]Klub rváčů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Racek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Jako břitva (Němcová)19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Kouzelný cirkus20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]3 sestry20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Probuzení jara19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAAlicia Cubells: Sólo19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Funny Girl19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  Náš tip!   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 17:00
Let Me Freeze Your Head (Nechte mě, ať vám zmrazím hlavu) - Neil McArthur (CAN)
A studio Rubín 20:00
Edison - Static Assembly (USA)
A studio Rubín 21:30
Whales & Souls (Velryby & duše) - Sexy Dirty Productions (USA)
A studio Rubín 23:00
Honky Bonk House of Horror (Honky Bonk a dům hrůzy) - Honky Bonk Presents (GB)
Branické divadlo [Studio Saint Germain] 19:30
Žena Vlčí mákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [hrajeme v Olomouci] 19:00
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
S tvojí dcerou nevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Téměř TŘI SESTRY   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Atlantidavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kámen  19:30
Přibližně dvaatřicet zubů
Divadlo Kampa 16:30
Bubble Show With Milkshake/Bublinová show s Milkshakem   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:00
Angel by Henry Naylor (Anděl od Henryho Naylora)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Hess   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 21:15
Hamletelia   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 22:45
Viggo Venn: The Life of Pepito (Viggo Venn: Pepitův život)   FRINGEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)   pro školy
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Sugar (Někdo to rád horké)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce [Komorní Fidlovačka] 19:30
Třetí prst na levé ruce  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
V Římě na place byla legrace aneb Chudák Pseudolusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
AnderSen   I. premiéra / V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Palace  19:00
Rodina je základ státuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 15:30
Věra Ondrašíková: Čáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk   workshop; Dětem
Divadlo Troníček 19:30
Romeo a Julie, aneb ten, co v baru hraje na piáno   Le Spolekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Klub rváčů
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Racekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Čapek   VEŘEJNÁ GENERÁLKAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vahvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Jako břitva (Němcová)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Kouzelný cirkusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
3 sestry
Pidivadlo  19:00
Probuzení jara
Studio ALTA 19:30
Alicia Cubells: Sólovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girlvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Drama v kostce, pokus 2 - Mystérium skutečnosti  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  Náš tip!   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho