Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 23. dubna 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínBrkelemeke19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Studio ALTA]Die Rache19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn]Sůl nad zlato15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Kafka ´2419:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa BUSKING UN/LIMITED   English-friendly; Archa.lab20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Malá mořská víla16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Objevení nebe19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Pomáda13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Malý princ16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa„Písně na indiánskou notu“ - Kabaret Tomsona Highwaye19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Smolíček Pacholíček10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJak to chodí... v zákulisí   workshop11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Perníková chaloupka15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Sedm samurajů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]MOMO16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPohádka z dračí sluje   Bluud teátr16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Divadlo La'My]Svolení19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram]Poslední recitál Marty Kubišové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]O políbeném drakovi   hrajeme v Májovém stanu v Divadle v Celetné15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Dopisy   hrajeme v Májovém stanu v Divadle v Celetné18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Moravská Třebová]Deň, kedy zomrel Gagarin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéO Holčičce s kouzelnýma nohama   Řeznická open17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Play19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory V oku smyčky20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck   Doprovodný program13:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác Akropolis [Spitfire Company]Antiwords20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Čtyři pohádky o jednom drakovi15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloZlatovláska   Divadlo Liberta15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Čerčany]Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon T.G.M. aneb Masaryk v kostce19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDivadelní fotografie IV.11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Ticho, nahrává se!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Brkelemekevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře [Studio ALTA] 19:30
Die Rache
Buchty a loutky [Praha - KD Mlejn] 15:00
Sůl nad zlato
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  20:00
BUSKING UN/LIMITED   English-friendly; Archa.labvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Blbec k večeřivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeřivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 16:00
Malá mořská vílavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Objevení nebevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Pomádavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
„Písně na indiánskou notu“ - Kabaret Tomsona Highwayevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Smolíček Pacholíčekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:00
Jak to chodí... v zákulisí   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Perníková chaloupkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Sedm samurajů
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovstvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
MOMOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 16:00
Pohádka z dračí sluje   Bluud teátrvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [Divadlo La'My] 19:00
Svolenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram] 19:00
Poslední recitál Marty Kubišové
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 15:00
O políbeném drakovi   hrajeme v Májovém stanu v Divadle v Celetné
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Dopisy   hrajeme v Májovém stanu v Divadle v Celetné
Divadlo v Dlouhé [Moravská Třebová] 19:00
Deň, kedy zomrel Gagarin
Divadlo v Řeznické 17:00
O Holčičce s kouzelnýma nohama   Řeznická openvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Playvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
V oku smyčkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 13:00
Videowalk Play Maeterlinck   Doprovodný programvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Modrý ptákvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Palác Akropolis [Spitfire Company] 20:00
Antiwords
Pidivadlo  15:00
Čtyři pohádky o jednom drakovi
Strašnické divadlo 15:00
Zlatovláska   Divadlo Libertavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Strašnické divadlo [Čerčany] 19:30
Obchod na korze
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princeznavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
T.G.M. aneb Masaryk v kostcevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 11:00
Divadelní fotografie IV.
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Ticho, nahrává se!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho