Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 26. března 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Říčany - Centrum Na Fialce]Sůl nad zlato14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Zrada19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Husa na provázku]Leoš aneb Tvá nejvěrnější20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíPat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádek11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 Prozření mladého Horáčka   zrušeno16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Zítra si povíme19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Každý den šťastný den!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Malý princ16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaGli ucelli - Ptáci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraČertův švagr   Loutkové divadlo Jiskra10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKoblížek na cestách - Spolek loutkářů Kvítko, Otesánek - Tradiční loutkové divadlo Zvoneček14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraJarní medvědiny   Divadlo Na Háčku16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorDílna klasického animovaného filmu (1. stupeň ZŠ)09:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorLinda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorDílna klasického animovaného filmu (2. stupeň ZŠ)14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorLinda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anna Karenina   HRAJEME V !19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekPohádka z dračí sluje   Bluud teátr16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Princip náhody19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Bouře]Smím prosit? ...   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna (český mýtus)  Náš tip!   POZOR - ZAČÁTEK JIŽ V 18.00!!!18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída]Jako Thelma & Louise   pronájem/Divadelní spolek Frída19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Můj romantický příběh19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Čtyři pohádky o jednom drakovi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Čtyři pohádky o jednom drakovi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Přízraky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloRybárik kráľovský - Štúdio L+S19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studio19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceZáklady herectví11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Říčany - Centrum Na Fialce] 14:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Zradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa [Divadlo Husa na provázku] 20:00
Leoš aneb Tvá nejvěrnějšívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Pat a Mat jedou na dovolenou   Divadlo pohádekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  15:00
Bez roucha aneb Ještě jednou zezaduvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21  16:00
Prozření mladého Horáčka   zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Zítra si povímevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  20:00
Každý den šťastný den!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Gli ucelli - Ptácivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 10:00
Čertův švagr   Loutkové divadlo Jiskravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 14:00
Koblížek na cestách - Spolek loutkářů Kvítko, Otesánek - Tradiční loutkové divadlo Zvonečekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 16:00
Jarní medvědiny   Divadlo Na Háčkuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 09:30
Dílna klasického animovaného filmu (1. stupeň ZŠ)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 10:00
Linda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 14:30
Dílna klasického animovaného filmu (2. stupeň ZŠ)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 15:00
Linda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anna Karenina   HRAJEME V !
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 16:00
Pohádka z dračí sluje   Bluud teátrvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhodyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Bouře] 19:30
Smím prosit? ...   VYPRODÁNO
Divadlo v Dlouhé  18:00
Lucerna (český mýtus)  Náš tip!   POZOR - ZAČÁTEK JIŽ V 18.00!!!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída] 19:00
Jako Thelma & Louise   pronájem/Divadelní spolek Frídavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoruvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 19:00
Můj romantický příběhvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  14:00
Čtyři pohádky o jednom drakovi
Pidivadlo  16:00
Čtyři pohádky o jednom drakovi
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Přízrakyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo 19:00
Rybárik kráľovský - Štúdio L+Svstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větruvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 19:00
Tři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studiovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 11:00
Základy herectvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho