Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 4. června 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka   zrušeno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubHamletovské variace / Variace na Hamleta   Gymnázium Nad Alejí; Čk uvádí18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa BUSKING UN/LIMITED   English-friendly; Archa.lab20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]běsi_19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Nahniličko15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Nahniličko19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic, Křesomyslova 14, Praha 4-Nusle]Komiks19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorDnes provází Minor   inscenovaná prohlídka Novoměstské radnice15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Chlap na zabití19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekVariace na Čechova   KVK19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadelní ateliér]V hodině rysa19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mikulášovy prázdniny16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Dating v osmi   ST[ART]; Krátká Dlouhá19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí]Cirkusvobody20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [420PEOPLE]Faun   Tanec Praha20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloJubilejní Studentská Thálie 201718:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Probuzení jara20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Obchod na korze13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Lidový dům Černice - Plzeň]Superkluk17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky]Šašek a syn19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Swing se vrací neboli o štěstí19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceTaneční ateliér nejen pro herce11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylka   zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub 18:00
Hamletovské variace / Variace na Hamleta   Gymnázium Nad Alejí; Čk uvádívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  20:00
BUSKING UN/LIMITED   English-friendly; Archa.labvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 14:00
Ať žijí duchovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeřivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
běsi_vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  15:00
Nahniličkovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Nahniličkovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic, Křesomyslova 14, Praha 4-Nusle] 19:30
Komiksvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 15:00
Dnes provází Minor   inscenovaná prohlídka Novoměstské radnicevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Chlap na zabitívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 19:00
Variace na Čechova   KVK
Divadlo U22 [Divadelní ateliér] 19:30
V hodině rysavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich litujevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 16:30
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dating v osmi   ST[ART]; Krátká Dlouhávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [Maso krůtí] 20:00
Cirkusvobodyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [420PEOPLE] 20:00
Faun   Tanec Prahavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 18:00
Jubilejní Studentská Thálie 2017
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Probuzení jaravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 13:00
Obchod na korze
Studio Damúza [Lidový dům Černice - Plzeň] 17:30
Superkluk
Studio DVA divadlo [Divadlo Bolka Polívky] 19:00
Šašek a synvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Swing se vrací neboli o štěstívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice 11:00
Taneční ateliér nejen pro hercevstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho