Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 8. června 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeDisastrous - SILK Fluegge19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Ptákovina19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Tři muži na špatné adrese19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- malý sál]Panna Orleánská   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Zítra si povíme   derniéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Nahniličko19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Anna Karenina19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Sugar (Někdo to rád horké)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Velvet Havel  Náš tip!   HRAJEME V DIVADLE KOMEDIE19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceCestou necestou s Miroslavem Donutilem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Othello10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Zámek Český Krumlov - Zámecká Jízdárna, Český Krumlov]Poslední recitál Marty Kubišové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Růžové brýle19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  Náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Oblomov19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Sametová noc19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Díra na trhu]Interdimenzionální čočka20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Tango, ó tango19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky   ZRUŠENO10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Macbeth   České titulky pro neslyšící19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:20vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představením19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Malý princ19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Obchod na korze19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAkoneckonců: do léta!   Dětské studio Altík16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAkoneckonců: do léta!   Dětské studio Altík18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Muzeum berounské keramiky]Deset - dvacet - Sova!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vše o mužích19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže   3. repríza za 120Kč; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 19:00
Disastrous - SILK Flueggevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Ptákovinavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Tři muži na špatné adresevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [D21 -- malý sál] 19:30
Panna Orleánská   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Zítra si povíme   derniéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Nahniličkovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Anna Kareninavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Anežka chce tančit   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Anežka chce tančitvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Sugar (Někdo to rád horké)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  Náš tip!   HRAJEME V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Palace 19:00
Cestou necestou s Miroslavem Donutilemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Othellovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Zámek Český Krumlov - Zámecká Jízdárna, Český Krumlov] 19:00
Poslední recitál Marty Kubišové
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýlevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  Náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomovvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Sametová nocvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [Díra na trhu] 20:00
Interdimenzionální čočkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Tango, ó tangovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
60´s aneb šedesátky   ZRUŠENOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurzvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Macbeth   České titulky pro neslyšícívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   Dramaturgický úvod před představenímvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
RockOpera Praha  19:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korzevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 16:30
koneckonců: do léta!   Dětské studio Altíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 18:00
koneckonců: do léta!   Dětské studio Altíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Muzeum berounské keramiky] 18:00
Deset - dvacet - Sova!
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužíchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větruvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže   3. repríza za 120Kč; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:30
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho