Slevy

Jste-li divadlem nabízejícím aktuální slevu a máte zájem o prezentaci takové informace zde, zašlete, prosím, podklady na naši adresu
redakce{@}i-divadlo{.}cz. Jste-li divákem a víte o nějakém dobrém momentálním – oficiálním i neoficiálním – tipu, jak ušetřit, sdělte to
i ostatním v diskusi u příslušného divadla.

Momentálně neevidujeme žádnou nabídku slevy.

 

Upozornění: Veškeré informace o slevách podáváme bez záruky, pouze předkládáme převzatou nabídku bez garance, že sleva je stále platná v uvedeném znění. Nabídka se může měnit rychleji, než zaznamenáme. Pořadatelé disponují právem své obchodní nabídky kdykoli a bez předchozího upozornění změnit.
Informace na celé této stránce nejsou komplexní a stránka má pouze orientační, nikoli plně autorizovaný charakter.
Slevy lze obvykle uplatit pouze při nákupu vstupenek v pokladně divadla, nikoli u smluvních prodejců, často ani při nákupu přes internet. A jak to tak bývá, nelze nic kombinovat s jinými slevami a nabídka platí jen do vyprodání.

VÍTE, ŽE...

Na představení souboru Švandova divadla můžete využít nabídek „first minute“ (první tři reprízy nové hry za jednotnou cenu pouhých 120 Kč) nebo „last minute“ (doprodej zbylých vstupenek hodinu před představením s 50% slevou, samozřejmě za předpokladu, že nějaké vstupenky k dispozici ještě jsou).

Sledujete nové tituly Divadla Na zábradlí? Vždy na první a druhou reprízu nové inscenace divadlo nabízí 20% slevu.

Divadelní spolek Kašpar (Divadlo v Celetné) nabízí vstupenky při včasném zakoupení slevu 40 %, tzv. Kašpar FIRST MOMENT. Levnější vstupenky je možné zakoupit vždy ode dne zahájení předprodeje (na druhý následující měsíc) až do posledního dne měsíce do konce otevírací doby pokladny.

Zkusit štěstí se dá v Hudebním divadle Karlín vždy dvě hodiny před začátkem představení, kdy můžete vstupenky na představení hrané v tento den získat s 25% slevou (samozřejmě za předpokladu, že nějaké vstupenky k dispozici ještě jsou).

Řadu zajímavých nabídek najdete v Městských divadlech pražských, např.:
- pro ty, co využívají služeb České spořitelny a mají aktivovaný tzv. Bonus program, divadlo nabízí dvě vstupenky za cenu jedné
- pro ty, co se ocitli bez zaměstnání a mají potvrzení z PÚ, divadlo poskytne vstupenku v ceně 20 Kč (od druhé cenové zóny)
- možnost rodinné vstupenky na vybraná představení (4 vstupenky pro dva dospělé a dvě děti pouze v ceně dvou vstupenek pro dospělé)

Jste-li držitelem zákaznických karet Eden, Pražské plynárenské nebo členského klubu Dvojka, získáte slevu 50 Kč na vstupenku do Divadla Na Fidlovačce.

Pro ty, co využívají služeb České spořitelny a mají aktivovaný tzv. Bonus program, nabízí Jihočeské divadlo dvě vstupenky se slevou 30 %.

Nakupujete vstupenky hromadně v rámci nějakého kolektivu? Pak na vás v Divadle na Fidlovačce čeká sleva 10 % (při objednávce nad deset vstupenek na jedno představení).

Divadla v hojné míře využívají Facebook, kde mj. nabízejí svým fanouškům za určitých podmínek slevy (zejména „last minute“). Využijte této sítě ke sledování těchto nabídek.