Anketa 2017

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2017

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 682
pořadíherečka a rolev inscenacihlasy
1.Tereza Dočkalová - NoraNora (Domeček pro panenky) (Divadlo pod Palmovkou)70
2.Pavla Beretová - MaryšaMaryša (Národní divadlo)49
3.Marie Křížová - AgnesKrysař (Divadlo Kalich)42
4.Svetlana Janotová - Dora IdesováŽítkovské bohyně (krev je krev) (Městské divadlo Brno)36
5.Monika Absolonová - Fanny BriceováFunny Girl (Studio DVA divadlo)35
6.Martina Randová - NiamhTřetí prst na levé ruce (Divadlo Na Fidlovačce)31
7.Kateřina Chrenková Falcová - MariaWest Side Story (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)30
8.Ivana Hloužková - Emmi KurowskiStrach jíst duši (Národní divadlo Brno)29
9.Michaela Horká - Paní DanversováRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)27
9.Eva Salzmannová - RayJasno lepo podstín zhyna (MeetFactory)27
11.Kateřina Bohatová - AgnesKrysař (Divadlo Kalich)26
12.Natálie Grossová - SarahPles upírů (Goja Music Hall)23
13.Jana Boušková - Barbara EllenJsme v pohodě (Národní divadlo)22
13.Milena Steinmasslová - Violet WestonováSrpen v zemi indiánů (Divadelní spolek Kašpar)22
13.Antonie Talacková - AnnaUcho (Divadlo na Vinohradech)22
16.Ivana Vaňková - Katherine BlakeováDěsnej pátek (Městské divadlo Brno)21
17.Tereza Groszmannová - Hester SwanováU Kočičí bažiny (Národní divadlo Brno)20
17.Eva Hacurová - Mladá kněžnaLucerna (Divadlo v Dlouhé)20
17.Hana Holišová - AdrianRocky (Kongresové centrum)20
17.Hana Holišová - Hedda HopperováChaplin (Městské divadlo Brno)20
17.Veronika Khek Kubařová - KatjaInterview (Dejvické divadlo)20
17.Klára Sedláčková-Oltová - Irina ArkadinováRacek (Divadlo v Dlouhé)20
23.Dana Černá - Alice WadeováKati (Činoherní klub)17
24.Viktória Matušovová - Ellie BlakeováDěsnej pátek (Městské divadlo Brno)15
24.Iva Pazderková - GraceTřetí prst na levé ruce (Divadlo Na Fidlovačce)15
24.Kamila Sedlárová - DawnVincenc (Klicperovo divadlo Hradec Králové)15
24.Martina Šnytová - JáRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)15
24.Kamila Trnková - Viola de LessepsZamilovaný Shakespeare (Divadlo pod Palmovkou)15
29.Katarína Hasprová - Paní DanversováRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)14
30.Klára Cibulková - PandaSrdce patří za mříže (Švandovo divadlo)13
30.Hana Marie Maroušková - Margaret HughesováKrás(k)a na scéně (Městské divadlo Mladá Boleslav)13
30.Kateřina Neznalová - MirnaA pak přišla Mirna (Divadlo Letí)13
30.Eva Novotná - Ellida WangelováPaní z moře (Národní divadlo Brno)13
34.Alena Antalová - Katherine BlakeováDěsnej pátek (Městské divadlo Brno)12
34.Sára ArnsteinováKeep Calm (Ufftenživot)12
34.Michaela Gemrotová - SarahPles upírů (Goja Music Hall)12
34.Marie Poulová - Nina ZarečnáRacek (Divadlo v Dlouhé)12
34.Jana Preissová - Lily O’HanlonováNoční sezóna (Národní divadlo)12
34.Vendula Příhodová - Sestra Mary RobertSestra v akci (Hudební divadlo Karlín)12
40.Vilma Cibulková - CorrynGedeonův uzel (SpoluHra)11
40.Veronika Prášil Gidová - JáRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)11
40.Eva Holubová - EvaLíbánky na Jadranu (Studio DVA divadlo)11
40.Markéta Schimmerová Procházková - AdrianRocky (Kongresové centrum)11
40.Pavlína Štorková - NevěstaKrvavá svatba (Národní divadlo)11
45.Alena Antalová - JUDr. Božidara PlánovskáDotkni se vesmíru a pokračuj (Městské divadlo Brno)10
45.Lucie Bílá - Deloris Van CartierSestra v akci (Hudební divadlo Karlín)10
45.Eva Burešová - AnetaČas růží (Hudební divadlo Karlín)10
45.Eva Hacurová - Pauline MoleováTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé)10
45.Ivana Hloužková - Matka UbuUbu králem: Svoboda! (Divadlo Husa na provázku)10
50.Andrea Ballayová - EvaGazdina roba (Divadlo Alfa)9
50.Fanny Barrouquère - AmazonkaAmazonky (Lenka Vagnerová & Company)9
50.Alena Hladká - AlenaShakespeare ve 120 minutách (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
50.Ivana Chýlková - VěraVěra (Studio DVA divadlo)9
50.Iva Janžurová - JanžurováKřehkosti, tvé jméno je žena (Národní divadlo)9
50.Malvína Pachlová - MariaKrás(k)a na scéně (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
50.Lucie Polišenská - Venuše & Milenka & Donna Maria Pulcinella HruškováTriptychon_di_voce (Cabaret Calembour)9
50.Magdalena Zimová - Jozef, Rudo, Džefo, MilošMuži sa minuli (Divadlo v Dlouhé)9
58.Lada Bělašková - Lilli VanessiKiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) (Národní divadlo moravskoslezské)8
58.Kateřina Marie Fialová - Ellie BlakeováDěsnej pátek (Městské divadlo Brno)8
58.Svatava Hanzl Milková - Odette (Kolombína)Deburau (Městské divadlo Mladá Boleslav)8
58.Soňa Hanzlíčková Borková - AnitaWest Side Story (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)8
58.Dagmar Havlová-Veškrnová - EleonoraLev v zimě (Divadlo na Vinohradech)8
58.Magdaléna Tkačíková - EliškaŽelary (srdce mé) (Národní divadlo Brno)8
58.Ivana UhlířováMimo zápis (Studio Hrdinů)8
65.Alena Antalová - HrtoňováŽítkovské bohyně (krev je krev) (Městské divadlo Brno)7
65.Pavla Beretová - Marie (Lakmé)Spalovač mrtvol (Národní divadlo)7
65.Anna Fixová - Emmi RothnerDobrý proti severáku (3D Company)7
65.Karolina Frydecká - KarolinaShakespeare ve 120 minutách (Městské divadlo Mladá Boleslav)7
65.Anita Krausová - StellaPočátek veškeré lásky (MeetFactory)7
65.Veronika Lazorčáková - HaničkaLucerna (Divadlo v Dlouhé)7
65.Iva Pazderková - Matka představenáSestra v akci (Hudební divadlo Karlín)7
65.Jana Plodková - TanečniceAnderSen (Divadlo Na zábradlí)7
65.Markéta Sedláčková - Romy VogtländerováŽena z dřívějška (Městské divadlo Brno)7
65.Zuzana Truplová - NonnaSlepice (Komorní scéna Aréna)7
65.Jana Zenáhlíková - Paní RobinsonováAbsolvent (Městské divadlo Kladno)7
76.Eva HacurováDating v osmi (Divadlo v Dlouhé)6
76.Alena Hladká - Nell GwynnováKrás(k)a na scéně (Městské divadlo Mladá Boleslav)6
76.Ivana Korolová - JulieRomeo a Julie (Divadlo Hybernia)6
76.Aneta Krejčíková - SugarSugar (Někdo to rád horké) (Divadlo Na Fidlovačce)6
76.Anežka Kubátová - Lady MacbethMacbeth – Too Much Blood (Divadlo Na zábradlí)6
76.Hana Maciuchová - Carol4000 dnů (Divadlo Ungelt)6
76.Lucie Polišenská - Maud KennedyováNoční sezóna (Národní divadlo)6
76.Jitka Smutná - Státní zástupkyněTeror (Městská divadla pražská)6
76.Lucie Štěpánková - Ema BovaryováPaní Bovaryová (Divadlo pod Palmovkou)6
76.Marie ŠtípkováMilovnice (BodyVoiceBand)6
86.Alžbeta Bartošová - Louisa Muž se železnou maskou (Divadlo Broadway)5
86.Magdaléna Borová - Sylvie WistováNa moři, zírám nahoru (Národní divadlo)5
86.Tereza Dočkalová - EvaJak sbalit ženu 2.0 (Divadlo pod Palmovkou)5
86.Natália Drabiščáková - OnnaA pak přišla Mirna (Divadlo Letí)5
86.Jindřiška Dudziaková - MinistryněŽranice (Divadlo DISK)5
86.Štěpánka Fingerhutová - Shirley WadeováKati (Činoherní klub)5
86.Veronika Gajerová - AnneOtec (Městská divadla pražská)5
86.Dita Hořínková - ChůvaRomeo a Julie (Divadlo Hybernia)5
86.Lucia Jagerčíková - AnitaWest Side Story (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)5
86.Eliška Jansová - Viola de LessepsZamilovaný Shakespeare (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)5
86.Zuzana Kajnarová - Marilyn Monroe (Norma)Marilyn (Překrásné děcko) (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)5
86.Lenka Krobotová - Matka a další postavyHoney (Cirk La Putyka)5
86.Veronika Khek Kubařová - OfelieHamlet (Letní shakespearovské slavnosti)5
86.Taťjana Medvecká - MatkaKrvavá svatba (Národní divadlo)5
86.Eliška Ochmanová - MagdaPles upírů (Goja Music Hall)5
86.Jana Paulová - Jacqueline Du VivierPro tebe cokoliv (Divadlo Kalich)5
86.Bohdana Pavlíková - MatkaPohřeb až zítra (Švandovo divadlo)5
86.Kristýna Podzimková - Panna OrleánskáPanna Orleánská (Divadlo D21)5
86.Martina Preissová - StrouhalkaMaryša (Národní divadlo)5
86.Regina Rázlová - Marlene DietrichMiss Dietrich lituje (Divadlo Ungelt)5
86.Eliška Skálová - Oona O´NeillováChaplin (Městské divadlo Brno)5
86.Anna Julie Slováčková - DesdemonaIAGO (Divadlo Hybernia)5
86.Zuzana Stivínová - LucyPohlavní životy siamských dvojčat (MeetFactory)5
86.Jana Zenáhlíková - CarolCentral Park West (Městské divadlo Kladno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.