Anketa 2017

Počet komentářů: 0
Nový komentář

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2017

Zobrazit výsledky pro kategorii:

Filtr výsledků: obor muzikál

aktuálně nejsou zobrazené kompletní výsledky
pořadí herec a role v inscenaci body
1.Jan Kříž - Rocky BalboaRocky (Kongresové centrum)41
2.Přemysl Pálek - KrysařKrysař (Divadlo Kalich)39
3.Pavel Režný - TonyWest Side Story (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)30
4.Daniel Rymeš - ChaplinChaplin (Městské divadlo Brno)22
5.Dušan Vitázek - Rockový PánbůhBítls (Městské divadlo Brno)21
5.Lukáš Vlček - Maxim de WinterRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)21
7.Aleš Slanina - James B.Bítls (Městské divadlo Brno)18
7.Marian Vojtko - Hrabě von KrolockPles upírů (Goja Music Hall)18
9.Roman Tomeš - ŠtěpánKrysař (Divadlo Kalich)15
10.Jiří Mach - Richard StarkeyBítls (Městské divadlo Brno)14
11.Milan Peroutka - ŠtěpánKrysař (Divadlo Kalich)13
12.Peter Pecha - Rocky BalboaRocky (Kongresové centrum)11
13.Lukáš Pečenka - Jerry, později DafnéSugar (Někdo to rád horké) (Divadlo Na Fidlovačce)10
13.Jakub Zedníček - Richard StarkeyBítls (Městské divadlo Brno)10
15.Jiří Mach - Fred GrahamKiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) (Národní divadlo moravskoslezské)9
15.Tomáš Novotný - Maxim de WinterRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)9
17.Lukáš Janota - James B.Bítls (Městské divadlo Brno)8
17.Petr Štěpán - HomolaBítls (Městské divadlo Brno)8
19.Jan Kopečný - HonzaČas růží (Hudební divadlo Karlín)7
19.Marco Salvadori - ChaplinChaplin (Městské divadlo Brno)7
19.Peter Strenáčik - OthelloIAGO (Divadlo Hybernia)7
22.Vojtěch Drahokoupil - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
22.David Gránský - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
22.Robert Jícha - KomorníkBítls (Městské divadlo Brno)6
22.Jan Kopečný - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
22.Petr Lněnička - JonášJonáš a tingl tangl (Divadelní spolek Kašpar)6
22.Bohuš Matuš - Hrabě von KrolockPles upírů (Goja Music Hall)6
22.Radek Antonín Shejbal - GumpánZahrada divů (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)6
22.Aleš Slanina - Ferda MravenecFerda Mravenec (Divadlo Hybernia)6
22.Roman Tomeš - HonzaČas růží (Hudební divadlo Karlín)6
31.Václav Noid Bárta - Curtis ShankSestra v akci (Hudební divadlo Karlín)5
31.Václav Noid Bárta - Král JelimánMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
31.Michal Isteník - KolóšekBítls (Městské divadlo Brno)5
31.Aleš Kohout - Albert BafsteinZahrada divů (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)5
31.Oldřich Kříž - AramisMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)5
31.Tomáš Novotný - OthelloIAGO (Divadlo Hybernia)5
31.Milan Peroutka - Michael CassioIAGO (Divadlo Hybernia)5
31.Lukáš Randák - AlfredPles upírů (Goja Music Hall)5
31.Tomáš Savka - Fred GrahamKiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) (Národní divadlo moravskoslezské)5
31.Jan Tenkrát - Šimpanz MansonMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
31.Roman Tomeš - Lev AlexMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
31.Pavel Vítek - Profesor AbronsiusPles upírů (Goja Music Hall)5
31.Marian Vojtko - D´ArtagnanMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.


Komentáře Přidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.