Anketa 2019 - redakční volba

Zobrazit nominace pro kategorii:

Jiný umělecký počin roku 2019

Hudba nebo texty písní
Romeo, Julie a tma
Ivan Acher
Hudba k inscenaci Romeo, Julie a tma
(Divadlo v Dlouhé Praha)
Premiéra: 2.2.2019
Scénografie
Kytice
Jakub Kopecký
Scéna k inscenaci Kytice
(Národní divadlo Praha)
Premiéra: 28.2.2019
Choreografie
Panthera
Václav Kuneš
Choreografie k inscenaci Panthera
(420PEOPLE)
Premiéra: 10.9.2019
Překlad
V této kategorii redakce neurčila vítěze.

Další nominace

Hudba nebo texty písní | Scénografie | Choreografie | Překlad
Hudba nebo texty písní
Zlý sen
Martin Dohnal
Hudba k inscenaci Zlý sen
(Divadelní spolek Jedl Praha)
Premiéra: 10.9.2019
Scénografie
Don Quijote
Marek Cpin
Výprava k inscenaci Don Quijote
(Divadlo Husa na provázku Brno)
Premiéra: 25.10.2019
Hadry, kosti, kůže
Eva Jiřikovská
Výprava k inscenaci Hadry, kosti, kůže
(Švandovo divadlo Praha)
Premiéra: 21.9.2019
Zá-to-pek!
Jakub Kopecký
Scéna a loutky k inscenaci Zá-to-pek!
(Divadlo Minor Praha)
Premiéra: 6.10.2019
Kytice
Simona Rybáková
Kostýmy k inscenaci Kytice
(Národní divadlo Praha)
Premiéra: 28.2.2019
Elisabeth
Roman Šolc
Kostýmy k inscenaci Elisabeth
(Divadlo J.K.Tyla Plzeň)
Premiéra: 30.11.2019
Choreografie
Faust
Maćko Prusak
Choreografie k inscenaci Faust
(Divadlo pod Palmovkou Praha)
Premiéra: 2.3.2019
Překlad
V této kategorii redakce další nominaci neudělila.

Ostatní navrhované nominace

Filip Bednár - Loutky k inscenaci ZUNA (Divadlo Continuo), Kamil Bělohlávek - Scéna k inscenaci Kde domov můj? (Divadlo Alfa Plzeň), Jacob Erftemeijer & Kryštof Blabla - Hudba k inscenaci Bratr spánku (Švandovo divadlo Praha), Aleš Březina - Hudba k inscenaci Pan Pros (Divadelní spolek Jedl Praha), Aleš Březina - Hudba k inscenaci Pan Pros (Divadelní spolek Jedl Praha), Marek Cpin - Výprava k inscenaci Persony (Divadlo Na zábradlí Praha), Adriana Černá - Výprava k inscenaci Lakomec (Klicperovo divadlo Hradec Králové), Jan Dušek - Scéna k inscenaci Rok na vsi (Divadlo pod Palmovkou Praha), Daniel Fikejz - Hudba k inscenaci Spříznění volbou (Východočeské divadlo Pardubice), Klára Fleková - Výprava k inscenaci Vladař (Městská divadla pražská), Johana Střížková & Apolena Vanišová & Pavel Havrda - Scéna k inscenaci Aluminiová královna (MeetFactory Praha), Petr Hromádka - Hudba k inscenaci Žebrácká opera (Městské divadlo Brno), Barbora Hubená - Loutky k inscenaci Krvavý román (LokVar), Barbora Jakůbková - Výprava k inscenaci A osel na něj funěl (Vánoční příběh) (Městská divadla pražská), David Janošek - Kostýmy k inscenaci Mistr a Markétka (Divadlo Petra Bezruče Ostrava), Eva Jiřikovská - Výprava k inscenaci Neviditelný (Městská divadla pražská), Jan Kodet - Pohybová spolupráce k inscenaci Kytice (Národní divadlo Praha), Emil Konečný - Scéna k inscenaci Mamma Mia! (Městské divadlo Brno), Jakub Kopecký - Scéna k inscenaci Sonety (Divadlo v Dlouhé Praha), Matěj Kroupa - Hudba k inscenaci Za krásu (Národní divadlo Praha), Denisa Kubášová - Choreografie k inscenaci Billy Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň), Pavel Strouhal & Denisa Kubášová - Choreografie k inscenaci Elisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň), Jakub Kudláč - Hudba k inscenaci Podivný případ se psem (Východočeské divadlo Pardubice), Jakub Kudláč - Hudba k inscenaci Rybí krev (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Juraj Kuchárek - Scéna k inscenaci Lazarus (Městská divadla pražská), Mariana Kuchařová - Výprava k inscenaci Po konci světa (Divadlo Bez zábradlí Praha), Sebastian Lang - Hudba k inscenaci Rok na vsi (Divadlo pod Palmovkou Praha), Kryštof Marek - Hudba k inscenaci Malý princ (Studio DVA divadlo Praha), David Marek - Scéna k inscenaci Romeo, Julie a tma (Divadlo v Dlouhé Praha), Jakub Žídek & Martin Peschík - Dirigent k inscenaci Evita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Jan Polívka - Scéna k inscenaci Zadržitelný vzestup Artura Uie (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Michael Prostějovský - Překlad k inscenaci Elisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň), Linda Fernandez Saez - Choreografie k inscenaci Malý princ (Studio DVA divadlo Praha), Antonín Šilar - Výprava k inscenaci Putinovi agenti (Temporary Collective), Lucia Škandíková - Scéna k inscenaci Za krásu (Národní divadlo Praha), Lukáš Vilt - Choreografie k inscenaci Evita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Tomáš Vtípil - Hudba k inscenaci Woyzeck (HaDivadlo Brno), Christoph Weyers - Scéna k inscenaci Poslední loď (Městské divadlo Brno), Tanita Yankova - Hudba k inscenaci Maryša (mlčí) (Depresivní děti touží po penězích Praha), Martina Zwyrtek - Výprava k inscenaci Úplné zatmění (SpoluHra Praha), Jakub Žídek - Hudba k inscenaci Thrill Me (Vzruš mě!) (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava)