Chybová zpráva

  • Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given ve funkci include() (řádek: 26 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/koment_page_top.php).
  • Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given ve funkci include() (řádek: 63 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/koment_page.php).

Anketa 2019

Počet komentářů: 0
Nový komentář

Nejlepší inscenace roku 2019

Zobrazit výsledky pro kategorii:

Filtr výsledků: pouze regiony, obor činohra

aktuálně nejsou zobrazené kompletní výsledky
Celkový počet hlasujících: 876
pořadí inscenace režie    premiéra hlasy
1.Fernando Krapp mi napsal dopis - Klicperovo divadlo Hradec Králové Jan Holec 23.3.201941
2.Hra, která se zvrtla - Městské divadlo Kladno Jaroslav Slánský 2.2.201920
3.Lakomec - Klicperovo divadlo Hradec Králové Michal Hába 16.3.201913
4.Pan Kolpert - Činoherní studio Ústí nad Labem David Šiktanc 22.2.201910
4.Přelet nad kukaččím hnízdem - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Igor Stránský 9.11.201910
4.Strýček Váňa - Klicperovo divadlo Hradec Králové Ivan Krejčí 26.10.201910
4.Zadržitelný vzestup Artura Uie - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Martina Schlegelová 28.11.201910
8.Srpen v zemi indiánů - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Šimon Dominik 26.4.20199
8.Velká bankovní loupež - Východočeské divadlo Pardubice Robert Bellan 23.3.20199
10.Evžen Oněgin - Moravské divadlo Olomouc Bogdan Kokotek 12.4.20198
10.Mikve - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Jakub Nvota 7.12.20188
10.Postřižiny - Moravské divadlo Olomouc Petr Novotný 4.10.20198
10.Ujetá ruka - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Jiří Š. Hájek 12.4.20198
14.A pak už tam nezbyl ani jeden - Městské divadlo Mladá Boleslav Petr Mikeska 22.2.20197
14.Cesta - Divadlo Drak Hradec KrálovéJakub Vašíček 15.11.20197
14.Furianti - Klicperovo divadlo Hradec Králové Petr Štindl 22.12.20187
14.Moskyti - Městské divadlo Zlín Petr Štindl 2.3.20197
14.Pod sněhem - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Jana Kališová 18.1.20197
14.Saturnin - Městské divadlo Zlín Jan Bártek 30.3.20197
14.Stepní vlk - Činoherní studio Ústí nad Labem David Šiktanc 11.10.20197
21.Dva úplně nazí muži - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Lukáš Kopecký 12.1.20196
21.Jakub a jeho pán - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Petr Veselý 21.6.20196
21.Paní z moře - Divadlo F.X.Šaldy Liberec Šimon Dominik 4.10.20196
21.Pravda - Městské divadlo Mladá Boleslav Peter Chmela 15.3.20196
25.Apartmá v hotelu Plaza - Městské divadlo Kladno Věra Herajtová 8.12.20185
25.Dům Usherů II - Městské divadlo Kladno Jiří Š. Hájek 15.6.20195
25.Gazdina roba - Těšínské divadlo Český TěšínPetr Kracik 26.1.20195
25.Hamlet - Městské divadlo Zlín Zdeněk Dušek 8.12.20185
25.Návod k přežití zombie apokalypsy - Jihočeské divadlo Č. Budějovice Janek Lesák 13.4.20195
25.Tlustý prase - Moravské divadlo Olomouc Roman Vencl 22.11.20195
25.Tom na farmě - Slovácké divadlo Uherské Hradiště Tereza Říhová 18.10.20195
25.Utrpení mladého Werthera - Horácké divadlo Jihlava Jakub Čermák 27.9.20195
25.Všechny báječný věci - Městské divadlo Kladno Kristýna Čepková 4.11.20195

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.


Komentáře Přidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.