Blog uživatelů i-divadla

Apartma v hotelu Plaza - Divadlo na Vinohradech
vydáno: 17.10.2012, Zelvous
Lechtivá komedie repertoáru vinohradského divadla může být dobrou příručkou pro manželství všeho druhu. Celá inscenace pojednává o 3 historkách, které se dějí v jednom New Yorském hotelu Plaza, na jednom osudném pokoji č. 719.
První část je věnována manželům, kteří přijeli do hotelu uzavřít sňatek své dcery. Ta ovšem má o svatbě a posvatebním životě jiné názory a tak svatební obřad schválně oddaluje. Její rodiče jen kroutí hlavou a nechápou, a tak vznikne první manželská a rodinná motanice.
Druhá část, o poznání romantičtější pojednává o americkém právníkovi, který na hotelu ,,čeká,, návštěvu. Samosřejmně že dámského pohlaví. Tato dvojice má pro změnu již jednu svatbu za sebou, a tak zde ukáže flirt na holywoodský způsob. Jak dopadne celý večer ???
No a třetí část je spíše poučná, a o čem? O tom, že není dobré svou drahou polovičku brát na výročí svatby do stejného hotelu, kde byla spáchána svatební noc. To je potom téměř nevyhnutelné, že se vyklube z obyčejného výročí nějaká kravina, díky které budete muset zpět lepit celé manželství.
Jak si poradí novomanželé, holywoodští přátelé a manželský pár v osudném hotelovém pokoji? Zavřete oči, mějte nadsázku a upalujte usednout do křesla Vinohradského divadla, které Vám dá s nadsázkou pár rad na šťastné manželství, ale i krásnou lechtivou komedii !!!

Ráda bych upozornit opět na excelentní herecké výkony, zejména Lucie Juřičkové v první části, a nebo odvážné Simony Postlerové a Jiřího Dvořáka v druhé části. I Veronika Žilková se v třetí výroční části své role zhostila na 1ku :)

Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.