Cabaret Calembour

Milan Šotek, Igor Orozovič, Jiří Suchý z Tábora

Triptychon_di_voce

Premiéra: 20.5.2017. Hudba: Igor Orozovič. Režie: kol.
2:00


Večer roztrhaný na kusy: tři kabaretní zpěvohříčky („Věstonická nevěsta“, „Kudlič se vrací“, „Opera Streptokok“), každá pod patronací jednoho z tria Šotek-Orozovič-Suchý. Přídomek „di_voce“ možno číst česky „divoce“ i italsky „dy vóče“, půjde o hlas, a bude to divoké...
Cabaret Calembour
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
80 %
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 80 %
Jan Pařízek 80 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

Hodnocení redakce:
Helena Grégrová 80 %
(zadáno: 30.6.2017, počet hodnocení: 1247)
přínosný / zajímavý komentář
85 %. Nepřeberné množství neotřele poetických nápadů i v tomto triptychovém večeru opět chrlí Calembouráci s nezdolnou intenzitou lávy. Ano, nebojím se toho přirovnání, jsou jako Řípy! ;) Ta jejich radostná hravost, v kombinaci s laskavou nadsázkou a chytrým humorem, je návykový medikament na trudomyslnosti všeho druhu. Tleskám a nemůžu se dočkat další dávky! ;)
Jan Pařízek 80 %
(zadáno: 30.6.2017, počet hodnocení: 656)
přínosný / zajímavý komentář
Další velmi vydařený počin z dílny Calembour. Tři kousky, každý specifický svým pojetím, zvoleným žánrem i tématem. Přesto všechny kvalitní se skvělými texty, slovními hříčkami a libozvučnými písněmi. Pobaví, zaujme a potěší. Výborná K. Farag a vedle ní také L. Polišenská. Holky zde jasně vedou, byť pánové samozřejmě nezůstávají příliš pozadu. Mile rád doporučuji všem ke zhlédnutí.
Hodnocení uživatelů:
Anex 80 %
(zadáno: 11.7.2017, počet hodnocení: 96)
přínosný / zajímavý komentář
Och Venuše, já se narodila ve špatném desetitisíceletí :-D
Marcela 80 %
(zadáno: 3.7.2017, počet hodnocení: 351)
Gaspoda 80 %
(zadáno: 1.7.2017, počet hodnocení: 41)
přínosný / zajímavý komentář
Prvni setkani s Cabaretem Calembour.Hodne vtipne hra se slovy,zpěv, dobove naražky na vselicos. Hodne mi to pripominalo divadlo Sklep.
Eva Vestaj 80 %
(zadáno: 21.5.2017, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace sympaticky rozdělena do tří částí, z nichž každá přináší něco nového a přitom pro poetiku Calembouru typického. Je radost pozorovat vývoj souboru: Kvalita slovního humoru se neustále tříbí, úroveň písňových textů roste, stejně tak souhra je stále přirozenější a tím i svobodnější: pánové Šotek, Orozovič a Suchý /z T./ ve svém autorském konání zrají lépe než kdekterý plísňový sýr. Do popředí se dostávají i další členové souboru: L. Polišenská, zejména v první části svůj prostor sympaticky využívá a K. Farag přesvědčuje autenticitou své jevištní existence a svými hlasovými schopnostmi.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.