Divadelní loď Tajemství

Saturnin

Premiéra: 1.5.2010. Obnovená premiéra: 7.7.2015. Dramaturgie: Jiří Janků. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Jaroslava Pecharová. Choreografie: Jana Hanušová, Ondřej Havelka. Režie: Ondřej Havelka.

tato inscenace byla dříve uváděna v divadle: Městská divadla pražská
> detail původní inscenace


Hausboatová varianta inscenace, původně uváděné v Městských divadlech pražských.
D10+
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
77 %
7731000
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Firt 80 %
(zadáno: 13.7.2015, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi rozpačitý úvod s reklamou a řadou vtipů, které nesklidily úspěch, zachránili racci pochodující po střeše. Představitel Saturnina byl skvělý, Milouš rovněž. Moc nechápu, proč byl pan Leopold o generaci starší než slečna Barbora. Kdybychom román neznali, zřejmě bychom se dost divili, proč dala přednost tomu šedivému pánovi před mladým, výborně tančícím a zpívajícím Miloušem. Jinak ale opravdu skvelý zážitek, velký podíl na tom mají Melody Makers. Jejich kratičký koncert po představení byl milým překvapením.
Eviik 70 %
(zadáno: 11.7.2015, počet hodnocení: 289)
přínosný / zajímavý komentář
Vcelku příjemné představení s výborným hudebním doprovodem v podání Melody Makers. Množství písniček, které během hry zazněly, sice místy rušilo děj, ale v prostoru divadelní lodi se to sneslo. Bavila mě komunikace s publikem i pozměnění textu, aby lépe pasoval do nového prostoru. J. Hána v hlavní roli nezklamal. Roli Saturnina pojal po svém, nesnažil se napodobit legendárního filmového Saturnina. Jenom velká škoda, že zejména v druhé půlce nedostal více prostoru. Ostatní herci rovněž podali solidní výkony, i když bylo znát, že za rok od derniéry v divadle ABC trochu pozapomněli text.
Krisglas 80 %
(zadáno: 6.8.2016, počet hodnocení: 48)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.