Divadlo ANPU

Ceny vstupenek:
Divadelní loď Tajemství: 80 Kč
Letní Letná: 200 Kč večerní představení, 70 Kč představení pro děti, pokud kupujete 4 vstupenky na jedno představení, je jedna vstupenka za 60 Kč.
 
ředitel / umělecké vedení:
Bela Schenková

Přání, pochvaly, stížnosti... (0)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • Divadlo ANPU je experimentální, výtvarné divadlo, reprezentující českou alternativní scénu od roku 1999. Jeho domovskou scénou je divadelní šapitó, které divadlo ANPU pravidelně staví na Letenské pláni nebo v parku Kampa.
  • ANPU navazuje na tradici kočovných divadel. Výsledná podoba všech představení by měla vycházet z kontrastu mezi humorem a poezií, dramatickým napětím a sugestivní obrazově-zvukovou atmosférou.

Repertoár

Čertův švagr -
Dramaturgie a režie: Bela Schenková.
Pohádková inscenace, ve které je díky spravedlivému čertu potrestána pýcha, hrubost a lakota.
D6+  
Romeo a Julie -
Experimentální pohled na známé téma. Vedle prvků klasické činohry pracuje s loutkami, maskami, hudbou či pocity... Výsledná podoba představení vychází z kontrastu mezi humorem a poezií, dramatickým napětím a sugestivní obrazově-zvukovou atmosférou.
Cirkus ANPU - kol.
Výprava: Barbora Zichová. Dramaturgie a režie: Bela Schenková.
Pohádka pro rodiny s dětmi, kde klaun, žonglér, krotitel, hadí žena i všechna zvířata žijí v tak trochu jiném cirkusovém světě....
D6+  

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.4.2019