Divadlo Bez Hranic
Ray Cooney
1+1=3
Premiéra: 31.12.2013. Překlad: Břetislav Hodek. Scéna: Martin Janžura, Jan Novák. Kostýmy: Lucie Albrecht. Režie: Václav Luks.
Poslední uvedení: rok 2016.
Poslední uvedení: rok 2016.
Petr Míka, Petra Arnautová, Sabina Valová, Jan Bartoška, Antonín Pospíšil, Václav Čížkovský, Jan Novák, Martin Dvořák
Anglická konverzační komedie o tom, co se může stát, když jindy dochvilný londýnský taxikář John, přesný jak hodinky, nedorazí včas domů ke své manželce a do pátrání po něm se zapojí londýnská policie hned ve dvou různých okrscích najednou.
inscenace již byla stažena z repertoáru
Hodnocení (2)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
NinadeL 70 %
(zadáno: 13.5.2017, počet hodnocení: 115)
přínosný / zajímavý komentář
Vtipná, nekomplikovaná, vysloveně příjemná záležitost s neokoukanými tvářemi, ze kterých nutno vyzdvihnout Petru Arnautovou a Sabinu Valovou. Legrační kaskáda humorných situací se vrší a vrší až k naprosté divácké spokojenosti.
JéHá 70 %
(zadáno: 3.5.2016, počet hodnocení: 37)
přínosný / zajímavý komentář
Moje oblíbená konverzační komedie, která se zase objevila v Praze. Skvěle pobavila, od prakticky nepřetřžitého smíchu jsem byl zpocený, unavený, bolavý :)