Losers Cirque Company

<< EGO | Heroes >>

Grandiózní

Premiéra: 26.10.2021
Scéna: Karel Šimek. Kostýmy: Lucie Červíková. Hudební spolupráce: Martin Tvrdý. Choreografie: Fanny Barrouquére. Režie: Matyáš Ramba.
Inscenace inspirovaná skutečnými událostmi a reálnými zkušenostmi performerů z jejich běžných životů. Jak zachránit rozpadající se divadelní soubor a sám sobě dokázat, že dlouholetá dřina na jevišti měla smysl? Akrobaté z povolání touží vytvořit průlomové umělecké dílo s mimořádnou duchovní a kulturní hodnotou. Něco, co přesahuje je samotné. Na svůj grandiózní projekt však musí nejprve získat finance a jsou závislí na štědrosti grantových komisí a vrtkavé divácké přízni. Svému snu jsou ochotni obětovat cokoliv: vlastní finance, hrdost, i své zdraví. Jsou nuceni kombinovat každodenní divadelní zkoušky a „normální“ práci, aby se mohli věnovat tomu, co nade všechno milují...
Losers Cirque Company
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
43 %
4341000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Lenkakebulka  50 %
25.8.2022 | 51 hodnocení
+ souhlasím
Od LCC jsme zvyklí na víc. Neurazí, ale ani nenadchne.
AlenaPo  10 %
3.5.2022 | 7 hodnocení
+ souhlasím
Nezajímavé. Akrobacie jen na začátku a plno hluchých míst. Nechápu, jak se to může stát u akrobatického představení, ale oba s mužem jsme skoro usnuli. Velké zklamání.
R.JELEN.21  40 %
24.11.2021 | 187 hodnocení
+ souhlasím
Pořád je to krásná podívaná, ale chci víc. Chci abyste vy sami chtěli víc, protože limity nového cirkusu budou tam kam si je posunete.
Držím pěsti
Violetka  70 %
10.6.2022 | 54 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.