Divadlo GAFA

poskytovány slevy pro studenty stránka divadla na Facebooku
Adresa: Beethovenova 2, Opava [zobrazit na mapě]
Začátky: 19:00
Ceny vstupenek:
100 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Soubor hraje v prostorách Evžen jazz café club.
  • Rezervace vstupenek na e-mailu info@divadlogafa.cz.

Repertoár

Manon Lescaut - Vítězslav Nezval
Premiéra: 29.4.2017.
Edgar - Ladislav Klíma
Premiéra: 17.1.2017. Dramaturgie a režie: Natálie Gregorová.
Divadelní horor, kde hranice mezi snem a realitou zcela mizí a kde ne všechny otázky budou zodpovězeny... Zemřel, nebo nezemřel? Co je iluze a co je skutečnost? Je Edgar blázen? Potřebuje Viktorii, nebo Viktorie Edgara? A co vlastně děd chce? Vrací se každý rok a zrovna dnes je výročí… Konečně se ale musí stát něco, aby to skončilo. Inscenace o hledání odvahy – jak se ale postavit něčemu, čemu sami nerozumíme?
Elektrická puma - Jiří Suchý
Premiéra: 2.10.2016. Dramaturgie: Hana Grigarcziková. Režie: Jakub Stránský.
Komedie z pera zakladatele Divadla Semafor. Pan Baltazar napsal výbornou divadelní hru, ale jeho herci Kašpar a Melicharová se mu do práce nepřestanou plést. Ta hra se ale musí dohrát do konce! Zachrání František Bond svět? A jak vlastně přišel na svět známý James?
Deník Anny Frankové - Annelis Marie Frank, Hana Grigarcziková
Premiéra: 14.2.2016. Režie: Jakub Stránský.
Divadelní zpracování křehkého a jímavého příběhu německé židovské dívky, jejíž posmrtně vydaný deník se stal nejčtenější knihou na světě. Skutečný příběh o tom, že zdi nezabrání v tom, abyste prožili lásku i zklamání, radost, a že v každé rodině si lidé občas lezou na nervy.
14!  
Ta moje Lolita -
Premiéra: 5.6.2015. Volně inspirováno románem „Lolita“ Vladimíra Nabokova. Dramaturgie: Hana Grigarcziková. Výprava: Tereza Tylová. Režie: Jakub Stránský.
Robert miluje Lolitu. Miluje ji tak, jako žádnou jinou knihu. Miluje ji tak, že chce alespoň částečně prožít to, co hrdinové slavného příběhu, a tak se různými tlaky snaží své okolí dostávat do podobných situací. Může se kniha stát návodem k použití? Jak dalece může být obyčejná kniha nebezpečná? Anebo je to jediný způsob obrany?
Muž mojí ženy - Miro Gavran
Premiéra: 13.12.2009. Obnovená premiéra: 13.9.2015. Překlad: jiří Vobecký. Režie: Blanka Fišerová.
Komediální hra současného chorvatského dramatika. Dva muži a jedna žena. Pět let je dokáže vodit za nos, než dojde k odhalení jejího podvodu. Jeden o druhém neměli ani tušení, ale chybička se přece jen vloudila. Setkávají se, aby vzniklou situaci po chlapsku vyřešili. Ale jejich milovaná se jim do toho nepřestane plést.

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 22.4.2017