Divadlo Hybernia

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu online rezervace, eVstupenka stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: nám. Republiky 4, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky]
Pokladna: po-pá 9-19, so 9-15
Předprodej: průběžně od zveřejnění hracího plánu
Začátky: 18.00, 14.00 (víkendová představení)
Připravuje se:
Robinson - námořník Yorku - Ivan Hubač, Zdeněk Hrubý, Jan Krůta (březen, Musical Production)
Královna Kapeska - Jan Pixa, Alena Pixová, František Pytloun, Petr Kutheil, Tomáš Beran, Kristýna Pixová (březen, Pixa Production)
Ceny vstupenek:
790-340 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Oficiální stránky muzikálu Mefisto.
  • Na rodinný muzikál Ferda Mravenec je poskytována sleva 150 Kč na dítě (ze standardní ceny vstupenky).

Repertoár

Robinson - námořník Yorku - libreto: Ivan Hubač; hudba: Zdeněk Hrubý; texty písní: Jan Krůta  (připravuje se)
Premiéra: 30.3.2018. Podle románu Daniela Defoa „Robinson Crusoe“. Scéna: Michael Klang. Kostýmy: Josef Jelínek. Choreografie: Tomáš Kuťák. Režie: Jiří Adamec.
Musical Production
Muzikál o nezlomné síle lidského ducha, touze přežít, věrné lásce a odhodlání se vzepřít škodolibému osudu, i když tou rukou osudu může být jen rozmarný spisovatel. Příběh o ztroskotání jistého námořníka Robinsona a jeho téměř dvacetiletém přežívání na pustém ostrově ztraceném kdesi vprostřed oceánu. Robinson, již roky uvězněný ve své vlastní samotě daleko od domova, a jeho Autor (spisovatel Daniel Defoe), potměšilý hybatel děje, který si se svým hrdinou dělá, co se mu zlíbí jen za účelem toho, aby román o jeho truchlivém osudu sloužil k pobavení budoucích čtenářů...
Královna Kapeska - libreto: Alena Pixová, Jan Pixa; hudba: Tomáš Beran; texty písní: Kristýna Pixová  (připravuje se)
Premiéra: 7.3.2018. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Evženie Rážová. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Juraj Čiernik.
Pixa Production
Volné pokračování muzikálu „Kapka medu pro Verunku“. Tentokrát půjde na pohádkovém ostrově o záchranu života Kapesky, Královny přírodních sil. Všichni budou doufat že Kates, Král temných sil, svůj boj o ovládnutí světa prohraje, a že všechno dobře dopadne, jak se na správnou pohádku sluší a patří...
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
IAGO - libreto: Janek Ledecký, Robert Johanson; hudba a texty písní: Janek Ledecký
Premiéra: 21.9.2017. Podle tragédie Williama Shakespearea „Othello“. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Roman Šolc, Beata Rajská. Hudební spolupráce: Michal Kovalčík. Choreografie: Silvia Beláková. Režie: Robert Johanson.
Muzikálové zpracování klasické látky, které drama žárlivosti zasazuje do žhavé současnosti a základní rasový konflikt posouvá do náboženské roviny. A navíc na Střední východ...
Ferda Mravenec - libreto: Iva Peřinová, Libor Vaculík; hudba: Lešek Wronka; texty písní: Vladimír Čort, Václav Kopta
Premiéra: 17.3.2017. Podle pohádek Ondřeje Sekory. Výprava: Roman Šolc. Choreografie a režie: Libor Vaculík.
Musical Production
Muzikál na motivy pohádek Ondřeje Sekory. „Je nebojácný, chytrý a vynalézavý! Je to snad novodobý hrdina? Je to Ferda Mravenec – práce všeho druhu!“
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
Mefisto - libreto: Zdeněk Zelenka; hudba: Daniel Barták; texty písní: Boris Pralovszký  (2:50)
Premiéra: 3.11.2016. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Jan Růžička. Choreografie: Leona Qaša Kvasnicová. Režie: Zdeněk Zelenka, Filip Renč.
Muzikálové zpracování známého tématu. Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu...
Sněhurka a sedm závodníků - libreto: Libor Vaculík; hudba: Vašo Patejdl; texty písní: Václav Kopta  (1:10x)
Premiéra: 7.12.2013. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie a režie: Libor Vaculík.
Musical Production
Muzikálový příběh o závisti, zlobě a vítězné lásce, čerpající námět ze známé pohádky. Sněhurka se však tentokrát ocitne v chaloupce sedmi šibalských závodníků, kteří páchají jeden povedený kousek za druhým...
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
Alenka v kraji zázraků - libreto: Jan Pixa, Alena Pixová; hudba: Vašo Patejdl; texty písní: Kristýna Pixová  (2:35) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 22.9.2016. Podle románů Lewise Carrola. Výprava: Martin Černý. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Matěj Balcar.
Pixa Production Poslední uvedení: listopad 2017.
Původní český muzikál podle příběhů Lewise Carrolla, ve kterém ožívají ve zcela nové podobě Alenčin svět snů, zázraků, dobrodružství, ale i svět životní moudrosti a pochopení, které našla v říši divů či v říši za zrcadlem. Alenka se tu opět setká s Kloboučníkem, Zajícem Březňákem, Houseňákem, komickými dvojčaty, přemoudřelým Valibukem, potrhlým rytířem a především s vypočítavou, zlou, svůdnou Srdcovou královnou, i s laskavou Bílou královnou a uspěchaným Bílým králíkem...
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
Přízrak Londýna - libreto: Pavel Bár, Lumír Olšovský; hudba: Radim Smetana; texty písní: Michael Prostějovský  (2:20) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 11.3.2015. Scéna: Ondřej Zicha. Kostýmy: Kateřina Bláhová, Petra Goldflamová Štětinová. Choreografie: Carli Rebecca Jefferson. Režie: Lumír Olšovský.
Musical Production Poslední uvedení: listopad 2017.
Tajuplný krimimuzikál, kde každá postava může být vrahem, se vrací k mysteriózní postavě Jacka Rozparovače, o němž dodnes nevíme téměř nic. V srdci pochmurné a bezútěšné londýnské čtvrti Whitechapel neznámý útočník vraždí místní prostitutky. Londýnem se šíří strach. Situací kolem ohavných vražd a doprovázejícího mediálního skandálu jsou znepokojeni nejen policejní vyšetřovatelé a ředitel Scotland Yardu, ale také vláda i sama královna Viktorie. Počet brutálně zavražděných a znetvořených prostitutek se neustále zvyšuje, napětí a nervozita stoupá...
Antoinetta - královna Francie - libreto: Jiří Hubač; hudba: Jiří Škorpík; texty písní: Pavel Vrba  (2:35) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 9.4.2014. Dramaturgie: Patrick Fridrichovský. Scéna: Ondřej Zicha. Kostýmy: Josef Jelínek. Choreografie: Carli Rebecca Jefferson. Režie: Radek Balaš.
Musical Production Poslední uvedení: prosinec 2017.
Romantické muzikálové drama z období revolučního roku 1789, kdy se dalo do pohybu kolo dějin, které převrátilo životy obyčejných lidí i osudy králů a královen...
Kapka medu pro Verunku - libreto: Jan Pixa, Alena Pixová; hudba: František Pytloun, Petr Kutheil, Tomáš Beran; texty písní: Kristýna Pixová  (2:25) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 15.9.2012. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Evženie Rážová. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Jaroslav Hanuš.
Pixa Production Poslední uvedení: srpen 2017 (zájezdy).
Původní český muzikál s příběhem o lásce, přátelství, ale i o modré planetě...
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 15.1.2018