Divadlo Hybernia

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu vstupenky online, eVstupenka
Nejbližší představení:
30.3.Čt18:00Vivaldianno The Show
31.3.19:00Vivaldianno The Show
1.4.So14:00Zpívání v dešti
1.4.So18:00Zpívání v dešti
15.4.So14:00Mefisto
30.3.Čt18:00 
Vivaldianno The Show
31.3.19:00 
Vivaldianno The Show
1.4.So14:00 
Zpívání v dešti
1.4.So18:00 
Zpívání v dešti
15.4.So14:00 
Mefisto
Adresa: nám. Republiky 4, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky, tram 6-8-15-26, bus 207]
Pokladna: po-pá 9-19
plán hlediště
Předprodej: průběžně od zveřejnění hracího plánu
Začátky: 18.00 nebo 19.00 (večerní představení), 14.00 (víkendová představení)
Aktuální repertoár:
Divadlo Hybernia: Galileo | Mefisto | Vivaldianno The Show | Zpívání v dešti
Ceny vstupenek:
1490-390 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Oficiální stránky muzikálu Galileo.

Repertoár - Divadlo Hybernia

Vivaldianno The Show - libreto: Tomáš Belko
Premiéra: 31.3.2023. Choreografie: Tomáš Rychetský, Viktor Konvalinka, Adéla Abdul Khaleg.
Multimediální show, která originálním způsobem propojuje hudbu geniálního skladatele Antonia Vivaldiho s jeho výjimečným osudem.
Zpívání v dešti - libreto: Betty Comden, Adolph Green | hudba: Nacio Herb Brown | texty písní: Arthur Freed
Premiéra: 12.2.2023. Podle stejnojmenného filmu společnosti MGM. Překlad: Vojen Drlík, František Zacharník. Scéna: Jan Kříž. Kostýmy: Veronika Babraj-Hindle. Hudební nastudování: Jiří Březík. Choreografie: Petra Parvoničová. Režie: Oldřich Kříž.
Nová verze inscenace Divadla F. X. Šaldy Liberec z roku 2011.
Divadelní podoba známého filmového muzikálu. Píše se rok 1927 a hvězdný pár stříbrného plátna, Don Lockwood a Lina Lammontová jsou ze dne na den postaveni před hotovou věc - v novém filmu budou muset před kamerou nejen mluvit, ale dokonce zpívat. Don s tím nemá žádný problém, na rozdíl od Liny, jejíž hlas je směšně pisklavý. Už to vypadá, že natáčení skončí fiaskem. Ale je tu ještě Donův kamarád Cosmo Brown, klavírista a skladatel, který přijde na nápad. A to v okamžiku, kdy se objeví mladá a krásná začínající herečka Kathy Seldenová. Ta nejprve okouzlí Dona a nakonec oba kamarádi vymyslí, že by mohla Linu nadabovat...
Mefisto - libreto: Zdeněk Zelenka | hudba: Daniel Barták | texty písní: Boris Pralovszký  (2:50)
Premiéra: 3.11.2016. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Jan Růžička. Choreografie: Leona Qaša Kvasnicová. Režie: Zdeněk Zelenka, Filip Renč.
Muzikálové zpracování známého tématu. Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu...
Tarzan - libreto: David Henry Hwang | hudba a texty písní: Phil Collins  (2:30)
(inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 3.10.2019. Podle knihy Edgara Rice Burroughse „Tarzan z rodu opů“ a podle filmu společnosti Disney. Překlad: Martin Fahrner. České texty písní: Pavel Cmíral. Scéna: Petr Hloušek. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Ivana Hannichová, Jan Kohout. Dirigent: Dalibor Kapras. Režie: Libor Vaculík.
Poslední uvedení: prosinec 2022.
Muzikál s písněmi Phila Collinse zpracovávající slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života. Potomka mladého anglického páru po tragické smrti jeho rodičů vychová pralesní opice. Brzy se díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril. Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane. Vrátí se Tarzan pod vlivem lásky do civilizace s mladou Američankou Jane? Pro kterou rodinu se rozhodne...?

ARCHIV INSCENACÍ

Již neaktivní scény / soubory: Pixa-pro | Musical Production


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 14.3.2023