Divadlo J. K. Tyla Plzeň [Komorní divadlo]

Impresário ze Smyrny

Premiéra: 19.6.2010
Překlad: Jaroslav Pokorný. Dramaturgie: Marie Caltová. Scéna: Karel Glogr. Kostýmy: Šárka Hejnová. Úprava a režie: Ladislav Smoček.
Poslední uvedení: květen 2011.
Klasická komedie. Do Benátek se stahují operní zpěváci a také ti, kteří z profese operních pěvců žijí. V době, kdy je možnost angažmá téměř nulová, objeví se bohatý Turek, který sice umění nerozumí, ale pro své zalíbení v ženách je ochoten udělat cokoli...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
30 %
Uživatelé
40 %
4021000
Hodnocení redakce
Petr Tichý 30 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Petr Tichý  30 %
4.4.2011 | 89 hodnocení
Představení mi ze všeho nejvíc připomínalo jízdu na kole se spadlým řetězem: z kopce to občas jelo, do kopce to drhlo a rachotilo. Jen chvíli po přestávce se zdálo, že by to mohlo k něčemu být - to když se na jevišti objevil Josef Nechutný v roli turka Aliho. To je ostatně jediný herec, o kterém má vůbec cenu se v souvislosti s touto inscenací zmiňovat, všichni ostatní zůstali v hlubokém podprůměru. Návštěvnost i na plzeňské poměry opravdu tristní - celkem obsazeno maximálně sedm řad, zbytek včetně balkonu zcela prázdný. Co více dodávat?
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Tuxedo  50 %
1.11.2013 | 54 hodnocení
Malaindianka  30 %
21.9.2011 | 56 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.