Divadlo Kampa

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu vstupenky online, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
Nejbližší představení:
23.6.Ne19:30Malá vizita
vstupenky
23.6.Ne19:30 vstupenky
Malá vizita
Začátky: 19.30 večerní představení
15.00 nebo 16.00 víkendová představení pro děti
Nakročeno k derniéře:
Ada (prosinec 2023)
Ceny vstupenek:
290-200 Kč
150-100 Kč (dětská představení)
Poznámky a upozornění:
  • Divadlo Kampa k prosinci 2023 ukončilo provoz v tzv. Malém Nosticově divadle na Kampě. Od začátku roku 2024 bude působit v Divadle Na Maninách (Na Maninách 32a, Praha 7). Některé akce bude hostit též kulturní centrum Velký Mlýn v Libni (U Českých loděnic 40, Praha 8).
  • Web Divadla Cylindr.

Repertoár - Divadlo SoLiTEAter

Přisámbůh! - Robert Askins
Premiéra: 21.11.2019. Překlad: Jakub Škorpil. Úprava: Edita Dvořáková, Libor Ulovec. Dramaturgie: Edita Dvořáková. Výprava: Edita Dvořáková, Libor Ulovec. Loutky: Jakub Hojka. Režie: Libor Ulovec.
Inscenace vznikla v producensko-umělecké spolupráci Divadla SoLiTEAter a Ilegumovy divadelní společnosti.
Úspěšná americká hra o ovládání a manipulaci. Někde v Texasu, ve skoro dnešní době. Přecitlivělý, a poněkud zakřiknutý, puberťák Jason chodí se svými vrstevníky do loutkového kroužku, který při tamějším náboženském sboru vede jeho matka Margery pod ideovým dohledem pastora Grega. Nevinná hra s maňáskem Tyronem se však Jasonovi vymkne kontrole. Dokážou mu ostatní pomoci, když jsou sami smýkáni svými vlastními problémy, starostmi a tužbami...?
15!  
Dostaví se Oscar Wilde - Oscar Wilde, Miroslav Pokorný
Premiéra: 22.5.2017. Překlad původních textů: Libor Ulovec. Výprava: Klára Klášterková & kol. Režie: kol.
Životopisná koláž podle původních textů Oscara Wildea. Píše se rok 1899, Paříž. Stárnoucí Oscar Wilde pořádá ve francouzském exilu přednášku o svém životě...
Léčitel - Brian Friel  (1:15x)
Premiéra: 29.1.2014. Překlad: Ester Žantovská. Režie: Jaroslav Kodeš.
Fascinující hra o ztrátě jistot, naději, utrpení a léčivé síle. Jak moc je člověk závislý na případném nezdaru, pokud je jeho talent prokletím i požehnáním?
Svou vlastní ženou - Doug Wright
Premiéra: 23.10.2008. Překlad: Adam Novák. Scéna: Jana Hradecká. Kostýmy: Hana Jarošová. Režie: kol.
Skutečný životní příběh nejznámějšího berlínského transvestity Lothara Berfelde, který jako Charlotte von Mahlsdorf dokázal v ženských šatech přežít represe totalitních režimů a vyšlapat si cestičku nacismem a komunismem...
14!  

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 20.12.2023