Divadlo Marianny Arzumanové

Zakopaný pes

Premiéra: 9.10.2019 | Obnovená premiéra: 18.9.2020
Psychologická detektivka, kde se všechno odehrává ve velkolepé anglické šlechtické společnosti. Na první pohled jde o kroužek milujících se lidí, ale během neočekávaného, náhodného domácího vyšetřování se zjišťují strašlivé detaily, které by se nikdy neodhalily, kdyby se konverzace vedla jinak a pes zůstal zakopaný...
Divadlo Marianny Arzumanové
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
85 %
85131000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (12)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Ivo Železný  60 %
(zadáno: 23.6.2020, počet hodnocení: 273)
přínosný / zajímavý komentář
Koukatelná detektivka. Působilo to dojmem dost dobrého amatérského představení, občas i skoro profesionálního. Šok přišel doma. Skoro všichni herci prošli hereckým vzděláním.
Jindrah  90 %
(zadáno: 1.2.2020, počet hodnocení: 27)
přínosný / zajímavý komentář
Výborně napsané, výborně zahrané. Přiznání Evy Jízdné je strhující scéna. Podařený hudební doprovod. Od zdánlivě nevinného otevření hrací skříňky se exponenciálně objevují další a další hříchy a tajnosti všech členů na první pohled harmonické společnosti. Nechtějte znát celou pravdu, mohlo by to bolet...
Epilog, který nás vrátí na začátek, byl názorný a vtipný.
Scéna mohla být nápaditější, postupné odhalování hříchů - kácející se karty - působí poněkud toporně. Příjemná minutáž. Jako vždy v Celetné opožděný začátek.
FandimDivadlu  80 %
(zadáno: 24.1.2020, počet hodnocení: 6)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavá zápletka, představení má spád, neočekávaný závěr. Překvapily mne i herecké výkony. Šla jsem na doporučení a určitě nezklamalo. Stojí za to shlédnout.
SarkaMarka  90 %
(zadáno: 6.3.2020, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Svěží komedie, ze které nakonec mrazí.
Klaruša  100 %
(zadáno: 10.2.2020, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Moc se mi to libilo. Chvilku trvá než vas to doopravdy zaujme,ale to za to stojí. Každý herec se otevře minimalně dva krat. Taky se mi libili dekorace. Jsou fakt užasné. Hra vás drží v přijemnem napětí až do konce. jedině doporučuji.
Juxpix  90 %
(zadáno: 4.2.2020, počet hodnocení: 4)
přínosný / zajímavý komentář
Viděl jsem většinu jejich představení a opět skvělé )
Bobo Sobotka  90 %
(zadáno: 4.2.2020, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Představení, které se zprvu tváří jako lehká anglická detektivka, vás brzy vtáhne do děje a na konci doslova přibije do sedadel. Skvělé herecké výkony celého souboru, přesná režie, zajímavá scéna i dobové kostýmy, vás od prvních okamžiků uchopí a ani dlouho po skončení vám z tohoto příběhu nedovolí odejít...Máte v sobě o čem přemýšlet...Díky všem...
Bibiana  80 %
(zadáno: 12.1.2020, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Zakopaný pes - skvělá hra pro milovníky krimipříběhů a divadelních prken. Dobrá krimi zápletka, zvratové situace, kvalitní herecké výkony. Jinými slovy: Zakopaný pes = příjemně, odlehčeně strávený čas.
Irena_k  90 %
(zadáno: 7.1.2020, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Po náročném dni byla tahle hra přesně to co jsem potřebovala. Odpočinková detektivka v anglickém stylu. Děj byl poměrně překvapivý plný emocí a zvratů. Na malou scénu slušný počet herců, kteří předváděli kvalitní výkony. Doporučuji.
Katkazeis  90 %
(zadáno: 19.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Hra byla velmi napínavá, až do poslední chvíle. Zároveň i vtipná. Doporučuji.
Mediáček  90 %
(zadáno: 17.11.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Nadprůměrné herecké výkony, adekvátní stopáž, oldschoolová, přesto svěží hra s věčnou otázkou "Lhát či nelhát", v tomto případě spíš nechat psa zakopaného nebo ho vy/zakopávat. Tempo, herci, jadrnost, téma.
TheOne  70 %
(zadáno: 22.1.2020, počet hodnocení: 39)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.