Divadlo Minor [velká scéna]

O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)

Premiéra: 18.9.2016 | 1:50
Původní název inscenace: „Divadlo!“.
Dramaturgie: Jan Tošovský. Výprava: Nikola Tempír. Hudba: Jan Matásek. Režie: Braňo Holiček.
Poslední uvedení: květen 2018.
Jak se dělá divadlo... Zajímá Vás, co se děje při zkoušení? Co dělá režisér a jestli i herci někdy zlobí? Minor v provede vznikem divadelní inscenace od první čtené zkoušky až po premiéru. Pohádku Arnošta Goldflama „O klukovi, který neuměl zlobit“ pak herci zahrají s využitím různých divadelních žánrů – třeba jako komedii, operu, voiceband či nový cirkus.
D8+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Minor
Hodnocení inscenace
Redakce
55 %
Uživatelé
80 %
8031000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 70 %
Michal Novák 40 %
Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  70 %
13.11.2016 | 1680 hodnocení
+ souhlasím
Čím víc toho o divadle a jeho zákulisí víte, o to líp se pobavíte! Rub a líc opony a vůbec všecko nadchne určitě též nejedno vnímavé děcko. Inscenace i v druhé půli šťávu má režijní zásluhou Arnošta Wolframa. :) Divadlo na a o divadle takto hravé je za mě to pravé. ;)
Michal Novák  40 %
24.9.2016 | 1157 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace pro nikoho, dramaturgické faux pas roku. Místo očekávané didaktické stavby vznikla spíše blamáž divadla. Myslící dramaturg by okamžitě v takovém představení zakázal ironii, s níž se dětské publikum nemá šanci ztotožnit (s osaháváním herečky jakbysmet), a nakolik je vhodné právě v Minoru shazovat divadelní práci, na to už snad ani nemůže být odpověď. Druhá polovina sice zdůvodní všechno to ironizující trapno obsažené v té první, ale nabídne jen melanž stylů (včetně wrestlingu, považte), k nimž chybí to základní – výklad. Provedení pohádkové hříčky A.G. je ale herecky pěkné.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Bedrich.spesny  70 %
31.3.2017 | 66 hodnocení
+ souhlasím
Braňo má nachozíno!
Njorl  100 %
13.5.2017 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Geniální představení. Nechápu hodnocení redakce. Tohle byla prostě jízda. Klobouk dolů před herci, kteří dokáží co 5 minut měnit styl hraní. Myslím, že představení Minoru by měla být hodnocena jen těmi, kteří tam opravdu chodí s dětmi. Toto představení na druhou stranu opravdu není pro každého. Jděte na to pouze pokud máte opravdu smysl pro humor.
Bobsleigh  70 %
25.9.2021 | 19 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.