Divadlo na cucky

poskytovány slevy pro studenty stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
18.01. (Čt) 19:00 Mate
19.01. (Pá) 19:00 Mate
20.01. (So) 10:00 Smart body / chytré tělo
25.01. (Čt) 19:00 Už nikdy sám!
26.01. (Pá) 19:00 Už nikdy sám!
Nejbližší představení:
18.01. (Čt) 19:00
Mate
19.01. (Pá) 19:00
Mate
20.01. (So) 10:00
Smart body / chytré tělo
25.01. (Čt) 19:00
Už nikdy sám!
26.01. (Pá) 19:00
Už nikdy sám!
Adresa: Wurmova 7, Olomouc [zobrazit na mapě]
[tram 2-4-6 U Dómu]
Začátky: 19.30
Nakročeno k derniéře:
Ritter, Dene, Voss (prosinec)
Ceny vstupenek:
150-130 Kč
Poznámky a upozornění:
  • Provoz divadla zajišťuje DW7, o.p.s.

Repertoár

Už nikdy sám! - Marc Becker
Premiéra: 21.6.2017. Překlad: Helena Eliášová. Dramaturgie: Karolína Ondrová. Výprava: Hynek Petrželka. Hudba: Robin Schenk. Režie: Tereza Říhová.
Groteskní příběh tří osamělých lidí, kteří se společně ocitli v jednom pokoji. Jsou nebo nejsou sami? Jaká je jejich role ve společnosti, v životě jiných lidí a v jejich vlastních životech? Návod na to, jak se elegantně zbavit samoty. A nebyla by samota vlastně nejpohodlnější? Komedie o snaze být normální - i za cenu mírného násilí...
Ole je frajer - Erlend Loe, Barbora Schneiderová
Premiéra: 4.5.2017. Překlad románu: Kateřina Krištůfková. Dramaturgie: Barbora Schneiderová. Režie: Zuzana Burianová.
Neúplná verze uvedena již 25. února 2017.
Dramatizace románu. Ole bydlí v Oslu, je mu právě 25 let, jeho jméno se čte Ůle. Ole se cítí být na dně. I když má bratra, rodiče a dva kamarády, jednoho dobrého a jednoho špatného. Ole to ještě neví, ale bude mít nějaké trable s časem a prostorem. Ole má několik přání, která už zná a taky několik, na která musí ještě přijít. Ale určitě by si přál věřit, že všechno dobře dopadne... „Občas závidím zlatým rybičkám. Ty mají určitě paměť jen pár vteřin. Všechno prožívají poprvé. Pokaždé. Život pro ně musí být jedním dlouhým slunečným příběhem.“
Mate - Silvia Vollmannová
Premiéra: 4.10.2016. Režie: Silvia Vollmannová.
Příběh sdíleného pokoje a jeho nájemníků. Dva typičtí vysokoškoláci, trochu flákači a trochu požitkáři, jejichž svět se točí kolem večírků i průšvihů. Pak se ale ukáže, že jejich život možná není až tak typický.
Tučňáci na arše - Ulrich Hub
Premiéra: 18.6.2016. Překlad: Michal Kotrouš. Dramaturgie: Barbora Schneiderová. Režie: Zdeněk Vévoda.
Velké tučňácké dobrodružství pro celou rodinu. Bůh má plné zuby zvířat, která se jenom hádají. Velká potopa se blíží a na Noemově arše platí přísná pravidla, od každého druhu přežijí dva exempláře. Co se stane s trojicí nerozlučných přátel - tučňáků?
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
Můj BF - Silvia Vollmannová & kol.
Premiéra: 31.10.2015. Výprava: Kristina Ketmanová. Hudba: Jan Plíhal. Režie: Silvia Vollmannová.
Autorská inscenace ze života mladých. Jsou dva. On a jeho „BF“. Ona a její „BF“. Pořád spolu. Spolu se mají, hrají, zrají. Jen jestli „Forever“...?
Seš ve stanici ZOO! - Jan Plíhal & kol.
Premiéra: 21.9.2015. Podle dokumentární knihy Kaie Hermanna a Horsta Riecka (vycházející z výpovědi čtrnáctileté Christiane F., celým jménem Felscherinowové) „My děti ze stanice ZOO“. Výprava: Pavla Baštanová. Choreografie: Jitka Košíková. Režie: Jan Plíhal.
Audiovizuální přemítání nad tématem oblíbené, téměř 40 let staré, „feťácké Bible“. Emoce, úzkosti a strachy v těkavém pohybu podpořeném operním zpěvem, diskotékou a igelitem. Trochu divadlo a trochu kino...
inscenace není vhodná pro děti
Pohádka na cucky - Barbora Schneiderová, Silvia Vollmannová
Premiéra: 12.4.2015. Výprava: Kristina Ketmanová. Hudba: Jan Plíhal. Režie: Silvia Vollmannová.
„V pohádkovém světě došlo k vážnému problému – začaly se ztrácet pohádky. Nikdo přece nechce přijít o ty nejkrásnější a nejoblíbenější příběhy. Prosíme všechny děti i dospělé, aby přispěchali na pomoc. Zveme vás na konferenci pohádkologů z celého světa!“
inscenace je vhodná pro děti 1. stupně ZŠ
Antigona - Sofoklés
Premiéra: 14.3.2015. Překlad: Václav Renč. Kostýmy: Kristina Ketmanová. Scéna a režie: Jan Žůrek.
Antická tragédie. Včera skončila válka, dnes si zametáme před vlastním prahem. Začíná hluboká rozprava o člověku, o povinnosti k sobě samému...
Ritter, Dene, Voss - Thomas Bernhard
Premiéra: 16.2.2015. Režie: Petr Nerušil. Poslední uvedení: prosinec 2017.
Nemilosrdná existenciální analýza sourozeneckých vztahů, volně odkazující k životním osudům významné rakouské rodiny Wittgensteinů, která byla napsána pro tři konkrétní herce Burgtheatru.
Saga III - kol.
Premiéra: 22.4.2013. Dramaturgie: Petr Pláteník. Storytelling: Barbora Voráčová.
Bohové se zrodili z kamenů, nohy a paže zplodily obry. Člověk je opracovaným kmenem, který vyvrhlo na souš moře. Až když někdo nakreslí příběh jeho skutků, může být člověk pokládán za nesmrtelného. Tři formy, dva vypravěči, jeden příběh. Autorská inscenace nazkoušená metodou storytellingu.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 30.11.2017