Divadlo pod Palmovkou [velká scéna]

Happy Chicken CZ - Drůbeží farma

Premiéra: 15.11.2019. Dramaturgie: Ladislav Stýblo. Scéna: Jan Dušek. Kostýmy: Ivana Brádková. Hudba a režie: Michal Lang.
2:40


Černá komedie o lidech, kteří to nevzdali. Tento svět rozhodně není v pořádku. V řece plavou divné ryby a nic nevypadá tak, jako v dobách dětství a mládí. Práce pro místního velkodrůbežáře a výrobce prvotřídních hnojiv je pro místní jasnou volbou - koneckonců už dávno žádnou jinou ani nemají. Chlapi v hospodě jsou prostě chlapi v hospodě, nad vesnicí se tajemně tyčí Pavilón C a do Čech prý míří davy migrantů...
14!
Divadlo pod Palmovkou
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
41 %
4171000
Hodnocení redakce
Jan Pařízek 50 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (8)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jan Pařízek 50 %
(zadáno: 15.11.2019, počet hodnocení: 765)
přínosný / zajímavý komentář
Upřímně mohu prohlásit, že jsem se několikrát dobře zasmál, to ano. A rozhodně to nepostrádá několik dobrých, trefných momentů. Ale také je to až příliš upovídané, roztahané. Je zde vidět snaha dostat tam co nejvíce témat, upozornit na spoustu věcí, ve výsledku je z toho pak tak trochu jeden velký guláš, nebo zde spíše slepice na paprice a ne moc dobře okořeněná. Často mi to taky přišlo příliš prvoplánové a laciné a určitě se nedá říct, že by mě to nějak více zasáhlo nebo donutilo k zamyšlení. Spíše u mě pak převládalo čekání na konec, což není to co bych si chtěl pamatovat. 45%
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Rozaliewrmn 100 %
(zadáno: 23.11.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Za mě super, užila jsem si to. Možná bych se držela spíš jednoho tématu, ale nebylo to nic co by mi hru kazilo. Fajn představení.
J.anek 10 %
(zadáno: 22.11.2019, počet hodnocení: 265)
přínosný / zajímavý komentář
Povrchní, hloupé, trapné. Neherci, zbyteční psi na jevišti, skvělí herci pronášející jednu ubohost za druhou. Smutek. Deset procent za hostinskou a jejího muže.
Barka 60 %
(zadáno: 18.11.2019, počet hodnocení: 224)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi kontroverzní inscenace, která bude bezpochyby budit vášně. My jsme se s přáteli na premiéře rozdělili na dva tábory. Jeden představení absolutně nerozdýchal a považuje ho za to nejhorší, nejtrapnější a nejurážlivější, co kdy viděl. Druhý (kam patřím já) představení vnímal čistě jako frašku, která si dělá trošku nekorektní srandu z aktuálních témat a tím na ně upozorňuje. Je ale pravda, že těch témat tam je trochu moc a často se děj zbytečně vleče, hlavně v začátku. No, už jsem viděla na Palmovce lepší kusy.
Ales04 60 %
(zadáno: 17.11.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Představení řeší aktuální problémy společnosti. Líbila se mi scénografie společně s hudbou.
Dawson321 50 %
(zadáno: 16.11.2019, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
Z inscenace mám poměrně rozporuplné pocity... Měla pár vtipných (trefných) okamžiků, pěknou scénografii i dobře použitou hudbu, ovšem celkově se na mě hra příliš vlekla. Chápu, že inscenace chtěla reflektovat celou dnešní dobu, ovšem těch témat v ní obsažených bylo na mě přespříliš.
Inscenace bohužel ve mě nezanechala většího pocitu (ani pozitivního, ale ani negativního) a asi na ní za nějaký čas i zapomenu.
Jaroslavz 10 %
(zadáno: 16.11.2019, počet hodnocení: 37)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Ha...ha...ha... Tak tenhle typ humoru už nikdy, prosím. Nudná, utrápená žvanírna a herecké pitvoření se. Autorská i režijní nemohoucnost. Dřív se tomu pohrdavě říkalo komunální satira.
Rislind 0 %
(zadáno: 4.12.2019, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Hloupé, nevkusné, snadno předvídatelné.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.