Divadlo Ponec [ostatní projekty]

As Long As Holding Hands

Premiéra: 21.6.2015. Dramaturgie: Bram Smeyers. Výprava: Mariana Novotná. Pohybová spolupráce: Lucia Kašiarová. Choreografie: Tereza Ondrová, Peter Šavel, Lucia Kašiarová. Režie: Tereza Ondrová, Peter Šavel.


Projekt zkoumající různé podoby romantických vztahů, které neznají překážky generační ani genderové. Dva lidé, dvě těla, dvě samostatné identity bojují o lásku a zkoumají hranice pokory a ztráty identity, závislosti a sdílení, upřímnosti a předstírání, lásky a nenávisti. Konfrontace představy o ideálním vztahu a reality toho, co znamená skutečně budovat romantický vztah, přetavená do expresivních tělesných obrazů.
Divadlo Ponec
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
40 %
4021000
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Edna E 40 %
(zadáno: 1.12.2015, počet hodnocení: 28)
přínosný / zajímavý komentář
Chyběl mi hudební doprovod, který by mi pomohl leccos rychleji pochopit. Představení mělo krásné části (zobrazení lidského srdce v tepu bylo fascinující), ale bohužel dost míst, která neměla toliko náboje, co jsem od vyjádření lásky scénickým tancem očekávala...
Myslím, že k inscenacím tohoto typu musím dorůst, diváci byli převážně tvořeni studenty tanečních škol a o poznání lépe se v ní orientovali.
House Pachodi 40 %
(zadáno: 28.1.2018, počet hodnocení: 57)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.