Divadlo Ponec [ostatní projekty]

Divočina, marnivost ptačích per

Premiéra: 10.3.2016. Scéna: Veronika Jiroušková. Kostýmy: Milina Havrlantová. Hudba: Sára Vondrášková. Choreografie a režie: Jana Burkiewiczová.
host


Autorský projekt, který je tancem situací, textů a obrazů, ale hlavně velkou výpravou do divočiny v našem každodenním životě. Krása a záludnost přírody, opojný narcismus, chybějící hrdinové, boj o přežití i vnitrodruhová agrese v opojném koktejlu plném lásky, radosti a smrti.
Divadlo Ponec
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8011000
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jirkan 80 %
(zadáno: 29.9.2016, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
28.9. 2016: V poslední době vznikla řada tanečních inscenací, které se věnují tématům podobenství člověka a zvířete. Možná toto téma dává více možností prezentace, ale i tak je asi těžké být v tom originální. Tady se to celkem daří. Krátká, svěží, humorná inscenace. Originální pohybový slovník. Velmi dobrý výběr interpretů. Dokáží mnohem více než jen tančit! Velmi dobrá práce se světlem. Část od zápasu jelenů po folklórní tanec je vymyšlená do posledního detailu a je to pro mne nosný moment celé inscenace.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.