Divadlo Ponec

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty zvýhodněné předplatné
Adresa: Husitská 24a, Praha 3 [zobrazit na mapě]
[bus 133-175-207 U památníku]
Pokladna: po-pá 17-20 (nebo 1 hodinu před představením)
Předprodej: od zveřejnění měsíčního hracího plánu
Začátky: 20.00
Ceny vstupenek:
250-220 Kč
380 Kč Krvavá svatba
Divadlo Ponec - kliknutím otevřete fotku ve větší velikosti
ředitel / umělecké vedení:
Yvonna Kreuzmannová, Markéta Bártů, Markéta Perroud

Přání, pochvaly, stížnosti... (0)


Za oponou (8)


Z tiskových zpráv (44)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • Vstupenky nejsou místenkami.
  • Divadlo Ponec je stagionovou scénou, k vidění především projekty pohybového a tanečního divadla.
  • U zahraničních hostů může být cena vstupenky vyšší.
  • Cena vstupenek na dětská představení je 80 Kč (děti), resp. 100 Kč (dospělí).
  • Klub diváků - za administrační poplatek 90 Kč získáte diváckou kartu (platnost 12 měsíců od zakoupení) opravňující k získání cenového zvýhodnění 30 Kč oproti běžné ceně vstupenky, mezi další bonusy patří 10% sleva na baru - nápoje, setkání s umělci po vybraných reprízách, komentovaná prohlídka divadla, možnost účasti na vybraných otevřených zkouškách ad.
  • Divadlo Ponec se též zabývá projekty určeným dětem, které poskytují každému dítěti možnost poznat tanec jako tvořivou uměleckou činnost. Tyto projekty jsou vedeny v několika rovinách: 1) Dětské studio, 2) představení pro děti, 3) experimentální výuka Taneční a pohybové výchovy na ZŠ.

Repertoár - inscenace pro děti

Kozí kraviny - Barbora Látalová, Tereza Říčanová
Premiéra: 3.11.2019. Dramaturgie: Eva Rosemarijn. Výprava: Tereza Říčanová. Hudební spolupráce: Tomáš Vtípil. Režie: Barbora Látalová.
Inscenace o životě krávy inspirované skutečnou krávou Málinou, kde děti zjistí, že kráva nemá žaludek jen jeden a třeba si utloučou i máslo...
D5+  
MOMO - Mirka Eliášová  (vhodné od 10 let)
Premiéra: 1.6.2016. Podle knihy Michaela Endeho „Děvčátko Momo a ukradený čas“. Hudba: Jiří Jakl. Choreografie: Mirka Eliášová.
Interaktivní taneční inscenace inspirovaná knihou Michaela Endeho „Děvčátko Momo a ukradený čas“. Čas a jeho prožívání. Tanečníci a děti, kteří se společně snaží o jeho zpřítomnění, zpomalení, zastavení či vrácení...
D10+  
Karneval zvířat - Barbora Látalová & kol.  (vhodné od 7 let)
Premiéra: 27.5.2013. Dramaturgie: Hana Strejčková. Kostýmy: Marianna Stránská. Hudba: Palo Rinowski. Choreografie: Barbora Látalová & kol. Režie: Barbora Látalová.
Tanečně divadelní interaktivní inscenace na motivy stejnojmenné hudební suity francouzského skladatele Camille Saint-Saënse. Multimediální inscenace propojující pohyb a tanec s videoprojekcemi, originální hudbou a zvuky a v neposlední řadě akcentující i hru světla a stínu, ticha a nehybnosti. Rozmanitý svět živočišné říše, pod zemí i na nebe, v hlubinách i v trávě...
D6+  
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2] - Barbora Látalová
Premiéra: 26.1.2010. Výprava: Kateřina Housková. Choreografie: Barbora Látalová.
Rodinné taneční představení inspirované fyzikálními zákony.
D7+  
Svět z papíru - Mirka Eliášová
Hudba: George Cremaschi. Choreografie: Mirka Eliášová.
Interaktivní hravé představení pro 4 tanečníky, hudebníka a listy papíru.
D5+  

ARCHIV INSCENACÍ

aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 19.9.2020