Divadlo Ponec [ostatní projekty]

Proces

Premiéra: 17.12.2014. Dramaturgie: Marta Ljubková. Výprava: Vladimíra Fomínová. Hudba: Johana Švarcová, Jiří Konvalinka. Choreografie: Dora Sulženko Hoštová, Jan Čtvrtník.
Původně uváděno v Experimentálním prostoru NoD.
Poslední uvedení: říjen 2018.


Autorská inscenace. „Všechno co jste chtěli vědět o tanci, ale báli jste se zeptat.“


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Ponec
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
100 %
10011000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 70 %
(zadáno: 6.1.2016, počet hodnocení: 1565)
přínosný / zajímavý komentář
Nejen činohra, ale i taneční divadlo může tematizovat samo sebe. A to zajímavě a úspěšně. Bohužel však nemůžu říct, že bych vše rozklíčoval, a za "tanec jako tanec" (zvláště ve chvíli, kdy tanec zjevně není jen tanec) procenta nedávám.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jirkan 100 %
(zadáno: 11.3.2015, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
10.3. 2015, 25.9. 2017: Osobně-profesní výpověď Dory Hoštové. Tak trochu ze života uměleckého tvůrce a o vztahu mezi mužem a ženou a na závěr kýč v podobě deště. Ovšem vše je trochu jinak! Nahlédněte pod pokličku tvůrcům! Je moderní tanec opravdu tak obstraktní? Jaký je vlastně tvůrčí PROCES? Kroho to více štve - umělce nebo diváka? Co dokáže v choreografii udělat změna žánru hudby?... Velmi poutavá inscenace, kde pro mne nebylo hluchého místa! Vedle obsahu velmi zajímavá forma a interpretace. Bavil jsem se, ale zároveň je z toho jasné co tím chtěl autor říci. Ještě jednou (minimálně), prosím!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.