Divadlo Ponec [ostatní projekty]

Michal Záhora

Pulsar

Premiéra: 19.3.2017. Výprava: Zuzana Kubíčková. Hudba: Carlo Natoli. Choreografie: Michal Záhora, Michal Heriban, Sára Koluchová & kol.
0:45x | Poslední uvedení: září 2019.


Člověk jako mimořádně složitý a nejkomplexnější výtvor vesmíru. Jsme vesmírní běžci, naše těla jsou stvořena z hvězdného prachu. Náš zdroj stále živý a pulsující, vesmírný maják, místo, ze kterého jsme původně vzešli – Pulsar.
Divadlo Ponec
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
60 %
Hodnocení redakce
Michal Novák 50 %
Termíny představení
30.9. (Po) 20:00 DERNIÉRA Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Michal Novák 50 %
(zadáno: 25.2.2018, počet hodnocení: 1021)
přínosný / zajímavý komentář
Další z konceptuálních tanečních projektů, jež fascinují strojovou přesností hromadné sestavy, která v závěru přechází do individuálních či párových fyzických akcí. Inspirací je pulzování dokonalé hmoty, atomizovaných segmentů ve vesmírném svitu, od zrození po zánik. Pozoruhodně řešený light-design napomáhá vidět jen to, co má být vidět ve všudypřítomné (na divadle unavující) temnotě. Techniku tanečníků nechť hodnotí odborné poroty, z divadelního hlediska přínos této „meditativní metafyziky“ moc nevidím, odtažitost jeviště a hlediště je značná…
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jirkan 60 %
(zadáno: 14.10.2017, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
20.9. 2017: Neobvyklé, křehké, snové a čitelné. Co více říct? Je to jiný taneční projekt, než se kterými se běžně setkávám. Přes svou velmi jemnou poezii to má něco do sebe a po představení jsem o tom ještě trochu přemýšlel, takže nějaký přesah to má. Chvílemi jsem měl ale pocit, jak když hlediště a jeviště odděleuje stěna, něco mi tam chybělo.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.