Divadlo Projekt 2

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Bez Hranic
Adresa: Křesomyslova 14, Praha 4 [zobrazit na mapě]
[tram 6-7-11-14-18-24 Otakarova / Nám. bratří Synků / Divadlo Na Fidlovačce]
Vršovické divadlo MANA
Adresa: Moskevská 34, Praha 10 [zobrazit na mapě]
[tram 4-13-22 Vršovické nám.]
Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Na správné adrese - Marc Camoletti  (1:50)
Premiéra: 23.1.2023. Překlad: Jaromír Janeček. Scéna: David Piskor, Radka Stupková, Adam Krejčíř. Kostýmy: Barbora Marysková. Režie: Radka Stupková.
Ztřeštěná komedie o tom, že někdy nestačí jen podat si inzerát a přijít na správnou adresu. Odkvétající kabaretní hvězda pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. Soužití žen rozdílných temperamentů není jednoduché. Všechny obyvatelky bytu se nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Všechny čtyři inzeráty mají náhodně stejnou značku, která však každá znamená něco jiného. Pak už jen zvoní zvonky u dveří a přicházejí zájemci. Čtvero mužů nejrůznějšího ražení se sice dostaví na správnou adresu, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka...
Dovolená po Česku - Roman Vencl  (1:15x)
Premiéra: 7.4.2022. Režie: Radka Stupková.
Komediální hra o jedné dovolené. V Egejském moři, někde mezi ostrovy Kos a Chios, se na jedné luxusní jachtě plaví dva typicky české manželské páry. Chtějí si užít dovolenou, ale atmosféra poněkud zhoustne poté, co jeden z cestujících najde pozitivní těhotenský test. A někdo s sebou dokonce přitáhl Syfilis! Tahle dovolená se všemi zacloumá...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 28.4.2023