Divadlo Tramtarie

Láska za koronu

Premiéra: 30.5.2020. Dramaturgie: Tereza Matějková. Výprava: Markéta Rosendorfová. Hudba: Martin Peřina. Pohybová spolupráce: Eliška Holčapková. Režie: Vladislav Kracík.
omezený počet open air uvedení během května až srpna 2020 na Korunní pevnůstce Olomouc a v prostorách uměleckého centra Konvikt v Olomouci
Poslední uvedení: srpen 2020.
Zbrusu nová romantická komedie z doby koronavirové, která s nadhledem, humorem i laskavostí vypráví příběhy obyčejných lidí žijících v této nelehké době. Učitel vede svoji hodinu přes internet, policista striktně dbá na dodržování neustále se měnících vyhlášek, mladí milenci zase dodržují veškerá hygienická opatření...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Tramtarie
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
45 %
4521000
Ke zhlédnutí online naDramox
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Studený Čumáček  50 %
(zadáno: 23.12.2020, počet hodnocení: 289)
přínosný / zajímavý komentář
55%
záznam
Udělejte otolaryngologické vyšetření a zapojte KGB do USB! je nejlepší blábolivá hláška poslední doby, lepší než další díl (ne)konečných lékařských seriálů. Bohužel, ostatní hlavně prostředím volně pospojované skeče již takovou údernost nemají, nicméně...všichni se zamilují. Komu to stačí, bude se dobře bavit.
VeNi  40 %
(zadáno: 2.3.2021, počet hodnocení: 19)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.