Divadlo U Valšů

Měsíční běs - Nevěsta z obrázku

Premiéra: 30.3.2019. Překlad: Helena Fahrnerová, Martin Fahrner. Pohybová spolupráce: Ivan Krob. Výprava, hudební spolupráce a režie: Michael Tarant.
2:25


Ceněná psychologická hra s jemným humorem. Komplikovaný milostný příběh lidí, kteří byli vytrženi z vlastního životního kontextu. Manželé Aram a Seta jsou dva z hrstky Arménů, kteří skoro zázrakem přežili vyhlazování Turky a hledají si cestu k sobě v daleké Americe. Podaří se jim založit rodinu po všem, co prožili..?
14!
Divadlo U Valšů
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
80 %
8011000
Hodnocení redakce
Pavel Širmer 80 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Pavel Širmer 80 %
(zadáno: 29.5.2019, počet hodnocení: 1534)
přínosný / zajímavý komentář
Hru M. Tarant kdysi režíroval ve Zkušebně Divadla na Vinohradech, s výsledkem naprosto výjimečným a málo vídaným. Po letech se nespokojil s vyzkoušeným konceptem, jak by učinil leckterý jeho kolega. Vyšel z jiných hereckých osobností, s nimiž se často dobral odlišných vyznění. Nedosáhli sice tak mimořádné působivosti, ale silný příběh zůstal. Ve své zatím nejtěžší divadelní roli M. Kraus obstál, po nejistém úvodu byla studentka konzervatoře D. Licková posléze přesvědčivá a spolu s J. Bánovcem se jeví jako nadějní adepti herectví. Žánrově lehčí repertoár Divadla U Valšů titul obohacuje.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Ivo Železný 80 %
(zadáno: 19.4.2019, počet hodnocení: 144)
přínosný / zajímavý komentář
Dobré dívadlo o Arménské genocidě.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.