Divadlo v Dlouhé

Mrk

Premiéra: 21.6.2021 | 1:00x| malá scéna (foyer)
V rámci cyklu „Krátká Dlouhá“. Online premiéra v lednu 2021.
Překlad: Klára Vajnerová. Scéna: Lukáš Pečenka. Kostýmy: Lucie Anna Zatloukalová. Hudba: Ondřej Brousek a citace. Režie: Ondřej Rychlý.
Doktor Frans je psycholog, ke kterému chodí i manželé Sofie a Gregor – nikoli však na párovou terapii, zpovídají se mu každý zvlášť. Jsou spolu už dlouho a jejich vztah už značně vyčpěl. Jako by se jen míjeli ve společném prostoru. Sophie se mnohem víc upnula na svého kocoura než manžela. A i když nejde úplně o nějakou pomstu či žárlivost, Gregor jednoho dne kocoura prostě stáhne z kůže. Nůžkami, protože Sophie je vegetariánka a použít kuchyňské nože by bylo necitlivé. A tak se k doktoru Fransovi přijde léčit i kocour...
Divadlo v Dlouhé
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
62 %
6261000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
13.12.Po19:00Krátká Dlouhá / Start; Poslední uvedení v letošní sezoněvstupenky
13.12.Po19:00 vstupenky
Krátká Dlouhá / Start; Poslední uvedení v letošní sezoně

Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
KatZen  90 %
(zadáno: 26.10.2021, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
BĚŽTE SE NA TO PODÍVAT ŽIVĚ!!! Je to skvělý, zábavný, svižný, nápaditý, absurdní. Online to možná podle hodnotitelů níže nemělo takový švunk, ale naživo to smysl má a dost jsme se nasmáli!
Vladimír Rogalewicz  0 %
(zadáno: 27.2.2021, počet hodnocení: 675)
přínosný / zajímavý komentář
Dlouhý lockdown už zřejmě leze na mozek i souboru v Dlouhé, když mohli přivést na svět takový nesmysl. Proč? (Ze záznamu. Ale této slátanině by ani autentická vůně divadelního sálu nepomohla.)
Lukáš Jeníček  80 %
(zadáno: 26.1.2021, počet hodnocení: 25)
přínosný / zajímavý komentář
Představení jsem bohužel viděl jen ze záznamu (každopádně tento divadelně-filmový záznam doporučuji), ale jakmile to bude možné, určitě ho budu chtít vidět naživo - MRK v Dlouhé stojí za to! Text je to sám o sobě zvláštní, nesedne každému, ale tahle zvláštnost se tu povedla. V čele hereckého obsazení je nepochybně Eva Hacurová, která vás svou proměnou v Rolanda dostane! Pozadu ale nejsou ani ostatní herci. Představení vás rozesměje, autorské písně se krásně poslouchají a přesto všechno ve mně MRK zanechal hlubší pocity, než se na první pohled může zdát. Děkuji všem!
R.JELEN.21  50 %
(zadáno: 25.1.2021, počet hodnocení: 161)
přínosný / zajímavý komentář
Online záznam: Není to moje miska mléka, ale je to asi spíš mnou (prostě nejsem na záznamy) .
Chybí mi divadlo, chybí mi propojení, strašně mi chybí chlebíček (nejím je jinde než v divadle). Nejspíš to všechno se do toho podepisuje :(
Na herce si prostě nelze stěžovat, dělají co můžou a jak nejlépe můžou.
Báďa  80 %
(zadáno: 30.11.2021, počet hodnocení: 30)
Paya888  70 %
(zadáno: 27.2.2021, počet hodnocení: 292)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.