Divadlo X10

Jeskyně slov

Premiéra: 26.6.2020. Dramaturgie: Ondřej Novotný. Výprava: Ondřej Menoušek. Hudební spolupráce: Ian Mikyska. Režie: Štěpán Gajdoš.


Autorská inscenace zkoumající prostřednictvím slov a zvuků způsoby komunikace člověka s člověkem, člověka se zvířetem, herce s divákem. Kdy slovo vzniká, ke komu je směřováno a kdy zaniká? Která slova mají být slyšet, která musí být vykřičena, zašeptána, která jsou zkreslena, poničena, ironizována? A kdy se z komunikace stane pseudokomunikace? Slova nedoznívají, odráží se, ztrácejí veškerý smysl...
Divadlo X10
Hodnocení inscenace
Redakce
90 %
Uživatelé
75 %
7521000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 90 % Tip Jiří Koula
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 90 % Tip Jiří Koula
(zadáno: 27.7.2020, počet hodnocení: 1564)
přínosný / zajímavý komentář
Je to prča. A taky je to megachytré a megadivadelní. Více viz blog.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Zdeněk Malinský 70 %
(zadáno: 27.6.2020, počet hodnocení: 57)
přínosný / zajímavý komentář
Z WA komunikace: Já to mrr..., do divadla v roušce už nejdu. Ve SH, když se nesvitilo nebo byli herci dál, se dalo švindlovat, ale v X10 furt svítili. Navíc asi změna tlaku (když jsem vylezl,bylo po dešti) a mě se ti, slovy pana Wericha, nějak neudělalo dobře, takže jsem byl asi půlku představení na pánech. Ale vypadalo to nadějně, žádný Tyl z toho nekoukal. Na podzim to budu muset zajít dokouknout. Tož zatím za 70.
Petrr 80 %
(zadáno: 27.6.2020, počet hodnocení: 207)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.