Karlovarské městské divadlo

Hra, která se zvrtla

Premiéra: 26.6.2021
Koprodukční inscenace Západočeského divadla v Chebu a Karlovarského městského divadla. Premiéra bez diváků v lednu 2021.
Překlad: Alexander Jerie. Dramaturgie: Martina Pokorná. Výprava: Michaela Semotanová. Režie: Zdeněk Bartoš.
Úspěšná komedie o ochotnickém kroužku, který se rozhodne nastudovat anglický detektivní thriller. Své rozhodnutí realizuje se záviděníhodným nadšením a nezáviděníhodnou neschopností...
Karlovarské městské divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
92 %
9261000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Koeman2  90 %
(zadáno: 2.11.2021, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
Kterak se ochotnický spolek rozhodne nastudovat anglický detektivní thriller Vražda na panství Haversham a co se všechno nestane. No řachanda je to náramná, až jsem se chvílemi bál o zdraví herců. Skvěle secvičené, jinak by to nemohlo fungovat, tak jak to fungovalo. Bravo chebské (v koprodukci s karlovarským) divadlo! Pobavilo náramně.
Lenin79  100 %
(zadáno: 8.10.2021, počet hodnocení: 19)
přínosný / zajímavý komentář
Boží! Herecké výkony (za mě nejlepší J. Skopec, D. Mišák, V. Braunreiter) ale i ostatní výborní. Perfektní scéna! Humorná oddechovka, která rozhodně nenudila. Vivat Západočeskému divadlu...
RaB  80 %
(zadáno: 25.6.2021, počet hodnocení: 142)
přínosný / zajímavý komentář
Chebské divadlo činohry prostě umí.
I další premiérová inscenace nepostrádá vtip, svižnost a dobré herectví (zejména Vuk Čelebic, M. Hniličková a v první půli také Daniel Mišák).
Nicméně hra by šla o některé scény proškrtat. Zejména druhá půlka už se opravdu hodně táhne a 2,5 hodiny jsou prostě dost na tento typ hry.
VlastaCepy  100 %
(zadáno: 29.10.2021, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Dnešní vystoupení Chebského souboru bylo jako vždy hvězdné! Díky této komedie jsem omládl o 50 let :) opět se opakuji, ale Daniel Mišák byl zrozen pro divadlo, obě jeho postavy patří k tahounům této hry a Chebské divadlo musí být hrdé na takto skvělého a versatilního herce, o kterém ještě uslyšíme v pražských divadlech a nejen tam! Výborná byla také Tereza Švecová, která se do role opravdu položila a na konci představení mi ji bylo opravdu líto (snad nejsou modřiny). Viktor Braunreiter zase se svým klidem a rozhledem dodával celé hře pocit reálnosti. ZDCH, jsem pyšný být z Chebu.
TheARTre  90 %
(zadáno: 30.6.2021, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Boží, skvělý, výborný! I na to, že je představení dlouhé, tak se ani chvilku nenudíte. Šermířská scéna V. Čelebiće a D. Mišáka mě dostala absolutně do kolen a právem si zasloužila obrovský potlesk! Chebské divadlo opět ukazuje, že je široko daleko nejlepší.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.