Klicperovo divadlo Hradec Králové

Program

ČERVEN 2019

5/2019 <<     >> 7/2019 | 9/2019 | 10/2019 | 11/2019

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na datum konání (je-li link aktivní) přejdete přímo do rezervačního systému divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky. V některých případech přítomnost odkazu nezaručuje, že volné vstupenky jsou ještě k dispozici.

1.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinský kůňP; premiéra
3.6.Po10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLakomec
3.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinský kůňS
4.6.Út17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFuriantiM; po představení autogramiáda
5.6.St14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencST/3
6.6.Čt10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRomeo a Julie
6.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalý ŘíjenC
7.6.10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a Mahulenahradecká derniéra
7.6.17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFuriantid/1
10.6.Po10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!Dopolední představení ZRUŠENO!!!
10.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
10.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRadúz a MahulenaZvolen
11.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKlášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
12.6.St10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSen noci svatojánskéDramaturgický úvod; derniéra
12.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKoule
13.6.Čt14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVincencST/4
13.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFernando Krapp mi napsal dopisStudio Beseda
15.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOsm žen
17.6.Po10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČtyřlístek!
17.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBez bab! aneb KutlochStudio Beseda
17.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKouleNáchod
18.6.Út17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleBratři Karamazovid/2; Dramaturgický úvod
18.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleČerná vodaStudio Beseda
20.6.Čt10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFinský kůňDivadlo evropských regionů; festivalový prolog
20.6.Čt16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRepublika KrálovéStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; derniéra, festivalový prolog
20.6.Čt19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleAnna KareninaDivadlo evropských regionů; Dramaturgický úvod
21.6.15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO Červené KarkulceLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
21.6.16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIsoleCirk La Putyka | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
21.6.17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - David DrábekKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
21.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRevizorMěstská divadla pražská | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
21.6.20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleIsoleCirk La Putyka | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.So10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFernando Krapp mi napsal dopisStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.So15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKarlova a Jaromírova pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
22.6.So17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Galerii - Ladislav Zeman a Vladimír MorávekGalerie Václava Havla | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
22.6.So19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleDopisy OlzeDivadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.So20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVIPMime Prague | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleProdaná nevěsta v letech 1868 až 2018Divadlo Disk | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleO PalečkoviLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
23.6.Ne17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - Jitka SmutnáKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví; místo Jaroslava Satoranského
23.6.Ne19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHamlet - Staatstheater Mainz, Mohuč, DEhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleOpletalDivadlo na cucky | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů; OFF BESEDA
24.6.Po15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKašpárkovo královstvíLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
24.6.Po16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHorúce leto 68 (ako sme utekali) - Divadlo GUnaGU, Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - Sergej FedotovKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
24.6.Po19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleNěco za něcoDivadlo pod Palmovkou | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleLakomecDivadlo evropských regionů
25.6.Út15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleHrnečku vař!Letní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
25.6.Út16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSoukromé rozhovoryDivadelní spolek Jedl | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Út19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleKouřDivadlo Petra Bezruče | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele4 ženy na konci sveta - Nové divadlo Nitra, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; OFF BESEDA
26.6.St15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleZpívající koťataLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
26.6.St16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleTransky, body, vteřinyDivadlo Petra Bezruče | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
26.6.St19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleSalto w tył (Salto vzad) - Teatr Ludowy Krakov, PLhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleMalý ŘíjenDivadlo evropských regionů
27.6.Čt15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePirátská pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
27.6.Čt16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePersonyDivadlo Na zábradlí | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatelePovídání v Podkroví - René LevínskýKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
27.6.Čt19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleFuriantiDivadlo evropských regionů
28.6.15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleVodnická pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
28.6.16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleJosef Švejk - Divadlo Aréna Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
28.6.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživateleRomeo, Julie a tmaDivadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
1.6.So19:00 
Finský kůňP; premiéra
3.6.Po10:00 
Lakomec
3.6.Po19:00 
Finský kůňS
4.6.Út17:30 
FuriantiM; po představení autogramiáda
5.6.St14:30 
VincencST/3
6.6.Čt10:00 
Romeo a Julie
6.6.Čt19:00 
Malý ŘíjenC
7.6.10:30 
Radúz a Mahulenahradecká derniéra
7.6.17:30 
Furiantid/1
10.6.Po10:30 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!Dopolední představení ZRUŠENO!!!
10.6.Po19:00 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
10.6.Po19:00 
Radúz a MahulenaZvolen
11.6.Út10:00 
Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala!
12.6.St10:30 
Sen noci svatojánskéDramaturgický úvod; derniéra
12.6.St19:00 
Koule
13.6.Čt14:30 
VincencST/4
13.6.Čt19:00 
Fernando Krapp mi napsal dopisStudio Beseda
15.6.So19:00 
Osm žen
17.6.Po10:00 
Čtyřlístek!
17.6.Po19:00 
Bez bab! aneb KutlochStudio Beseda
17.6.Po19:00 
KouleNáchod
18.6.Út17:30 
Bratři Karamazovid/2; Dramaturgický úvod
18.6.Út19:00 
Černá vodaStudio Beseda
20.6.Čt10:00 
Finský kůňDivadlo evropských regionů; festivalový prolog
20.6.Čt16:00 
Republika KrálovéStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; derniéra, festivalový prolog
20.6.Čt19:00 
Anna KareninaDivadlo evropských regionů; Dramaturgický úvod
21.6.15:30 
O Červené KarkulceLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
21.6.16:00 
IsoleCirk La Putyka | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
21.6.17:00 
Povídání v Podkroví - David DrábekKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
21.6.19:00 
RevizorMěstská divadla pražská | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
21.6.20:00 
IsoleCirk La Putyka | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.So10:00 
Fernando Krapp mi napsal dopisStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
22.6.So15:30 
Karlova a Jaromírova pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
22.6.So17:00 
Povídání v Galerii - Ladislav Zeman a Vladimír MorávekGalerie Václava Havla | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
22.6.So19:00 
Dopisy OlzeDivadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
22.6.So20:00 
VIPMime Prague | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne13:00 
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018Divadlo Disk | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne15:30 
O PalečkoviLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
23.6.Ne17:00 
Povídání v Podkroví - Jitka SmutnáKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví; místo Jaroslava Satoranského
23.6.Ne19:00 
Hamlet - Staatstheater Mainz, Mohuč, DEhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
23.6.Ne22:00 
OpletalDivadlo na cucky | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů; OFF BESEDA
24.6.Po15:30 
Kašpárkovo královstvíLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
24.6.Po16:00 
Horúce leto 68 (ako sme utekali) - Divadlo GUnaGU, Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
24.6.Po17:00 
Povídání v Podkroví - Sergej FedotovKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
24.6.Po19:00 
Něco za něcoDivadlo pod Palmovkou | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út10:00 
LakomecDivadlo evropských regionů
25.6.Út15:30 
Hrnečku vař!Letní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
25.6.Út16:00 
Soukromé rozhovoryDivadelní spolek Jedl | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
25.6.Út19:00 
KouřDivadlo Petra Bezruče | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů
25.6.Út22:00 
4 ženy na konci sveta - Nové divadlo Nitra, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů; OFF BESEDA
26.6.St15:30 
Zpívající koťataLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
26.6.St16:00 
Transky, body, vteřinyDivadlo Petra Bezruče | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
26.6.St19:00 
Salto w tył (Salto vzad) - Teatr Ludowy Krakov, PLhlavní scéna | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt10:00 
Malý ŘíjenDivadlo evropských regionů
27.6.Čt15:30 
Pirátská pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
27.6.Čt16:00 
PersonyDivadlo Na zábradlí | Studio Beseda | Divadlo evropských regionů
27.6.Čt17:00 
Povídání v Podkroví - René LevínskýKomorní scéna V podkroví | Divadlo evropských regionů; DER - Povídání v Podkroví
27.6.Čt19:30 
FuriantiDivadlo evropských regionů
28.6.15:30 
Vodnická pohádkaLetní scéna | Divadlo evropských regionů; pohádka
28.6.16:00 
Josef Švejk - Divadlo Aréna Bratislava, SKStudio Beseda | Divadlo evropských regionů
28.6.19:00 
Romeo, Julie a tmaDivadlo v Dlouhé | hlavní scéna | Divadlo evropských regionů

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.

Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na vstupenkový systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Není-li vstupenkový odkaz funkční (chybová stránka), příčiny mohou být tyto:
 - technický problém na straně webu divadla / vstupenkového systému
 - nenahlášená změna vstupenkového systému či změna ve struktuře webu divadla.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.


Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.