Kult

Deus Ex Machina

Premiéra: 1.10.2022
uváděno v Kostele apoštola Pavla (Bratislavská ul., Ústí nad Labem)
Dramaturgie: Filip Nuckolls. Výprava: Petr Vítek. Hudební spolupráce: Polina Khatsenka. Pohybová spolupráce: Barbora Nechanická. Režie: Štěpán Gajdoš.
Autorská site specific inscenace. Kdo je Bůh v 21. století a kdo bude Bohem ve stoletím následujícím? Jestli je Bohem ten, který umí vytvářet světy a dávat neživým věcem život, není Bohem tak trochu člověk? Co když ale umí stvořit něco, co jeho schopnosti už dávno překonalo. Něco, co narozdíl od člověka nepotřebuje tělo, které stárne a podléhá nemocem, něco s nekonečným věděním. Něco, co je všude a ve všem. Tak jako Bůh...
Kult
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8011000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Handpa  80 %
4.10.2022 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavé představení, skvělé padnoucí do prostředí kostela. Místy dost překvapivé a alternativní. Snaží se šokovat. Umím si představit, že asi není pro každého, mě se ale alternativní prvky líbily.
Na můj vkus možná trochu více falešné krve, než bylo potřeba - Zato si však člověk během představení říká... Nebyla ona opravdová?

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.