La Fabrika

divadlo s bezbariérovým přístupem - obvykle nutná asistence personálu nebo doprovodu online rezervace, eVstupenka poskytovány slevy pro studenty
Adresa: Komunardů 30, Praha 7 [zobrazit na mapě]
[tram 1-6-12-14-25 Dělnická, resp. U Průhonu]
Pokladna: po-pá 14-19.30 a hodinu před každým představením
Předprodej: průběžně od zveřejnění měsíčního hracího plánu
Začátky: 19.30
Ceny vstupenek:
450-250 Kč
Poznámky a upozornění:
  • La Fabrika se nachází v býv. industriálních prostorech a disponuje dvěma sály. Přímý vstup do Studia 2 ("Slévárna") z Přístavní ul.
  • Pokladna divadla je umístěna na adrese Komunardů 28 (vedle hlavního vstupu do La Fabriky).
  • Vstupenky nejsou místenkami.
  • Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout do pěti dnů od rezervace. (V případě platby bankovním převodem kdykoliv, nebo až v den představení.)
  • Sleva pro studenty je poskytována pouze na omezený kontingent míst.
  • Poplatek za šatnu: 10 Kč.

ARCHIV INSCENACÍ - Perzekuce.cz

[tento soubor zde již neúčinkuje / tato scéna zde již není aktivní]

Zpět na aktuální inscenace

Zóna - Miroslav Bambušek  (1:10x)
Premiéra: 29.4.2006. PERZEKUCE.CZ - PART 4. Scéna: Jaroslav Bönisch. Kostýmy: Jana Preková. Hudba: Igor Lecian. Režie: Thomas Zielinski.
Poslední uvedení: jaro 2006.
„Výlet do apokalypsy.“ Čas po poslední revoluci, čas po lokální nukleární válce kdesi v budoucnosti. „Bílý prostor“ je po nukleárním zásahu neprostupně uzavřen. Poznamenaný život v zóně je odepsán a postupnými zásahy zvenčí likvidován. Avšak jsou tu ještě pořád lidé, kteří chtějí, potřebují a musí žít...
Horáková x Gottwald - Karel Steigerwald  (2:00)
Premiéra: 19.3.2006. PERZEKUCE.CZ - PART 3. Scéna: Tomáš Bambušek. Kostýmy: Zuzana Krejzková. Hudba: Vratislav Šrámek. Režie: Viktorie Čermáková.
Poslední uvedení: rok 2006.
Metaforická inscenace sledující osudy Milady Horákové a průběh jednoho z prvních komunistických zločinů, ale i atmosféru doby a mechanismus tehdejší justiční zvůle. „Zabijeme ženskou, leknou se, zvyknou si!“
Útěcha polní cesty - Rainald Goetz, Martin Heidegger  (1:20x)
Premiéra: 15.1.2006. PERZEKUCE.CZ - PART 2. Překlad: A. Geuss, Miloslava Lázňovská, Peter Stojkov. Výprava: Tomáš Bambušek, Jana Preková. Hudba: Petr Kofroň. Choreografie: Tomáš Turek. Režie: Miroslav Bambušek.
Poslední uvedení: jaro 2006.
Základem pro tuto inscenaci, jež se pohybuje na pomezí dokumentu a otevřené performance, je esej Martina Heideggera Útěcha polní cesty, dále pak kontroverzní dokumentace o vyvedení Němců z Brna a citované fragmenty ze hry Rainalda Goetze Svatá válka.
Porta Apostolorum - Miroslav Bambušek
Premiéra: 25.9.2005. PERZEKUCE.CZ - PART 1. Scéna: Petr Matásek. Kostýmy: Zuzana Krejzková. Hudba: Vladimír Franz. Režie: David Czesany.
Poslední uvedení: jaro 2006.
Krutá hra o věcech, o kterých raději nechceme nic vědět. Poválečný večírek v jednom pohraničním městě. Noční účtování s jednou váženou německou rodinou.

Zpět na aktuální inscenace


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 11.5.2019