MeetFactory

675 malých korálků červených jako zlost

Premiéra: 12.11.2022
Překlad předloh: Petr Štědroň, Kateřina Hůlková. Dramaturgie: Matěj Samec. Scéna: Apolena Vanišová, Eliška Brtnická, Pavel Havrda, Johana Střížková. Kostýmy: Johana Střížková. Hudba: Stanislav Abrahám. Pohybová spolupráce: Eliška Brtnická. Režie: Apolena Vanišová.
Koláž z tvorby Judith Hermann, v jejíž povídkách a románech je zachyceno to, čeho si zpravidla nemusíme ani všimnout, přestože je tím náš život utvářen. detaily obyčejných věcí, prchavé okamžiky setkání s jinými lidmi, momenty bezděčných rozhodnutí k tomu, že v dané situaci zůstaneme pasivními. Žena má pocit, že se čas zpomaluje. Je to sice nepříjemné, ale zároveň to dává možnost pochopit, co má. Vzpomene si, jak coby patnáctiletá náhodou a tajně listovala v deníku své matky a jak ho rychle zaklapla, jako by se o něj spálila. Ptáci těžce máchají křídly. Měsíc je olejnatě rozmazaný, světlo v domě na konci louky má tvar ostře ohraničeného čtverce. Chtěla by sama sobě říct, že ten strach zase zmizí, jako skoro všechno...
MeetFactory
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
12.11.So20:00premiéravstupenky
22.11.Út20:00vstupenky
12.11.So20:00 vstupenky
premiéra
22.11.Út20:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (0)


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.