MeetFactory

<< Dech | PAIN(T) >>

Můj boj 1

Premiéra: 12.9.2020 | 0:35x video + 1:10x představení
Překlad románové série: Klára Winklerová. Dramaturgie: Matěj Samec. Scéna: Richard Loskot. Kostýmy: Adriana Černá. Režie: Petra Tejnorová.
Divadelní adaptace prvního dílu románové autobiografické hexalogie norského autora, jenž se v ní pokouší nevyhýbat se pojmenování žádného ze svých pocitů. Dva bratři se po smrti svého otce vydávají na cestu do jeho posledního bydliště, aby se společně postarali o pohřeb. Na půdorysu těchto okolností se rozehrává řetězec úvah, reminiscenací, myšlenek, ale i mikrodramat. Neefektních, přesto však bolestivých natolik, že je máme tendenci sami před sebou mnohdy zamlčovat. Může být jejich vyslovení očistné? Nebo posloužit aspoň jako důkaz, že na určité úrovni člověk může držet svůj život na moment ve vlastních rukou? „Mluvím, tedy jsem.“
Inscenace je (stejně jako první část hexalogie) rozdělena do dvou částí. První diváci obdrží jako video do svého mobilu nebo jej mohou zhlédnout přímo v  MeetFactory hodinu před začátkem představení. Druhá část začíná ve 20 hodin v Divadelním sále MeetFactory.
MeetFactory
Hodnocení inscenace
Redakce
60 %
Uživatelé
80 %
8011000
Hodnocení redakce
Lukáš Holubec 60 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
28.9.St20:00 vstupenky

Volby

Recenze / blogy

Pro přidání vlastního článku do blogu se musíte přihlásit.

Redakční blogy

Srdce má snadný život | Lukáš Holubec