NaDřeň production

ARCHIV INSCENACÍ

Nezemřela jsem... ze života Evy Olmerové - Zuzana Dovalová  (2:25)
Premiéra: 7.9.2013. Dramaturgie: Daniela Šteruská. Scéna: Martin Černý. Kostýmy: Denisa Dovalová. Hudební spolupráce: Miloš Offenbartl. Choreografie: Zuzana Pokorná. Režie: Zuzana Dovalová, Yvona Balašová.
Poslední uvedení: rok 2014.
Původní muzikál inspirovaný životem fenomenální české zpěvačky, za doprovodu jejích největších hitů. Svérázná umělkyně udivovala své okolí nadáním a hudební genialitou, originálním humorem i tragikomickými životními peripetiemi. Její spletitý osud byl ovlivněný despotickými zásahy komunistické moci, fatálními milostnými kolizemi a následnou sebedestrukcí stimulanty a alkoholem. Příběh plný bolesti, nešťastných lásek, neuvěřitelně velkého talentu i osobitého životního přístupu...

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.4.2019