ostatní činoherní produkce

Úča musí pryč!

Premiéra: 9.7.2021
Hořkoostrá komedie o boji rodičů s třídní učitelkou.
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8341000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Domi.Mac  80 %
(zadáno: 16.8.2021, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Jízda. Zřejmě nejsrozumitelnější Čermákova režie, která zároveň drží nadstandardní kvalitu v pro něj netypickém žánru. Hra střídá velkou komediální nadsázku se závažnými tématy ve školství. Celou dobu jsem se královsky bavila, Bydžovská excelovala každou replikou, Krejčík a Rusevová drží svůj vysoký komediální standard a příjemným překvapením se pro mě stala Stropnická. Celé obsazení fungovalo nadmíru dobře a jednalo se o moc příjemný večer na zámeckém nádvoří. 80%
DivadelniFan  90 %
(zadáno: 16.8.2021, počet hodnocení: 235)
přínosný / zajímavý komentář
V Osečanech jsem zažil opravdu příjemné dvě hodiny plné smíchu. Skvělé představení, kterému vévodí především úžasné výkony všech účinkujících. Zuzana Bydžovská byla kouzelná, Daniel Krejčík v úplně jiné herecké poloze, než jsem ho doposud viděl, taktéž. Velmi mě bavily jeho narážky na život na vesnici a říkám si, jak moc se s nimi ztotožňuje v reálném životě. Jo a Matěj Stropnický prostě patří na jeviště. Talent nezapře! Toto představení už zřejmě znovu neuvidím, ale vzpomínat budu ještě hodně dlouho!
Ifiodor  100 %
(zadáno: 12.7.2021, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Jiskřivá komedie v provedení, které se co nejvíce blíží realitě. Ději na jevišti nelze neuvěřit, scénář velmi pevně a jasně vede diváka od nenávisti k lásce a pak zase zpět, čemuž nelze odolat. Herecké obsazení je skvělé, všichni jsou na svém místě a ve svém talíři. Každý má nějakou vadu, která se v průběhu děje odhaluje, využívá, léčí. Detaily a scénografie jsou takové, že se zdá, že neexistuje žádný režisér a vše se děje přirozeně a spontánně. Udřelo se mně ve hlavě celkové poselství o tom, jak snadno věříme tomu, čemu chceme věřit.
HodnaTeta  60 %
(zadáno: 16.8.2021, počet hodnocení: 80)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.