ostatní činoherní produkce

Úča musí pryč!

Premiéra: 9.7.2021
Překlad: Michal Kotrouš. Režie: Božana Zuziková.
Poslední uvedení: srpen 2022.
Hořkoostrá komedie o boji rodičů s třídní učitelkou.


inscenace již byla stažena z repertoáru

Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
77 %
7741000

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Domi.Mac  80 %
16.8.2021 | 71 hodnocení
+ souhlasím
Jízda. Zřejmě nejsrozumitelnější Čermákova režie, která zároveň drží nadstandardní kvalitu v pro něj netypickém žánru. Hra střídá velkou komediální nadsázku se závažnými tématy ve školství. Celou dobu jsem se královsky bavila, Bydžovská excelovala každou replikou, Krejčík a Rusevová drží svůj vysoký komediální standard a příjemným překvapením se pro mě stala Stropnická. Celé obsazení fungovalo nadmíru dobře a jednalo se o moc příjemný večer na zámeckém nádvoří. 80%
DivadelniFan  90 %
16.8.2021 | 276 hodnocení
+ souhlasím
V Osečanech jsem zažil opravdu příjemné dvě hodiny plné smíchu. Skvělé představení, kterému vévodí především úžasné výkony všech účinkujících. Zuzana Bydžovská byla kouzelná, Daniel Krejčík v úplně jiné herecké poloze, než jsem ho doposud viděl, taktéž. Velmi mě bavily jeho narážky na život na vesnici a říkám si, jak moc se s nimi ztotožňuje v reálném životě. Jo a Matěj Stropnický prostě patří na jeviště. Talent nezapře! Toto představení už zřejmě znovu neuvidím, ale vzpomínat budu ještě hodně dlouho!
HodnaTeta  60 %
16.8.2021 | 127 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.