Pomezí

Lístky, prosím

Premiéra: 24.7.2019. Výprava: Veronika Svobodová. Hudba: Jakub Borovanský. Dramaturgie a režie: Vít Malota, Kateřina Popiolková, Kateřina Studená.
Rezidenční projekt studentů DAMU.
1:35x | Poslední uvedení: srpen 2020.


Osudy několika lidí stojících na různých stranách se protnou v období před blížícími se volbami. A rozhodnutí, na čí stranu se přiklonit spočívá na každém z nás. Osmnáct měsíců nového kalendáře po „tom“ dni se vláda prozatímního tribunálu chýlí ke konci. A přesto ostatním stále víc a víc zasahuje do života. Je lepší vyčkávat? Věřit v obrat? Nebo zasáhnout? Dokáže vůbec člověk prohlédnout skutečné záměry ostatních? Nebo je sebeprezentace důležitější než skutky? Pokud vnímá každý realitu jinak, kudy vede nejlepší cesta...?
Pomezí
Hodnocení inscenace
Redakce
73 %
Uživatelé
73 %
73161000
Hodnocení redakce
Jan Pařízek 70 %
Lukáš Holubec 70 % Tip Lukáš Holubec
Pavel Širmer 70 %
Pavla Haflantová 80 %
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Recenze / blogy

Pro přidání vlastního článku do blogu se musíte přihlásit.

Redakční blogy

Lukáš Holubec: Zákulisí volebního mumraje

V Praze za Poříčskou bránou vznikl pod hlavičkou divadla Pomezí další projekt imerzního divadla. Tentokrát však dostali prostor se v tomto divadelním odvětví realizovat studenti katedry činoherního divadla DAMU. Téma, které si pro svoji inscenaci s názvem Lístky, prosím vybrali, je navýsost aktuální a nese sebou příchuť generační výpovědi, co...

Externí recenze / blogy (odkazy na články mimo portál i-divadlo.cz)

(7.8.2019, Tereza Šafářová) (27.7.2019, Tomáš Šťástka)